NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jaki to bedzie sklep kolo Pokusy ?,
Posty: 2
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 18:28  
Cytuj
Mam pytanie do wszyskich wiecie moze co to bedzie za sklep kolo pokusy ? prosze o odpowiedz

krystian
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 18:28  
Cytuj

krystian
 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 18:35  
Cytuj
Z tego co widzę, to tam będzie zamknięty zakład dla psychicznie chorych. Mam nadzieję, że tam zamkną naszego kochanego architekta miasta i ludzi którzy wydali pozwolenie na budowę tego za przeproszeniem gówna.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 18:38  
Cytuj
Podejdź sobie do zółtej tablicy informacyjnej przy placu budowy i przeczytaj umiech

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 20:21  
Cytuj
Ten sklep to będzie Supermarket STOKROTKA http://www.stokrotka.pl/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 20:34  
Cytuj
brawo dla pana architekta!! naprawde jaka to trzeba byc inteliginetna osaba zeby przlamac stare schematy i budowac supermarkety w samym srodku miasta...
kurwa jeszcze stokrotek tu brakowalo...

 
 
 
 
~~zielony
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 21:11  
Cytuj
no i dobrze powinni tam dwa razy wiekszy budynek niz mostostal postawic miasto to miasto a nie pola Cieszcie sie przynajmniej bedzie do pracy blisko.

 
 
 
 
~~basi
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 22:08  
Cytuj
Masakra,taka ładna działka na zakład dla psychicznie chorych architektów,szkoda,ale gdzieś ich zamknąć trzeba.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 22:18  
Cytuj
co oni robia z ta Stalową Wolą :( Mma nadzieje, że przynajmniej budynek bedzie jakiś ładny ale pewnie sam beton i 2 okienka, odpadająca farba

 
 
 
 
~~fat
ff
Wysłany: 26 Lut 2008r. 23:10  
Cytuj
co oni robia z ta Stalową Wolą :( Mma nadzieje, że przynajmniej budynek bedzie jakiś ładny ale pewnie sam beton i 2 okienka, odpadająca farba


nie beton tylko pustaki,tyłem do aleji stoi,coś piknego

 
 
 
 
~~YB2006
ff
Wysłany: 28 Lut 2008r. 18:20  
Cytuj
Jeszcze jeden bunkier w Stalowej Woli, bo jeden już mamy (dawny Leader Price):blee: i chyba będą konkurować :boksuj: w kategorii na najbardziej szpetny budynek w tym mieściegood

 
 
 
 
~~wytrwały
ff
Wysłany: 29 Lut 2008r. 11:11  
Cytuj
miastu barkuje wielu rzeczy. wystarczy zobaczyc na nasz Rozdziadów

 
 
 
 
~~oburzony
ff
Wysłany: 1 Marz 2008r. 12:59  
Cytuj
a gdzie jest miejski Pan Wielce Architekt który wraz z jakimś tam drugim czepiał się ludzi którzy wymienili okna na nowe że zepsuli im wizję art deko ?
panowie, wizje to wy macie ale chyba po spożyciu alkoholu który to podsuwają wam projektanci takich oto obór (mieszkańców wsi przepraszam) jak kolejna budowana kolo Pokusy, abyście podpisali im zgodę na budowę.

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 2 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2008r. 20:09  
Cytuj
a ja słyszałem ,że to ma być ten sklep "nie dla idiotów"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 09:09  
Cytuj
Powinni tam zrobić TESCO

 
 
 
 
~~Cogito
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 13:06  
Cytuj
G E T T O w Stalowej Woli!

Tak wyglądały getta dla Żydów budowane przez chrześcijan w Wenecji.Dla kogo to getto jest przeznaczone? ("Historia Żydów" P.Johnson).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 15:40  
Cytuj
jeszcze nie zbudowali a juz narzekacie !!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:34  
Cytuj
Nie treba tego potworka kończyc, żeby widziec jego pokracznosc. Wystarczy odrobina wyobraźni.
Obrońco architekta- beztalencia....wystaw nos poza opłotki naszego grodu, zobacz jak wygląda współczesny świat umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:50  
Cytuj
To co jest budowane koło Pokusy to już koszmar...

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 15:37  
Cytuj
To będzie stokrotka!umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 18:57  
Cytuj
Stokrotka? Chyba zwiędła...

 
 
 
 
~~111
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 19:07  
Cytuj
Ci ktorzy narzekaja to pewnie wlasciciele malaych sklepikow hahhha. I dobrze ze cos bedzie w tej stw. Oby tak dalej moze wykurzy sie ten maly interesik, ktory szkodzi ogolowi. Kombinujecie, podatkow nie placicie i ?....Super budujcie jak najwiecej.

 
 
 
 
~~borygo
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:55  
Cytuj
spoldzielnia huciana zamiast wybudowac budynek wielorodzinny tak jak to miala w koncepcji zabudowy to pogonila dzialke. przynajmniej ktos dostal prowizje od sprzedazy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 11:06  
Cytuj
:-:

 
 
 
 
~~to dobrze
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 20:57  
Cytuj
wszyscy jesteście w błędzie - nie będzie tam żadnego OBI, Media Marktu ani nawet Stokrotki. Rozmawiałem dzisiaj z budowniczymi tegoż i wiecie co się dowiedziałem ???

Będzie tam salon FORDA good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 21:14  
Cytuj
a Widziałeś kiedyś salon samochodowy, który przypomina bunkier ? Zwróć uwagę ile miejsca będzie tam zajmować powierzchnia "przeszklona".

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »