NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
aborcja,
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 13:57  
Cytuj
To mnie wyprowadza z rownowagi. Nasi politycy, zwlaszcz Ci z LPR na sile wchrzaniaja sie do naszego zycia... A to mowia kiedy mamy kupowac, a w jakie do kosciola chodzic, a to jak sie mamy ubierac, to z kolei, ze nie bedziemy mogli sobie ckma i playboya kupic, nie tak dawno chcieli wprowadzic przymus rejestrowania nieformalnych zwiazkow ludzi zyjacych na tzw. kocia łape umiech
Po cholere im to wszystko? Niedlugo trzeba bedzie pisac wniosek do romana o pozwolenie na sex umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 13:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~ja30
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 14:19  
Cytuj
DO ~augustus:
nie wiem kim jestes, ale chyba masz klapki na oczy! bo nikt nie mowi, ze kobiety chca usuwac ciaze na prawo i lewo. ja jedynie chce, zeby zostalo tak jak jest, bo nie chce zeby ktos decydowal o moim zyciu - a tak by bylo, gdyby np ciaza zagrazala mojemu zyciu i zmusiliby mnie do rodzenia! zastanow sie czlowieku co piszesz! zakladasz tylko jedna sytuacje, ze jest seks to dziecko potem jest i wszystko jest pieknie. ale zycie to nie bajka, sa rozne sytuacje - gwalty, ciaze zagrazajace zyciu kobiety, plody tak niepodobne do czegokolwiek, ze zakaz ich usuniecia to paranoja! sam organizm kobiety dokonuje w ciagu zycia mnostwo aborcji, bo cos jest nie tak. wiec nie ma co zmieniac! nie narzucaj nikomu swojego zdania! uwazasz, ze kazda ciaza ma prowadzic do porodu? ok, twoj wybor. rob jak chcesz, ale nie każ zmieniac prawa, bo tobie sie tak podoba, bo masz takie poglady. jest dobry kompromis, nie chcesz to nie usuwaj ciazy, tylko nie mieszaj sie do zycia innych!

 
 
 
 
~~ja30
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 14:33  
Cytuj
blackvader - no popieram twoje slowa umiech
a jesli chodzi o biblie -to faktycznie tak tam jest, tylko, ze to stary testament i nie mozna wszystkiego brac doslownie umiech
no a jesli chodzi o nasz kochany rząd - to czuje sie jak w panstwie policyjnym. niedlugo beda mi zagladac miedzy nogi co miesiac czy mam okres czy nie! a jak sie okaze, ze sie opoznia (przeciez roznie bywa) to potem mi wmowia, ze bylam w ciazy a opoznione krwawienie to skutek aborcji ;P
pozdrawiam wszystkich nastawionych ANTY do naszych władz good

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 18:25  
Cytuj
Nie przeszło umiech

 
 
 
 
~~ja30
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 21:38  
Cytuj
i bardzo dobrze, ze nie przeszło! good

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 23:55  
Cytuj
ja30: Stary testament starym testamentem, ale oznacza to dwie mozliwosci:
1) To 10 przykazań to bezpodstawne wymysly ludzi i nalezy stosowac to co w starym testamencie

lub

2) Religia sie zmienia i skoro od od kamienowania i wyrzynania niewiernych (tez stary testament) doszlismy do nadstawiania policzka, to moze czas tez zreformowac inne rzeczy.

A wiecie czemu wg Kosciola masturbacja i antykoncepcja sa zle? Wynika to ze starego testamentu i tamtych czasow, w ktorych ludzie musieli sie rozmnazac, aby przetrwac. Biblia dawala taką "motywacje", gdyż nie pozwalała na marnowanie nasienia umiech No i takie zaszłości mamy do dziś. Jakoś niektóre rzeczy udało sie "przemyśleć" na nowo, a inne nie...

A tak wogole to mnie nie słuchajcie bo ja to heretyk jestem i tylko ludzim w głowach mące jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
pozdrawiam wszystkich nastawionych ANTY do naszych władz


Władza jest "anty" do nas, to my jesteśmy "anty" do władzy :/

Szkoda żę teraz te wybory tak bardzo podzieliły Polaków. Takiej nienawiści w polityce to jeszcze od 90 chyba nie było (albo za młody jestem i nie pamiętam).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 14 Kwie 2007r. 20:02  
Cytuj
Niestety tak nasi politycy się rozzuchwalili w podejmowaniu decyzji za wszystkich, że niedługo zażądają na wszystko kas fiskalnych.Dopiero będzie cyrk.Ciekaw jestem ile ta koalicja pociągnie z takim podejściem do społeczeństwa.Nie wróżę im długiego pobytu na wiejskiej.

 
 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 02:33  
Cytuj
ja 30,blockvader.....W HOLANDI PRZYSLI DO JANA PAWLAII GEJE KTORZY PROSILI O LEGALIZACJE PRZEZ KOSCIOL ICH ZWIAZKOW ,PAPIEZ /ZCHECIA BYM SIE ZGODZIL JAKBY KOSCIOL BYL MOJ-PRYWATNY ALE????.BLOCKVADER ponosza cie nerwy wyznajesz doktrynejahwe ks.ZIEJKA AUTORYTET mowil nie zabijaj nikogo..nigdy !!!!!nie denerwoj sie glowa muru.... nie tacy byli.PRZEKONAMY SIE KIEDYS WSZYSCYCZY ZABIJAC CZY NIE???.A CO DO TRZEZWOSCI JA NIE ZNAM SMAKU ALKOHOLU ACO DOKOCHANKI MYSLE ZE MASZ RACJE POWIEDZMY POLOWICZNIE PRZECIEZ Z NIA ZYJESZ POZDRAWIAM ...SERDECZNIE augustus ps.duzo slow malo zrozumienia???????????????????nie wiem

 
 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 02:57  
Cytuj
DO ja30 zle czytasz teksty,nie pisze o sexsie !! twoj sposob wypowiadania mysli jest po prostu nie-etyczny zagladanie miedzy nogi zostaw ginekologowi on bedzie wiedzial czy swoj czas???????nie wyolbrzymiaj wszystkiego pozdrawiam augustus ps. MUSIALABYS WIDZIEC MATKI KTORE MUSIALY WYRZUCAC MARTWE NIEMOWLETA Z WAGONOW KTORE WIOZLY MLODE POLSKIE MATKI NA SYBIR, ZRESZTA CO TY TAM WIESZ???????????????????????????AGUS...S

 
 
 
 
~~vinci
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 19:11  
Cytuj
Panie Nadbereżny jak Pan sądzi czy w tym przypadku aborcja nie jest wskazana, co Pan powie ??

artykuł Polskiej Agencji Prasowej za pośrednictwem strony www.go2.pl

Pomorskie: 12 lat więzienia za gwałcenie własnej córki
2007-04-24 16:54


Na 12 lat bezwzględnego więzienia skazał we wtorek Sąd Rejonowy w Słupsku (Pomorskie) 56-letniego Stanisława K. za zmuszanie jednej ze swoich nieletnich córek do kazirodczych stosunków.

Dorosła obecnie dziewczyna kilkukrotnie usiłowała popełnić z tego powodu samobójstwo. W zeszłym roku została matką dziecka swojego ojca. Wcześniej dwukrotnie była z nim w ciąży. Pierwsze dziecko poroniła, gdy miała 16 lat, drugie zmarło zaraz po porodzie.

Proces Stanisława K. toczył się z wyłączeniem jawności. Wiadomo jedynie, że prokuratura oskarżyła go o zgwałcenie ze szczególnym okrucieństwem, gdyż - jak ustalono w śledztwie - mężczyzna zaczął zmuszać swoją córkę do seksu, gdy miała ona zaledwie 7 lat, do zgwałceń dochodziło zaś w obecności innych dzieci K.

Wyrok jest nieprawomocny.

Skazany Stanisław K. jest ojcem 21 dzieci - 10 ma ze swoją konkubiną, 10 z innymi kobietami, jedno - z własną córką.

(PAP)

 
 
 
 
~~KRES???????????
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 23:27  
Cytuj
vinci????mysle ze jestes kobieta,bo stwierdzasz fakty,nie radzisz nic??powiem za moim poprzednikiem .ALBO JESTES KATOLIKIEM, ALBO NIE???????????????????????????????.ZABIJANIE TO SPRAWA NIE NOWA,W MOJEJ PRZESTRZENI ZYCIOWEJ WIDZIALEM WIELE ,DZIECI KRESOWE DRUTEM KOLCZASTYM PRZWIAZANE DO DRZEW,ITE OCZY PATRZACE NA SMIERC ZE ZDZIWIENIEM,ITE ZYDOWSKIE WYRZYCANE Z OKIEN ITD ZABIJANIE TO OCHYDA.JAKA MENTALNOSC MIAL SS MAN KTORY MATKOM ZYDOWSKIM KAZAL KLASC NIEMOWLETA NA ZIEMI A ON SZEDL IM PO GLOWKACH,NACTEPNIE KAZAL MATKOM POMORDOWANYCH DZIECI CZYSCIC SOBIE BUTY.TACY SA LUDZIE PISZE TO A PROPO TWOJEGO ARTYKULU!!TACY SA LUDZIE??????? KRES

 
 
 
 
~~ew
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:34  
Cytuj
Jestem temu przeciwna na 100%

 
 
 
 
~~kres
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 15:54  
Cytuj
czemu oi komu jestes przeciwna kres

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 19:42  
Cytuj
jestem ZA - do powoedzmy 6 mies.

 
 
 
 
~~AUGUSTUS!!
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 01:57  
Cytuj
CO ciekawe na forum wypowiadaja sie prawie sami z rodzaju mezkiego co sie dzieje w sttalowej nie ma kobiet.augustus.goodnie wiem:boksuj:smiech2

 
 
 
 
~~Renata
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 21:28  
Cytuj
jestes za aborcja do 6 miesiacaa?jetes niemozliwa/y.W zadnym kraju w ktorym aborcja jest legalna nie wykonuje sie jej powyzej 3 miesiaca. ja osobiscie jestem za tym zeby był on legalny . jest to indywidualna soprawa kazdego człowieka.Dzieki temu nie bylo by tyle nieszczesliwych dzieci ktore mieszkaja w domu dziecka albo wychowuja sie w patologicznych rodzinach. takie jest moje zdanie .

 
 
 
 
~~RWW
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 16:53  
Cytuj
NIE ZABIJAJ !!!

 
 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 17:00  
Cytuj
Renato, lub znajduje się je martwe na śmietnikach. Władza martwi się o życie nienarodzonych. Martwi się do 9 miesiąca. Później ma zlewę na dzieci i matki. Niejednokrotnie (z powodu braku odpowiedniej wiedzy) samotne matki. Tak kółeczko się zamyka. Giertych nabija sobie punkty, a w konsekwencji płaci społeczeństwo i te narodzone i nienarodzone.

Pozdrawiam

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 21:42  
Cytuj
nie wyobrażam sobie zabic poczętego płodu...wiem ze wchodza w to kalkulacje i przyklady ze matka moze umrzec,ze dziecko jest z gwaltu,ze moze urodzic sie chore.zalezy jak chore...''dzieci sie boja cyganek,zastrzyków i kominiarzy a Ja sie boje śmietników ,tam leżą cząstki Mej twarzy.Dzis miałabym 16 lat ,tak jak Ty wtedy Mamo ,nie miałaś prawa zabierac życia choc mi je dałaś...''

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 21:48  
Cytuj
jak ktos bedzie chcial to i tak usunie

 
 
 
 
~~kultura!!
ff
Wysłany: 21 Maja 2007r. 03:26  
Cytuj
WLASCIWIE to nie chcialem napisac co kolwiek na tym forum,prawidlowa dyskusja ludzi inteligentnych nie odbywa sie w ten sposob,jezeli pisza to ludzie ze stalowej ,to chce nadmienic nie pisownie ,ale wrecz hamstwo,nienawisc,brak kultury zle wychowanie,wyzywanie ludzi noi wogole nie umiem mazwac moze to wynika z korzeni .poprawcie sie :zły:edzio

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 02:15  
Cytuj
WLASCIWIE to nie chcialem napisac co kolwiek na tym forum,prawidlowa dyskusja ludzi inteligentnych nie odbywa sie w ten sposob,jezeli pisza to ludzie ze stalowej ,to chce nadmienic nie pisownie ,ale wrecz hamstwo,nienawisc,brak kultury zle wychowanie,wyzywanie ludzi noi wogole nie umiem mazwac moze to wynika z korzeni .poprawcie sie :zły:edzio

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »