NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
filmowa współpraca Sztafety i Stelli,
~~*
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 11:45  
Cytuj
7.03. w najbliższy piątek o godzinie 21.oo TVK Stella zaprezentuje w swoim programie film dokumentalny zrealizowany przez Wydawnictwo Sztafeta "70-lecie COP-u. Podkarpacie wczoraj i dziś." Scenariusz filmu napisał Dionizy Garbacz, autorem zdjęć i montażu jest Artur Nosowski. Film pokazuje początki Centralnego Okręgu Przemysłowego w zderzeniu z ich dzisiejszą rzeczywistością.

8.03. W najbliższą sobotę o godzinie 19.25 w Programie 3 TVP Rzeszów, zostanie zaprezentowany film dokumentalny wyprodukowany przez stalowowolską telewizję STELLA p.t. "Zbrodnia i Odwet". Jest to kolejny film Garbacza i Nosowskiego z cyklu "Spotkania z historią" prezentowanego na antenie TVP 3.
Film przypomina tragiczne wydarzenia , które miały miejsce w Dworze Horodyńskich w Zbydniowie w 1943 roku.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 11:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~.....
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 12:38  
Cytuj
I bardzo dobrze,niech młodzież poznaje lokalną historię.Tylko z tego co wiem to młodzież ma trochę inne zainteresowania....a szkoda.

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 21:38  
Cytuj
Pewnie kolejny HIT typu Narodziny hahaha pffffffff.
Te filmy sa tyle warte co zuzyty papier scierny albo kierunkowskazy do kosy. Szkoda czasu na wypociny "malych" chłopców a śmiać juz mi sie nie chce. Żenuaaa umiech

 
 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 22:13  
Cytuj
zanim zaczniesz komentować poważne kwestie - przestań oglądać m jak miłość - wtedy apiszesz rzecz konstruktywną - ręczę za to
Tymczasem wracaj przed ekran - Kasia Cichopek ubiera właśnie skarpetkesmiech2

 
 
 
 
~~()
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 09:22  
Cytuj
Pewnie kolejny HIT typu Narodziny hahaha pffffffff.
Te filmy sa tyle warte co zuzyty papier scierny albo kierunkowskazy do kosy. Szkoda czasu na wypociny "malych" chłopców a śmiać juz mi sie nie chce. Żenuaaa umiech


Panie "hahaha" co się tak Pan napina, daj Pan swój scenariusz będzie lepiej !?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 09:43  
Cytuj
"hahaha"

Twoja ironia cechuje się obsesją i lekkim sarkazmem na granicy dobrego smaku. Nie oceniam, czy jest ona w dobrym tonie, każdy smak dobry dla mnie może przyprawić o mdłości jakiegoś innego człowieka. Jest zasadnicza różnica między krytykiem a krytykantem ale to już wyższa liga.

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
zanim zaczniesz komentować poważne kwestie - przestań oglądać m jak miłość - wtedy apiszesz rzecz konstruktywną - ręczę za to
Tymczasem wracaj przed ekran - Kasia Cichopek ubiera właśnie skarpetkesmiech2

ludek o 22:13 ? huh, apisz jeszcze jakieś Twoje ulubione wieczorne seanse z Kasią w roli głównej. Może jednak się przekonam choć nie podniecam się skarpetkami.

CYTAT
Panie "hahaha" co się tak Pan napina, daj Pan swój scenariusz będzie lepiej !?

Nie biorę się za coś o czym nie mam pojęcia... ale widzę że są odważniejsi smiech2

Powodzenia w kolejnych równie "dobrych" produkcjach. Trzymam kciuki, może kiedyś zobaczymy nasze rodzime filmy na gali rozdania... Złotych Malin umiech

 
 
 
 
~~wybiórczo
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 21:54  
Cytuj
A mnie rozśmiesza autor tego tematu, bo:
Po pierwsze po szczegółach wypowiedzi sądzę że autorem tego tematu jest pracownik albo nawet szef telewizji stella. Niestety jest to tak żenujące że wystawia temat na forum zamiast wykupić reklamę nawet na tym lub na innych serwisach internetowych a nie na jakiś tam forach.
Po drugie od jakiegoś czasu widzę że w sztafecie ukazuje sie wywiad z Nosowskim (miodzio) a w stelli wywiad z Garbaczem (no i też miodzio) hehehe. Jak fajnie życie płynie ludzi chorych na popularność. hehegood

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
Po drugie od jakiegoś czasu widzę że w sztafecie ukazuje sie wywiad z Nosowskim (miodzio) a w stelli wywiad z Garbaczem (no i też miodzio) hehehe. Jak fajnie życie płynie ludzi chorych na popularność. hehegood

To się właśnie nazywa współpraca o której autor postu pisze w jego temacie smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~*
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:10  
Cytuj
Sztafeta i Stella robi setki wywiadów, każdy ma szansę.
Na "stalowemiasto.pl" z prawej strony są reklamy Sztafety i Stelli. Portal nie zbankrutuje nie martwcie się. Może namówcie innych na reklamę.
Nie stresujcie się, nie czytajcie i nie oglądajcie. Inni będą chorzy a Wy bądźcie zdrowi.

 
 
 
 
~~ludek
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:03  
Cytuj
[cytat]
ludek o 22:13 ? huh, apisz jeszcze jakieś Twoje ulubione wieczorne seanse z Kasią w roli głównej. Może jednak się przekonam choć nie podniecam się skarpetkami.


chyba naprawdę nie umiesz czytać między wierszami...fakt - wyższa szkoła jazdy. Tym bardziej powodzenia życzę.
Aha - szczegóły są domeną ludzi małych - taki luźny tekst, ma kilka tys. lat - weź go do serca...

 
 
 
 
~~wybiórczo
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:04  
Cytuj
do ~* no i niestety nie zrozumiałeś/aś mojej wypowiedzi.
Wypowiadając sie w części pierwszej miałem na myśli wykupienie miejsca na stronie głównej i zamieszczenie tego tematu (tak jak wszyscy robią jak maja coś ważnego do przekazania) i tu nie chodzi o budżet serwisów internetowych.
No ale malutcy zawsze będą malutcy.
A w części drugiej chodziło mi o rzetelność dziennikarską - o ile w Stalowej Woli można o czymś takim mówić. A miodzenie można zatytułować słowem REKLAMA - Promocja - albo są jeszcze brzydsze słowa określające taki stan rzeczy smiech2 .
A tak oni nam a my im hehe.
Jak fajnie życie płynie ludzi chorych na popularność. good

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Jak fajnie życie płynie ludzi chorych na popularność. good

Tylko "sławnym" tak się wydaje. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym... Chłopcy może już czas ? Czy może maliny w głowie ?

Nudzicie jak Chajzer w cyrku umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »