NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Gdzie na AEROBIC ?,
~~ewa
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 11:02  
Cytuj
gdzie dokładnie to bushido?w Metamorfozie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 11:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~kapuscinski
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 15:29  
Cytuj
A faceci tez tam chodza?? i czy sa jakies ograniczenia wiekowe??

 
 
 
 
~~Angelika
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:33  
Cytuj
ja polecam pania Bogusie jest naprawde swietna duzo suchdlam na jej aerobikach !! Przylozysz sie wystarczy miesiac i schudniesz. autentycznie!! wiem to posobie probowalam z innymi instruktorkami ale nie znaja sie na rzeczy tak jak pani Bogusia.
jest profesjonalistka
Prowadzi w Top Gym i Buschido i chyba jeszcze w Jubilacie codziennie wieczorem.

Serdecznie ja polecam ! umiech

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Steel Will
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:54  
Cytuj
Podpisuje się pod przedmówczynią. Pani Bogusia jest najlepszaumiech Daje niesamowity wycisk,ale wart wylanych potów jezyk Chodzę tylko do niejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:03  
Cytuj
A ja widzę że ktoś tu się zajmuje wywalaniem nieprzychylnych mu wypowiedzi - porażka.
Pani Bogusia i super areobic? Co wy w ogóle piszecie? Może i super ale dla tych co nie wiedzą jak powinno się odpowiednio ćwiczyć cool girl
Dajcie sobie spokoj z tymi ćwiczeniami w bushido jak zdrowia nie chcecie stracić. Poważnie

 
 
 
 
~~ćwicz!
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:41  
Cytuj
Jak pochodzisz to się nauczysz wykonywać poprawnie ćwiczenia. Za pierwszym razem nie dasz rady, pani Bogusia dobrze daje w dupeczke. Ogólnie jest spoko. Nawet faceci do niej chodzą.good

 
 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 18:03  
Cytuj
Nie rozśmieszaj mnie zaklopotany
Jedyne co ta Pani potrafi to jak już ktoś mądry wcześniej stwierdził drzeć się i skakać. Jak to ma być recepta na poprawę sylwetki to masz rację ćwicz dalej good

 
 
 
 
~~angelika
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 23:41  
Cytuj
KAsiulka a ty co niby znasz sie na poprawnych cwiczeniach ??
odezwala sie hehe
do pani Bogusi chodze kupe lat juz i jest naprawde swietna co moze potwierdzic masa dziewczyn ktore do niej chodzi !
A to ze jak to okreslilas sie "drze" i "skacze" to nie jest prawda poniewaz ma rozne cwiczenia na kazda partie ciala, daje wycisk, i naprawde jesli sie przylozysz mozesz duzo schudnac!
Swietna muzyka fajna atmosfera.

JAk sie nie znasz dziewczyno na rzeczy to sie nie wypowiadaj umiech
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~wera33
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 23:49  
Cytuj
ooo Bogusie uwielbiam !!!!!!

"Dajcie sobie spokoj z tymi ćwiczeniami w bushido jak zdrowia nie chcecie stracić. Poważnie "

madra osoba chyba tego nie pisala co to ma do zdrowia ?mlotek
mlotekhttp://stalowemiasto.pl/emotikony/pliki/mlotek.gif

 
 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:22  
Cytuj
Mądra to ty dziewczynko nie jesteś. Myślę że na temat zdrowia i poprawnego ćwiczenia to ja mogłabym ci więcej powiedzieć ale prawdę mówiąc wisi mi to.
Weź uzyj glowki i pomysl że jak dorwiesz jakiegos typa na ulicy i dasz mu za zadanie prowadzenie aerobicu to bedzie gosciu z takim pojeciem o cwiczeniu jak Pani B.
Poczytaj trochę zanim się zaczniesz wypowiadać na temat o którym najwidoczniej ty nie masz pojęcia. Chociazby jak poprawnie wykonywac brzuszki zeby nie "rozwalic" sobie kregoslupa.
Poresztą jak komuś odpowiada cwiczenie w cuchnącej sali jeden na drugim jak śledzie to nie widze problemu.

 
 
 
 
~~Angelika
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 11:43  
Cytuj
ohohooo co ty nie powiesz. Nie wymadrzaj sie tak. Co ty wogole porownujesz goscia z ulicy i kobiete z swietnym doswiadczeniem dlugoletnim ! Idz i spytaj pania Bogusie jak sie wykonuje cwiczenia i poprawne brzuszki to moze wtedy zobaczysz, nie oceniaj nikogo jak nie znasz i nie wiesz dokladnie !!! Boze jak mnie denerwuja takie wymadrzale zakompleksione panienki.
Wogole to co ma p. Bogusia do sali, przeciez to nie jest jej klub tylko ona tam pracuje ! "Jeden na drugim" o widzisz to znaczy ze pelno osob do niej chodzi
Jakby wykonywala niepoprawne cwiczenia to by nie mogla byc zatrudniona pomysl tez o tym.

i zebys wiedziala ze mam duzo pojecia na ten temat i mylisz sie tym co piszesz.!

 
 
 
 
~~ćwicz!
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 15:38  
Cytuj
Myślę że "Kasiulka" była na aerobicu pani Bogusi jeden raz i po prostu nie dała rady! Zapamiętała tylko że było ciasno i że instruktorka jest głośna. Brzuszki trzeba dobrze robić i zawsze o tym przypomina pani B. A KTO SIĘ STARA TO WRACA Z JEJ ZAJĘĆ ZADOWOLONY. "Kasiulko" zmień instruktora bo do Bogusi cieniasy nie chodzą! Miłego dnia.

 
 
 
 
~~ewti82
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 18:53  
Cytuj
< Ewa> ..ja też chodzę do p.Bogusi i jest super..ok

 
 
 
 
~~Sara
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:17  
Cytuj
Tak naprawdę to w Stalowej Woli nie ma dobrego Fitnes Clubu, wszędzie to samo, brak klimatyzacji, brak pryszniców, ciasno, nieestetycznie i byle jak.
Byłam we wszystkich trzech fitnesach i naprawdę bardzo średnio, na temat instruktorek się nie wypowiadam bo za krótko chodziłam, ale same kluby ...........:(.ale jak komuś nie przeszkadza to może chodzić. Jak dla mnie stanowczo mało komfortowo. Wolę pojeździć rowerem po lesie, albo poćwiczyć w domu, ale każdy robi to co lubi umiech

 
 
 
 
~~Angelika
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 19:28  
Cytuj
mi sie akurat podoba to ze jest glosna, przynajmniej smiesznie i wogole, nie wiem czy ktos chodzil by do baby ktora by sobie pod nosem cos mowila cichutko.
Kasiulka poprostu nie wiem zazdrosna czy cos bo wymysla sobie jakies rzeczy nie ma nawet prawidlowych argumentow zeby ja oczerniac ;)

Takze dziewczyny jak na aerobik to do p. Bogusi ! smiech2

 
 
 
 
~~Olciaa
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:07  
Cytuj
Panie i Panowie na Aerobik do Bushido do Boguski !!goodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~botak
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
Tak naprawdę to w Stalowej Woli nie ma dobrego Fitnes Clubu, wszędzie to samo, brak klimatyzacji, brak pryszniców, ciasno, nieestetycznie i byle jak.
Byłam we wszystkich trzech fitnesach i naprawdę bardzo średnio, na temat instruktorek się nie wypowiadam bo za krótko chodziłam, ale same kluby ...........:(.ale jak komuś nie przeszkadza to może chodzić. Jak dla mnie stanowczo mało komfortowo. Wolę pojeździć rowerem po lesie, albo poćwiczyć w domu, ale każdy robi to co lubi umiech



A Twój rower ma klimke? Jakby zależało Ci na komforcie to jeździłabyś samochodem, rower jest naprawde siermiężny;)))

 
 
 
 
~~Angelika
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 22:23  
Cytuj
"A Twój rower ma klimke? Jakby zależało Ci na komforcie to jeździłabyś samochodem, rower jest naprawde siermiężny;))) "

Botak, nie wiem czy się śmiać czy płakać, takich głupot to lepiej nie pisz bo zaniżasz poziom inteligencji ludzi ze Stalowej Woli.
Wyobraź sobie, że mój rower jest tak ubogi i nie ma "klimki", a samchód, masz rację, zdecydowanie lepiej działa na wdychanie świeżego, leśnego powietrza, szczególnie taki z "klimką". O tak! Masz rację, kimkolwiek jesteś umiech)))

 
 
 
 
~~miastowa
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 23:08  
Cytuj
Macie rację chodzcie wszystkie do Bushido!!! Największego dziadostwa w mieście. I ćwiczcie wszystkie z tą "wykształconą" instruktorką. Może dla was to sie wycisk nazywa mlotek moze i profesjonalizm...

 
 
 
 
~~Andziulka
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 23:42  
Cytuj
Zalezy kto co komu odpowiada ja tam chodze do Top Gymu do pani Bogusi. Wszytko jest super nie narzekam na nic, pozatym ze ciezko ale to chyba lepiej dla nas. Kazdemu sie podoba kto chodzi a jesli wam sie nie podoba nie wiem z jakiego powodu czy ze wzgledu na slaba kondycje czy co ? Jak nie pasuje- nie chodz. Tyle z mojej strony.Co do tematu polecam Top Gym.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 01:14  
Cytuj
Białe kozaczki, solarka, tipsy, aerobic i puder (duuużo pudru) - typowy zestaw blacharski good

 
 
 
 
~~:) hehe
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
Białe kozaczki, solarka, tipsy, aerobic i puder (duuużo pudru) - typowy zestaw blacharski good

zgadzam sie

 
 
 
 
~~nie tak
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Białe kozaczki, solarka, tipsy, aerobic i puder (duuużo pudru) - typowy zestaw blacharski good



Pojęcia chłopcy nie macie o dziewczynach! Pewnie jeszcze pryszcze na twarzy i bez autka. Gdyby te dziewczyny które nazywacie blacharami chodziły na ćwiczenia to nie miałyby brzucha do kolan co najgorsze odsłoniętego, z kolczykiem w pępku. Te które coś ze sobą robią(ćwiczą) to inny typ, ale skąd macie o tym wiedzieć jak dziewczyny widzicie tylko w TV.

 
 
 
 
~~obiekt
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 08:32  
Cytuj
Przestańcie już ludzie narzekać i oczerniać. Jest tyle klubów że każdemu gdzieś się napewno spodoba, jest sporo dziewczyn które prowadzą i też można wybrać, ale jak już ktoś ma duże wymagania to polecam Rzeszów (karnet 120 kontrakt na rok) i to wszystko w tym temacie. Acha nie polecam natomiast naszego lasku koło Alutka i ATS i Uniweels bo tam aż szczypie w język umiech))

 
 
 
 
~~niki
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:43  
Cytuj
CYTAT
KAsiulka a ty co niby znasz sie na poprawnych cwiczeniach ??
odezwala sie hehe
do pani Bogusi chodze kupe lat juz i jest naprawde swietna co moze potwierdzic masa dziewczyn ktore do niej chodzi !
A to ze jak to okreslilas sie \"drze\" i \"skacze\" to nie jest prawda poniewaz ma rozne cwiczenia na kazda partie ciala, daje wycisk, i naprawde jesli sie przylozysz mozesz duzo schudnac!
Swietna muzyka fajna atmosfera.

JAk sie nie znasz dziewczyno na rzeczy to sie nie wypowiadaj umiech
Pozdrawiam


Masa głąbów do niej chodzi, rzecz jasna a aerobik ma to do siebie, ze kazda partia miesni musi byc poruszona! Ludzie poczytajcie sobie troche o prawidłowej postawie cwiczen to wiecej razy do p. Bogusi nie zaglądniecie która na siłe chce uszczęsliwic ludzi a sama ma problemy z nadwaga i zdrowiem rowniez psychicznymumiech

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »