NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Fryzjer, Jakiego polecacie ??
Posty: 3
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 00:16  
Cytuj
Ja polecam zaklad fryzjerski,,Wenus'' przy J.Pawla|| ,obok ,,Biedronki'' i sklepu kosmetycznego,prowadza go dwie panie fryzjerki, Agnieszka i Ania(tam nie ma uczennic).Jestem wieloletnia klientka tego zakladu,panie te fachowo wykonuja swoj zawod,jak trzeba doradza,dobrze strzyza wlosy i pieknie je ukladaja a co najwazniejsze -niedrogo.Plecam p.Agnieszke Rojek, jest swietna ,w swoim zawodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 00:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 22:50  
Cytuj
a co sądzicie o salonie Beata na KEN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 22:52  
Cytuj
a co sądzicie o salonie Beata na KEN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 23:08  
Cytuj
Moim zdaniem p.Natalia z Metamorfozy,tyle że w zapytaniu było o nie dużej cenie,nie jest tam najtaniej,ale też nie najdrożejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 11:15  
Cytuj
a gdzie podziala sie fryzjerka w rudych wlosach z salonu Gren Garden? Bylam u niej raz i zrobila mi pieknego boba wlosy mi juz podrosly i chcialabym znowu skozystac z jej uslugi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 11:50  
Cytuj
Polecam salon fryzjerski Pasja. Znajduje sie on na osiedlu Piaski nad sklepem 8ka. Jest super Pani, która doradzi jak dobrac fryzure, pomalowac wlosy, sciac itd. Ona wczesniej gdzies w jakims salonie pracowala i teraz otworzyła swój. Nie dosc, ze dobrze robi włosy tak jakbysmy chcieli, ale jeszcze jest bardzo higieniczna (co równiez jest to wazne). Przychodzac tam czujesz jak jak u prawidzwego fryzjera. Bez zadnych glupich tekstow ze masz do udpy wlosy i z nimi nic nieda rady zrobic. Tylko zawsze cos sie da.. tylko trzeba wiedziec jak sie do tego zabrac. Nie no ta Pani jest swietna. Obok jej salonu jest kosmetyczka do ktorej w miedzy czasie mozna podejsc jak np masz folie na wlosach... A cenowo wcale nie jest droga.. zalezy od oczekiwan.. Naprawde polecam goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam zaklad fryzjerski,,Wenus\'\' przy J.Pawla|| ,obok ,,Biedronki\'\' i sklepu kosmetycznego,prowadza go dwie panie fryzjerki, Agnieszka i Ania(tam nie ma uczennic).Jestem wieloletnia klientka tego zakladu,panie te fachowo wykonuja swoj zawod,jak trzeba doradza,dobrze strzyza wlosy i pieknie je ukladaja a co najwazniejsze -niedrogo.Plecam p.Agnieszke Rojek, jest swietna ,w swoim zawodzie.


Również polecam Pania Agnieszke, moze sam salon nie robi jakiegos szalu jak sie wejdzie, ale rowniez jestem stala klientka Pani Agnieszki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 18:12  
Cytuj
no dziekuje ta pani troche pracowala sobie z pania ilona jak ma takie same podejscie jak ona to kariery nie zrobi!!!! :szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
ja osobiście nie polecam salonu nad dawnym liderem,teraz male tesco ,szczyrze tam pani wiola,czesała mnie na studniówke,czesanie trwalo 15 min,było bardzo niechlujne,trzeba bylo miec wlasne wsówki,a te co zostaly to wylądowały w jej szawce,a fryzura sie rozpadła zanim dotarlam na ball,masakra gorzej byc nie mogło:((( a skasowała mnie za to 45 złzaklopotany


aż się dziwię,że dotarłaś do maturyumiech
szczyrze - strzyże
wsówki - wsuwki
szawce - szafce
itp.

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 20:37  
Cytuj
ja tez polecam salon Venus - wystrój i miejsce malo ciekawe ale fryzjerki naprawde bardzo ladnie strzyża wlosy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 23:05  
Cytuj
pani w rudych włosach jak sie nie myle widziałam ja w metamorfozie jak byłam u p N..umiechchyba to ona bo cos mowiła o tym sałonie nad pokusa!!zapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »