NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Fryzjer, Jakiego polecacie ??

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 17:45  
Cytuj
~kaliber - no pewnie, że chce, Basia jest super

mój email sylvia_s100_(at)_yahoo.co.uk
Dzieki

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2007r. 17:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Lis 2007r. 22:20  
Cytuj
ja u ilony bylam juz pare razy i do tej pory zawsze bylam zadowolona jezyk

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 09:55  
Cytuj
Ja p[olecam panią Basie

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 10:41  
Cytuj
u ilony byłem dużo razy i ścinają bardzo dobże a w szczegulności pani dorota polecam

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Lis 2007r. 10:43  
Cytuj
Polecam salon fryzierski ILONA na poniatowskiegogood

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 3 Gru 2007r. 12:29  
Cytuj
Dajcie spokój z tym zakładem Ilony.Wystarczy popatrzeć na właścicielkę i jej posłuchać żeby zwiać z tego miejsca. Współczuję tym pracownicom które muszą słuchać tego pierdolenia na codzień..Jest mnóstwo innych dobrych fryzjerów.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 17:37  
Cytuj
no, a ja niestety słyszałam. To chyba mało elegnckie, gdy przy klientce pani Ilona obgaduje z koleżanką właścicielki innych zakładów fryzjerskich. Rozumiem, że pani Ilona jest dobrym fachowcem, ale swoje komentarze może wygłaszać przy kawie i raczej w bardziej prywatnym gronie. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~Damian
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 18:25  
Cytuj
brak słów konkurencjo. Zakończmy ten temat bo jest nudny

Z pozdrowieniami Damian

 
 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 18:30  
Cytuj
temat do smietnika

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~*
ff
Wysłany: 14 Gru 2007r. 14:34  
Cytuj
Miałam to "szczęście" być klientką zakładu Ilona. Nic szczególnego jeżeli chodzi o fryzjerstwo, powiedziałabym marny prowincjonalny poziom a pani właścicielka wypada przy tym jeszcze gorzej...

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 14 Gru 2007r. 15:44  
Cytuj
Po co podtrzymujesz ten temat? Już szkoda to czytać. Jedna osoba zakłada kilka wątków na ten sam temat. Po co? Chce kogoś zniechęcić, ośmieszyć, wywołać dyskusję? Może administratorzy zamknęliby temat, tak jak już raz to zrobili. ADMINISTRATORZY - JESTEŚCIE? Czy nie macie nic przeciwko ośmieszaniu ludzi na swojej stronce? Może trafi się ktoś, kto pomyśli o sprawie o zniesławienie?

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 19:06  
Cytuj
ale jakie zniesławienie? tu chyba każdy moze wyrazić swoje zdnie, nie tylko na temet zakładu pani Ilony i jej samej. Inne salony fryzjerskie tez tu krytykowano, ale tylko Ilony zakład wzbudza takie emocje. dlaczego? może ludzie rzeczywiście maja jej coś do zarzucenia? Buźka dla wszystkich właścicielek zakładów fryzjerskich w naszym mieścieumiech*)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Po co podtrzymujesz ten temat? Już szkoda to czytać. Jedna osoba zakłada kilka wątków na ten sam temat. Po co? Chce kogoś zniechęcić, ośmieszyć, wywołać dyskusję? Może administratorzy zamknęliby temat, tak jak już raz to zrobili. ADMINISTRATORZY - JESTEŚCIE? Czy nie macie nic przeciwko ośmieszaniu ludzi na swojej stronce? Może trafi się ktoś, kto pomyśli o sprawie o zniesławienie?


o to chodzi Ci czlowieku ?:

CYTAT
Miałam to "szczęście" być klientką zakładu Ilona. Nic szczególnego jeżeli chodzi o fryzjerstwo, powiedziałabym marny prowincjonalny poziom a pani właścicielka wypada przy tym jeszcze gorzej...


HALO !
Rządy PIS mineły bezpowrotnie !

- jedyne co powinna administracja zrobic - to usunac zdublowane posty - a te sa.

Niech kazdy sam oceni ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 20:21  
Cytuj
jeszcze jedno - nie chcesz nie czytaj. Daj czytac innym.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 20:35  
Cytuj
najlepsza jest Grażynka Trzuskot

 
 
 
 
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 21:06  
Cytuj
Kosz

 
 
 
 
~~Stała klientka
ff
Wysłany: 16 Gru 2007r. 21:33  
Cytuj
Jestem stałą klientką salonu Pani Ilony od ponad 20 lat. Przez ten okres nie zdarzyło się ani razu żebym była niezadowolona z Jej usług. Wydaje mi się że krytyczne uwagi na temat salonów Pani Ilony piszą osoby dla których stanowi Ona dużą konkurencję. Pomimo tak wielu zakładów fryzjerskich w naszym mieście mało która fryzjerka może poszczycić się prowadzeniem aż 2 salonów w bardzo profesjonalny sposób.
Trzymać tak dalej Pani Ilono! Serdecznie pozdrawiam.

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 19:11  
Cytuj
Najlepsza jest Grażynka Trzuskot?
Zastanawiam sie w czym?
Co ta Grazynka Trzuskot robi takiego,ze jest najlepsza.
Ciekawe,ze na tyle zakladow fryzjerskich w miescie Ona jedna jest.....

 
 
 
 
~~ulka
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 20:04  
Cytuj
kategorycznie odradzam pracownie fryzur MB-marka bembenka.po przeczytaniu na forum opini.. wybralam sie do "beztalentnego"pana ktory z dlugich blond wlosow zrobil mi rudego boba,tragedia.niby stylista ktory nie potrafi scinac;/nastepnego dnia poszlam do p.Basi z rozwadowa.naszczescie uratowala moje wlosy-polecam!

 
 
 
 
~~iwooona
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 11:02  
Cytuj
zarumienionyczy ktos moze mi podac nr do salonu pani basia w rozwadowie???

 
 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 17:13  
Cytuj
co do tematu to ludzie mówia ze na al.jana pawła II jest 7 fryzjerów na osiedlu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
kategorycznie odradzam pracownie fryzur MB-marka bembenka.po przeczytaniu na forum opini.. wybralam sie do \"beztalentnego\"pana ktory z dlugich blond wlosow zrobil mi rudego boba,tragedia.niby stylista ktory nie potrafi scinac;/nastepnego dnia poszlam do p.Basi z rozwadowa.naszczescie uratowala moje wlosy-polecam!



Jeżeli chodzi o parcownię fryzur MB to była tam osobiście 5 razy. Dziewczyny tam pracujące obcinja włosy super, niestety za 5 razem włosy scinał mi P.Marka - to była tragedia. Na odrośnięcie włosów czekałam ponad rok. Nie polecamn tego salonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 19:21  
Cytuj
a ja polecam kamile w salonie fryzjerskim w hotelu stal naprawde super jestem zadowwolona od lat i cala moja rodzina i znajomi tez sa zdowoleni robi wszystko i w rosadnej cenieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 20:24  
Cytuj
Ktos tu robi hurtem Ilonie reklame.Zupełnie niepotrzebnie, bo opinie na temat tego zakładu sa przewaznie nieprzychylne aczkolwiek prawdziwe, niestety.
Byłam 2 razy, były zoje znajome i więcej nie pójdziemy.Sposób bycia tej pani jest absolutnie nie do przyjecia.Niewiadomo jak sie zachowac, kiedy obgaduje konkurencje i pyta na wstepie z oburzeniem //moderowano - anulka.Taka jest prawda i nie ma mowy o zniesławieniu.Zero taktu!A jak mi pani Ilona zrobiła regulacje brwi(3 lata temu, mam nadzieje ze juz sie nie bawi w kosmetyczke) to do dzis pamietam...wyszłam z czerwonymi, piekącymi i opuchnietymi.Koszmar!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
A ja korzystam z powodzeniem z usług Pracowni MB Strzygę się u pracownic Dorotki i Paulinki.Zawsze coś fajnego doradzą.


witam umiech z tej strony wspomniana Paulina umiech miło mi czytac tak pochlebne opinie umiech
od niedewna prowadze własny salon "Galeria Fryzur PR" przy ul. Poniatowskiego W St.Woli umiech jesli wiec jest pani dalej zainteresowana moimi usługani (i nie tylko Pani) to serdecznie zapraszam umiech tel 668 414 183 umiech Pozdrawiam umiechgoodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »