NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rzeszow - New York , LOT do USA juz z Jasionki -wszystko na temat
~~Fox
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 19:09  
Cytuj
Juz wkrotce zostanie otwarte nowe polaczenie z Rzeszowa do Nowego Jorku.
Uwazam,ze jest to wspaniala wiadomosc dla wszystkich ludzi z naszego regionu.
Skoncza sie wreszcie wybioste,zakorkowane drogi do naszej Stolicy i problem z dojazdami na czas.
Jakie sa Wasze opinie w tym temacie.Czy moze zostanie w przyszlosci zorganizowany specjalny kurs do Jasionki ze Stalowej Woli z mysla o podroznych ?good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 19:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~dartur
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 19:31  
Cytuj
Takich polaczeń powinno być wiecej, do Paryża, Rzymu, mam nadzieje ze to dopiero początek. To dobry początek rozwoju Podkarpacia.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2007r. 21:25  
Cytuj
Fajnie, przyda sie i nam. Zamiast wydawac miliony na wlasne lotnisko, halasujace nam nad glowami, moze lepiej niech rzeszow do tego doplaca umiech A my S-19 bedziemy mieli 30 min. drogi do lotniska. Szkoda ze nie ma polaczenia kolejowego do rzeszowa na prosto, przez jasionke :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 10 Kwie 2007r. 08:00  
Cytuj
wszystko ok,tylko ten powiedzmy terminal...a jakby zrobili połączenia z Irlandią.jest mnóstwo ludzi z Podkarpacia,Lubelszczyzny.raz w tygodniu.przekalkulować,zobaczyc jakie są potrzeby i jazda.tłuc się do Wawy parę godzin.za ten czas obróci człowiek w obydwie strony do Rz-owa i jeszcze czasu zostanie.tylko mówie lotnisko w Jasionce jest krajowym od kilkudziesięciu lat,międzynarodowym od kilkunastu.wiem że to są duże koszty ale w tym przypadku lotnisko jest wizytówka miasta i cos mi sie wydaje że miasto za bardzo nie interesuje sie ta sprawą.wiem że ostatnio ucięli z budżetu państwa spora kwote która miała byc przeznaczona na rozbudowę itp.ale tez trzeba miec ludzi którzy by umieli te pieniążki uzyskać.chyba ''najsłabsze''w ogólnym tego słowa znaczeniu lotnisko międzynarodowe w kraju.przez tyle lat praktycznie nic oprócz tego pseudoterminala i nowego parkingu nic tam nie zrobiono.

 
 
 
 
~~dartur
ff
Wysłany: 10 Kwie 2007r. 08:39  
Cytuj
Połączenie z Irlandią już jest Ryanair lata tam.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 10 Kwie 2007r. 10:48  
Cytuj
do dartura:jak znasz szczegóły to podaj.znajomi sa zainteresowani.z góry dziekuje.

 
 
 
 
~~bird
ff
Wysłany: 10 Kwie 2007r. 20:31  
Cytuj
Ja tez slyszalem a wlasciwie czytalem,ze z Rzeszowa jest bezposrednie polaczenie do Irlandii.
Przylatuje tu samolot,ktory zabiera ok. 148 osob na poklad.
Te wiadomosci cztalem chyba w "SUPER NOWOSCI".
Najlepiej zadzwon do LOT Rzeszow.
Pozdrawiam.umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 20:55  
Cytuj
fajnie by było jakby zmodernizowali nasze lotnisko, oczywiście nie lądowały by tu pasazerskie ale to zawsze coś ...

 
 
 
 
~~Ralf
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 20:19  
Cytuj
Tez lubie nasze lotnisko.Latem jest na co popatrzec.Lubie motolotniarzy.Podziwiam ich pasje.Najbardzej elitarna grupa jest szybownictwo,tu naprawde trzeba miec odwage i zmysl latania.
Pozdrawiam wszystkich lotnikow z Turbi.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »