NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ceny paliw w St. Woli,
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 16:31  
Cytuj
Tak jak w temacie. Widzieliście ceny paliwa w Stalówce? umiech przecież to złodziejstwo w biały dzień. Byłem nie tak dawno w Rzeszowie a tam taki ON po 3.78 czy 3.80 zł a w Stalówce ponad 4 zeta porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 16:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:16  
Cytuj
kolego jak lejesz w rzeszowie na jakis stacjach gdzie rozcieczaja paliwo to sa takie ceny ale ceny orlenow czy statoilu itp sa praktycznie podobne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:29  
Cytuj
tak tylko że wymienione przez ciebie firmy także mają swój udział na listach stacji z chrzczonym paliwem,
więc nie sugeruj się korporacją
np.Stacja Paliw PKN „ORLEN” S.A. nr 1246, RZESZÓW ul. Warszawska 10

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:42  
Cytuj
no dobra ale gdzie bym nie był czy to stolica nszego kraju, czy miasta stołeczne województw iceny niższe.. Tylko w Bieszczadach drożej i nad morzem. A tak wszędzie taniej na dużych stacjach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:55  
Cytuj
kolego ale lejac paliwo na orlenie bynajmniej nie mam problemow z autem... raz zalalem na jakiejs stacji na uboczu nawet nie wiem co to byla za stacja i auto tak chodzilo ze szkoda slow;/ wiec pare groszy jak mam zaoszczedzic dla lania wody w bak to dziekuje...i wole lac na znanych i pewnych stacjach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 22:44  
Cytuj
matus148 zmień sobie samochód jeżeli ci wymyśla i nie smakuje takie czy inne paliwo wiele miast ościennych ma tańsze paliwa od stalowowolskich cpn-ó tu jest najdrożej nie tylko pod względem paliw sklepy też są drogie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 23:33  
Cytuj
Matus jesteś w błędzie mowiąc, że ceny na statoilu czy Orlenie są praktycznie podobne czy takie same... Między tymi stacjami w Stalowej Woli a krakowskimi ZAWSZE jest różnica 20-30 groszy/litrze...

A to tylko przykład. Akurat w Krakowie najcześciej bywam i zwracam uwagę, ale wszędzie tak jest, że w Stalowej wychodzi najdrożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 00:13  
Cytuj
Lublin ORLEN w centrum, cena Pb95 4,24zł na dzień 09.01.2010

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 00:39  
Cytuj
Kolego matus148 nie wiem czy na shell ( zaraz na wjeździe po lewej)rozcieńczają paliwo ale tam właśnie było 3,78 ON, na twoim orlenie też na wjeździe do Rzeszowa właśnie było po 3,80 widocznie tam też rozcieńczająok szanuje silnik w swoim aucie by lac na nie sprawdzonych stacjach więc wiedz, iz nie leje gdzie popadnie.
Ja osobiście mam to gdzieś bo na tyle jestem mobilny, że nie muszę lać w naszej kochanej Stalówce. Napisałem tylko dla naświetlenia sprawy, aha dla porównania taki tarnobrzeg niedaleko a ceny zawsze mniejsze... ale pewnie tam też leją wodęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Kolego matus148 nie wiem czy na shell ( zaraz na wjeździe po lewej)rozcieńczają paliwo ale tam właśnie było 3,78 ON, na twoim orlenie też na wjeździe do Rzeszowa właśnie było po 3,80 widocznie tam też rozcieńczająok szanuje silnik w swoim aucie by lac na nie sprawdzonych stacjach więc wiedz, iz nie leje gdzie popadnie.
Ja osobiście mam to gdzieś bo na tyle jestem mobilny, że nie muszę lać w naszej kochanej Stalówce. Napisałem tylko dla naświetlenia sprawy, aha dla porównania taki tarnobrzeg niedaleko a ceny zawsze mniejsze... ale pewnie tam też leją wodęumiech


"Orzeł" Bliska - Agatówka - diesel 3,89 - (a jeszcze przed świętami po 3,66).
To i tak chyba najtaniej w okolicy, Gorzyce taka sama cena, Sandomierz i dalej na Ostrowiec już drożej - wszystkie po drodze to Orleny, Lotosy itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 19:03  
Cytuj
Byłem wczoraj w Rzeszowie na Orlenie tankowałem 95 po 4,13 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 19:32  
Cytuj
w stalowej jest poprostu zmowa cenowa od lat tak jest identyko ceny na wszystkich stacjach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:26  
Cytuj
paliwo to jest podatek pośredni , jak nie pasi to rower good , a co do tematu to zmowa była jest i będziemlotek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »