NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizja cyfrowa, Telewizja cyfrowa
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 22:44  
Cytuj
Jakie macie zdanie na temat telewizji nowej generacji N?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 09:50  
Cytuj
Korzystam z N'ki i jestem zadowolony. Z porównaniem telewizji cyfrowej w Stelli nie ma sie nad czym zastanawiać i wybrać N. Pamiętaj że do instalacji dojdą ci ewentualne koszty anteny, uchwytu, kabla i robocizna niby "fachowców".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 10:08  
Cytuj
N jest OK.Czekam az mi sie umowa skończy na POLSzmAT i biore N-kę. Cyforwą Tv mam od 10 lat - miałem Wizje, potem cyfrę + i polsat i teraz na jednym mieszkaniu N. I z tego wszystkiegoi to N wniosło nowa jakość. Polsat mnie skusił na Mś w 2008r ale kicha to straszna była umowa na 24 m-ce.
Ciekawa jest oferta w N za 99zł wszystko teraz. Ale zobacze co bedzie w czerwcu jak mi sie polsat skonczy.

A I ludki pamiętajcie że jak macie umowe na TV czy polsat czy cokolwiek inngeo to wypowiadajcei ją najpózniej na 3 mce przed końcem. Bo jak bedzie krócej niz 3-mce do końca umowy to wam przejdzie na czas nieokreslony i wtdy kolejne 3 mce jesteście uwiązani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 10:12  
Cytuj
Moja rodzina korzystała z ich usług i polsat lepszy. owszem nka fajna ale w czasie umowy zmieniła zasady VOD, zmieniła warunki umowy, a na koniec odcieli na pare dni tv bo mysleli ze nie zapłacony miesiac a było za rok z góry..... u siostry były problemy z jakoscią obrazu dopiero 3 dekoder zadziałał jak powinien. Sama tv i jakosc obrazu super, ale obsługa biurak lienta i montażystów ponizej krytyki a nki uzywalismy od samego początku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 11:58  
Cytuj
A ja miałem N przez 2 lata..umowę udało mi sie rozwiazać w lipcu.Co do samej telewizji nie mam nic ale jesli chodzi o umowy,kontakt z konsultantami i samo pózniejsze podejscie do klienta po podpisaniu umowy to szczerze nie polecam.Ja po 2 latach osobiscie nigdy nie wróce do N-ki ale jesli ktos ma ochotę to oczywiscie nie zniechecam a tylko wyrazam moja własną opinię o tv N jaką sobie wyrobiłem przez ten czas współpracy z nimi wiec moje stanowisko - odradzam i NIE polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 10:15  
Cytuj
Ja mam N od dwóch lat jestem po przedłużeniu umowy i nie narzekam umiech umowa jest na rok i ja zamawiałam telefonicznie bo wtedy tylko przez tel mozna było na rok . A co do montażu to rzeczywiście są zdziercy wołaja ok 100 za zamontowanie, nam się udało dostaliśmy namiar na gościa i zrobił to za 50 zł umiech i jeszcze ważna sprawa , na początku dają wszystkie pakiety gratis przez jakis tam czas i nikt nie mówi zeby od początku po pierwszym miesiącu dzwonic i rezygnować po kolei z gratisowych pakietów ( na raz nie było można się wszystkiego pozbyć ) bo rachunek może zaskoczyć :szok: ja płacę 48 zł i jestem zadowolona smiech2

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:29  
Cytuj
A ja jeszcze nie zdecydowałam umiechmyślę że telewizje podobne a oferta zależna od kwoty abonamentu .

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 14:00  
Cytuj
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »