NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
ELKA -kurs prawa jazdy,
Posty: 31
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 13:52  
Cytuj
panowie instruktorzy wciąż mają problemy,a to nie jeżdżą po południu, a to znowu ciężko im podjechać po kursanta, czy tylko mnie tak traktują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 13:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 13:59  
Cytuj
ja tez tak mialem kolegoumiech w motosie robisz?;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 14:06  
Cytuj
No ale prawda jest taka ze jak chodzimy do szkoly to szkola po nas tez nie przyjezdza. ja zawsze umawiam sie na placu manewrowym i nie widze problemu zeby ktos po mnie jezdzil specjalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
panowie instruktorzy wciąż mają problemy,a to nie jeżdżą po południu, a to znowu ciężko im podjechać po kursanta, czy tylko mnie tak traktują?


to jest generalnie ICH problem jak słusznie zauwżyłes. Płacisz i wymagasz. Instruktor nie jest (jak się niektóym wydaje) swiętą krowa. Instrukutora możesz (pownieneis) zmienić jeśli nie wypełnia swoich obowiazkow nalezycie. Może czasem warto poinformować kogoś kompetentnego w OSK na temat zachowania takiego osobnika ? ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 15:19  
Cytuj
ELKA taka jest i już, polecam MOTOS albo MOTOR
Jak robiłem w ELCE prawko to instruktor w ogóle się mną nie zajmował, siedział w hali albo jechał z jakimś innym kursantem, a ja sam musiałem się uczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 19:59  
Cytuj
Nie mam doświadczeń sam z Elką. Mój kumpel tam robił z bezrobocia na CE i szczerze niepolecał. Kaszane odstawiają na sprzęcie w którym wstyd się pokazać na mieście. Obcinanie godzin, olewanie kursanta, bylejakośc to norma tam. Zresztą w St.Woli nie ma nigdzie przyzwoitego sprzętu na CE. Najdziwniejsze coś mają w Motosie - 30-letni ciągnik + jedno osiowa naczepa izoterma. Porażka
W kilku tematach kiedyś była poruszana sprawa nauki jazdy i przewijały się tam rózne problemy.
Pamiętajcie ludki, dzisiaj "klient nasz pan" zasada obowiązuje, nie bać się upominac o swoje jak nie pasuje to zmienić instruktora albo i nawet szkołe (też można i nie jest to wcale takie trudne!). Skończmy z dziadostwem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:37  
Cytuj
a w MotoArt byłeś? robiłem tam prawko i tego problemu o którym Ty wspominasz nie miałem- na pierwszych zajęciach praktycznych dogadałem się z instruktorem i zawsze przyjeżdżał po mnie, a następnie mnie odwoził ;)

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 02:58  
Cytuj
Ja polecam firmę Rotransumiech a za instruktora Pana Romana Szypurę umiech
w okolicy lepszego nie znajdziecie umiech

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 07:30  
Cytuj
hmm Roman... jak nie chcecie( szczególnie moje drogie panie) wysiadac pod domem z płaczem to omijajcie typa z dalekaumiech co do Rotransu polecam, instruktor to kwestia wyborujezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 09:39  
Cytuj
"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w boju".
Roman bywa okrutny ale jest bardzo skuteczny. NIe owija w bawełne - tez słyszałem że niektóre dziewczyny u Romana wymiękają smiech2
Ale i tak szacunek dla Romana to profesjonalista ok, a że nie każdemu jego styl odpowiada...
Pewnie dlatego w Rotransie nie ma przymusu jazdy z kimś konkretnym tylko mozna sobie wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 27 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
Pewnie dlatego w Rotransie nie ma przymusu jazdy z kimś konkretnym tylko mozna sobie wybrać.

Wybierasz Wiesława jeździsz z Tomkiem good taki wybór instruktora jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
hmm Roman... jak nie chcecie( szczególnie moje drogie panie) wysiadac pod domem z płaczem to omijajcie typa z dalekaumiech co do Rotransu polecam, instruktor to kwestia wyborujezyk


ty wysiadalas z placzem?smiech2

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 13:24  
Cytuj
A tak w ogóle, to wie ktoś gdzie jeszcze można zrobić CE oprócz motosu ?
Chodzi mi o naczepe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 17:30  
Cytuj
można w Elcesmiech2smiech2smiech2
ale nie polecam chyba że chcesz się bujać po placu samym ciągnikiemsmiech2smiech2smiech2
Rotrans ma chyba też jakiś ciągnik.
najlepiej robić prawko w jakiejś tarnobrzeskiej czy rzeszowskiej szkole, w zależności w którym z tych miast chcesz zdawać

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 17:38  
Cytuj
Plac w Elce też jest zabawny, znajduje się przy magazynach Halmaru koło huty; jak ktoś chce się tam zapisać niech najpierw obczai sobie plac. Choć z drugiej strony jego plusem jest to, że można nauczyć się manewrów na trudniejszym terenie niż gładki asfalt jezyk. Co do samego przebiegu kursu to mogę potwierdzić wszystkie bolączki wymienione powyżej, moja żona tam się uczyła więc wiem, że snauka jazdy odbywa się trochę na odwal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 18:39  
Cytuj
No to jednym słowem porażka...
Rotrans odpada, mają przyczepe do tego trzeba dojeżdżać do Rudnika.
Tak więc pozostaję jak Jägermeister wymienił dojazd do tbg lub rz co nie jest komfortowe albo zdecydować się na ten średniowieczny zestaw z motosu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 18:56  
Cytuj
ja ci powiem, że jak coś to rób w tbg lub rz
nauczysz się miasta itd, po stalówce kilka razy pojeździsz, a bardziej po okolicach do tbg może ze 2-3x. O Rzeszowie zapomnij no chyba, że się coś zmieniło w co wątpię
co prawda instruktor będzie ci wpajał, że w tbg są trzy ulice po których można ciągnąć zestaw (bo tak prawie jest) ale lepiej jak właśnie nabierzesz nawyku tam, niż później egzaminator "zagna" cię w takie miejsce że "polecisz"
pozdro!
acha zestaw mają jeszcze pod basenem ale ponoć "padaka" jak nic

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 19:32  
Cytuj
Co do prawa jazdy na CE polecam ośrodek "U Piotra" w Tarnobrzegu. Mają MAN-a już takiego współczesnego jak na egzaminie. i instruktor P. Golonka czy Golonko wporządku nie oszukuje dobrze tłumaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 03:56  
Cytuj
CYTAT
hmm Roman... jak nie chcecie( szczególnie moje drogie panie) wysiadac pod domem z płaczem to omijajcie typa z dalekaumiech co do Rotransu polecam, instruktor to kwestia wyborujezyk


Panno_pino jak to ktoś wyżej zaznaczył
[cytat]"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w boju".[cytat]
Ty panno_pino z tego co wiem, to nie korzystałaś z nauki u Pana Romanaumiech dlatego może właśnie podchodziłaś do egzaminu
"tyle razy ;D"
Ja będę upartaumiech i obstawiam przy swoimumiech
Jeśli się uczyć to w Rotransie i jeździć z Panem Romanem umiech
Wcale na jazdach nie jest tak źle, jak to opisujesz umiech
Może na początku " jak taki tłuczek wsiada do auta, to nie dziwo, że nerwy mogą komuś puszczać"
W Rotransie przynajmniej nie jest tak, jak w słynnym mechaniku w salowej woli. Instruktorzy mają obcesowe teksty, zamiast uczyć skupiają się na podrywaniu dziewcząt.

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 14:01  
Cytuj
Ja osobiście plecam Motos,ja tam robiłam prawo jazdy.Instruktor wporządku i udało się zdać za pierwszym razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście plecam Motos,ja tam robiłam prawo jazdy.Instruktor wporządku i udało się zdać za pierwszym razem.


Zgadzam się umiech Też robiłam prawo jazdy w Motosie, zdałam za pierwszym razem i nie miałam żadnego problemu z umawianiem się z instruktorem. Nie był wobec mnie arogancki, ani niczego nie insynuował, jak to niektórzy robią w stosunku do dziewczyn. Poza tym nieraz odwoził mnie do domu po zakończonej jeździe.
Naprawdę polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »