NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Asus eepc naprawa,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 19:03  
Cytuj
Siema, czy zna kotś na podkarpaciu fachowca od laptopów, palmtopów?? Potrzebuje zmienić ekranw asusie eepc.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 19:03  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 08:48  
Cytuj
W "Jubilacie" na górze obok knajpy Jazz Rock jest bardzo konkretny zakład naprawy rtv ostatnio mój kolega robił grafikę w HP . Zrobili szybko i konkretok. Ceny maja naprawdę konkurencyjne. Jeżeli znajdę wizytówkę to na P.W podam numer.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 08:50  
Cytuj
spoko wiem już gdzieto jest. nie wiedzialem że robia i takie coś

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 09:15  
Cytuj
Robią laptopy... myślę że naprawdę dobrze bo polecił mi ten zakład właściciel sklepu komputerowego, który wcześniej miał u siebie servis naprawczy. I naprawdę się sprawdziło. Naprawiają tez fony.. i tu pytałem o naprawę swojego... cena w komisie przy Hali Targowej brzmiała 120pln ,a w tym servisie 40pln .. różnica? ...Myślę że ..przepaść cenowaumiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 09:26  
Cytuj
[cytat]Siema, czy zna kotś na podkarpaciu fachowca od laptopów, palmtopów?? Potrzebuje zmienić ekranw asusie eepc.[/c

Witam moim skromnym zdaniem jesli posiadasz choc troszke umiejetnosci maniualnych to powinienes poradzic sobie sam ze zmiana ekranu. Ja nie jestem specjalista ale mam w sumie 2 laptopy i kiedy jednego rozkrecilem i zmienic ekran niejest jakas straszna sprawa. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 10:36  
Cytuj
już oddane bedzie na piatek. ja cie rozumiem jakby to było moje to bym sam zmieniał ale płaci firma

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:38  
Cytuj
robili mi lapka i było ok ok

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »