NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Żle traktuje się pracowników w firmach,
~~ja
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 17:51  
Cytuj
nie tylko w Zakładzie Zespołów Mechanicznych, ale również w BIURZE PLUS firmie która otrzymała nagrodę, nie najlepiej jest też w firmie ROMICH, na 1-go sierpnia, wykorzystują strasznie pracowników, siedzi sie po godzinach i nic nie płacą za to.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 17:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~wifon
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 20:02  
Cytuj
neutralnyA tak naprawde to gdzie jest czlowiek dobrze traktowany,gdzie moze liczyc na godziwe zarobki,gdzie moze cos szybko i bezstresowo zalatwic chyba tylko w wc hehhehehe????Ale chyba istnieje jakas sprawiedliwosc na ,,tym''swiecie

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 09:17  
Cytuj
No teraz to bardzo wiele osob wyjezdza za granice - i naprawde jest juz taka sytuacja ze coraz ciezej znalezc pracownika, zwlaszcza wykwalifikowanego.

I juz co raz wiecej firm aby zatrzymac swoich pracownikow spoooro podwyzsza im wyplaty - gdyz juz zaczynaja rozumiec ze albo beda placic ludziom godziwe pieniadze albo w swoich firmach beda zapierdzielac sami wlasciciele wraz ze swoimi zonkami i dziecmi !

Naprawde jeszcze niewiele czasu i sytuacja na rynku pracy strasznie sie zmieni - i to na lepsze !

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 14 Kwie 2007r. 20:29  
Cytuj
Taki boom nie potrwa jednak zbyt długo.Jednak wystarczająco aby z Polski pouciekali ludzie którzy potrafią coś zrobić fizycznie a ich praca ma wydżwięk medialny.Czasy się zmieniły teraz robota szuka fachowca a nie na odwrót.Jeszcze jedna sprawa.Koalicja wcale nam nie ułatwia życia i nic nie robi aby w naszym kraju żyło się nam dostatnio.Afera goni aferę.Wszystko chcieliby mieć pod kontrolą.Kiedyś będziemy zarabiać w euro jednak jeżeliby miały by być to takie pieniądze jak obecnie to zgroza, na chleb może nie starczyć.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 15 Kwie 2007r. 08:22  
Cytuj
zapraszam na Modrzewiową do Żywiec-Trade.co jak co ale kierowcy maja tam krótko mówiąc przeje.ane.w tamtym sezonie jeżdzili po 12-14 godzin w lecie,po 6-7 ton na aucie, i wziął jeden z drugi, po 1800-2000 tys.tylko teraz przeliczcie sobie to na godziny.ile im wyjdzie za 1h.a jak trafi sie bajer-bar i trzeba zniesc 100-150 beczek po 42 kilo każda?po jakichs schodkach,piwnicach?ale kogo to obchodzi?a magazyn w sezonie ładuje po10-12 aut,każde średnio po około 6ton przez 8 godzin w 4 osoby wszystko ręcznie?magazynier średnio 1200-1300 a brygadzista 1500.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Kwie 2007r. 07:56  
Cytuj
To tak jak na niektorych działach w tesco kierownicy ponizaja pracownikow wykorzystują na maxa czepiają o najmniejsze gowno zaganiaja do pracy a co najlepsze maja wykształcenie zawodowe i kierują ludzmi z wyksztalceniem wyzszym bo i takich tam nie brakuje

 
 
 
 
~~3macz
ff
Wysłany: 16 Kwie 2007r. 14:58  
Cytuj
tak niestety jest wszędzie chyba,z doświadczenia wiem już , ze nikt tak nie up...doli
polaka jak drugi Polak,jeszcze do tego prostak.Szkoda się na ten temat rozpisywac nawet,bo to do niczego nie doprowadzi,dla pocieszenia i poprawy humoru czytających dodam,iż RÓŻNICA MIĘDZY KIEROWNIKIEM A WIBRATOREM POLEGA NA TYM,ŻE WIBRATOR NIGDY NIE BĘDZIE PRAWDZIWYM CH...M!!!! Jedni zrozumieją,inni tylko zrozumiom(ą).Pozdrawiam

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 15 Maja 2007r. 09:16  
Cytuj
Dosadny i dobry komentarz do tej całej poj.....nej sytuacji.Zakończę słowami mojego kolegi "trzeba by wyrżnąć od kołyski po siwą brodę żeby coś się zmieniło na lepsze"

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 15:29  
Cytuj
wyzysk pracowników stosuje kierownik małego tesco przy ul. okulickiego zastępcy na swoich zmianach piją alkohol a od pracowników wymagają cudów
Juz pora się chyba zająć tymi osobami co tam kierują

 
 
 
 
~~why
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 18:07  
Cytuj
Chciałem coś napisać ale niema sensu, można tak pier.. bez końca, idę zrobię sobie kromkę póki mam coś w lodówce, jak już będę przymierał z głodu wrócę tu i poczytam jaki to kiedyś dobrobyt był.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 18:41  
Cytuj
:zły: kiedyś pracowałem w niemieckiej firmie ats,alę naszczęście już nie pracuje w pojebanym zakładzie gdzie pełno dupowłazów.

 
 
 
 
~~gryzon
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 19:43  
Cytuj
Idźcie do ALUTECU to zobaczycie jak was potrakyuja

 
 
 
 
~~gryzon
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 19:48  
Cytuj
cd. 1500 zł /m-c i wszystkie soboty pracujace a jak nie wyrobisz normy zostajesz po kozie ,aż zrobisz, bo po premi i na koniec umyjesz sie w 4 umywalkach na ok 150 ludzi na zmiane. cdn................

 
 
 
 
~~alutec arbeiter
ff
Wysłany: 18 Maja 2007r. 20:56  
Cytuj
gryzon dobrze piszesz!!!!!
w alutecu jest wyzysk na maksa a p.k. przegina pałe tam jest taki mały obozik pracy. liczy sie tylko praca praca i jeszcze raz praca!
a po stalowej chodzą słuchy ile to sie w alutecu nie zarabia ale gdyby to przeliczyc na stawke godzinną wychodzi marnie.
STOP wyzyskowi!!!!!
a wracając do tematu umywalek czy pryszniców to poprostu tragedia po pierwszej zmianie brakuje wody smiech na sali a tymbardziej jak braknie w trakcie kąpieli. że też nikt sie za to nie wezmie??
to taki mój mały komentarzyk pozdro dla mieszkanców stw

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 22:55  
Cytuj
jak tak wam sie dobrze pisze o takich obozach pracy to powiedzcie gdzie mozna znalezc prace na wakacje co ?? jestem uczniem nam prawko na B i uprawnienia na wozki widlowe i co szukam i ch**a nik nie chce mnie zatrudnic ... znajac zycie jakis znajomy kogos juz polecil ...

jak by ktos mial jakas oferte pracy => 504302299

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 20 Maja 2007r. 16:34  
Cytuj
a co myslicie o cell-fascie??

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »