NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Indydent w Żabce + szybka akcja Policji,
~~Guest997
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 16:39  
Cytuj
Czy ktoś wie, o co poszło? Klient w sklepie Żabka został ugodzony nożem. Zapewne nie lubili się. Policja zareagowała szybko - kilku policjantów, 2 lub 3 psy, przeszukiwanie mieszkań - i znaleźli sprawcę.

Szybko pisać newsa.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 16:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~guest997
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 16:40  
Cytuj
Policja dalej kogoś szuka. Wiadomo, że sprawca mieszkał w bloku 8, zaś ranny - w 2.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:17  
Cytuj
ranny nie zyje sprawca zlapany

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:24  
Cytuj
zmarł na stole operacyjnym, a sprawca to typowy łysol łażący z psem marki mastif, oby do końca swego parszywego życia zgnił w pierdlu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:31  
Cytuj
A gdzie to się stało? Wiadomo coś o ofierze i sprawcy, gdzie mieszkali, czym się zajmowali, jakieś porachunki itd?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:36  
Cytuj
na Siedlanowskiego, sprawca mieszkał w bloku nr 8, mieszkał z dziewczyną i dzieckiem

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:01  
Cytuj
Prawdopodobnie ranny miał 34 lata.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:09  
Cytuj
Wzorem Niemiec wywozić śmieci na Syberię. Na stałe.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:37  
Cytuj
ech widzialam ze wielu policjantow z psami sie zjechalo.... ech i jak tu bezpiecznie mam sie czuc na swoim osiedlu...dodam jeszcze ze sprawca mieszkal w moim bloku!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:41  
Cytuj
ale o co w ogole chodzi ?? Wszystko piszecie szybko, z emocjami, ktos wie cos konkretnego ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 20:43  
Cytuj
Od cisów nożem zginął dziś w Stalowej Woli 34-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło przy ulicy Siedlanowskiego w okolicach sklepu spożywczego „Żabka”. Policja zatrzymała podejrzanego o to zabójstwo kompletnie pijanego 19-latka. Teraz przebywa on w areszcie. Nie był jeszcze przesłuchiwany. Trzeźwieje. Na razie nie są znane okoliczności całego zdarzenia. Policja bada całą sprawę. Na miejsce tych tragicznych wydarzeń przyjechał także prokurator.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080308/AKTUALNOSCI/162716850

 
 
 
 
~~matttt
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:06  
Cytuj
to wkonczu nie wiem który jest tym zabojcą. Bo ten 19sto latek mieszka w 10 bloku , a ten co ma dziewczyne i dziecko mieszka w 8 bloku i ma wiecej niz 19 lat!!! to wkoncu który zabił???

 
 
 
 
~~matttt
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:09  
Cytuj
w ogóle szkoda gadać. Kilka lat ( 5 lub 10 lat) temu było tu jeszcze spokojnie , a teraz coraz gorzej.

 
 
 
 
~~XD
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:14  
Cytuj
SAMO TO zal ze masakra czasem załuje ze tu mieszkam :ysz::ysz:zamiast teksanska masakra pila mechaniczną bd stalowowolska masakra nozem :ysz:

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:14  
Cytuj
ech juz w koncu nie wiem sama ale to raczej gosciu z 8-ki.

 
 
 
 
~~matttt
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:19  
Cytuj
szczerze mówiąc ja też nie wiem!!! raz piszą ze to 19sto latek (on mieszka w 10 bloku) a raz ze to ten co mieszka w 8 z dziewczyna i dzieckiem, ale i tak predzej czy pozniej sie dowiemy, wkonuc beda o tym pisac w gazetach

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:23  
Cytuj
ale jesli ten z dziewczyna i z dzieckiem to szkodas gadac taka bzdure by zrobil??? a zreszta dowiemy sie napewno ale ja slyszalam ze to wlasnie on zabil.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:24  
Cytuj
Jak zlikwidować przyczynę podobnych przestępstw? Inaczej nawet zwiększenie liczby patrolujących glin na ulicach nic nie pomoże.

Jest tylko jedno wyjście - zwiększyć akcyzę na alkohol i ograniczyć jego produkcję. Poprzez pośrednie czynniki, które wpływają na dużą powszechność napojów etanolowych.

Po drugie - zaproponować alternatywę dla alkoholu - nawet miejsca do towarzyskich spotkań. Jeszcze raz powtarzam - wysoka akcyza. Alkohol przestanie opłacać się do towarzyskich spotkań na ulicy.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:26  
Cytuj
zgadzam sie z ta akcyza na alkohol!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:27  
Cytuj
Podobno 2 osoby uczestniczyły w napadzie na 2 klientów. Pierwszego zabrali wcześniej. Drugi został mocniej ugodzony, więc zmarł.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:35  
Cytuj
a ofiara zostala ugodzona nozem w srodku sklepu zabka?czy co? widzialam duza plame krwii przed zabka.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:36  
Cytuj
a ofiara zostala ugodzona nozem w srodku sklepu zabka?czy co? widzialam duza plame krwii przed zabka.

 
 
 
 
~~user444
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 21:43  
Cytuj
Coś ostatnio forum wolno chodziło. Napiszę treść jeszcze raz.

Nagłośnijmy sprawę w mediach. Napiszmy do dziennikarzy i reporterów - może oni wpłyną na nasz Rząd.

Zginął obywatel o tym imieniu i nazwisku:
http://nasza(...)10006526
Jest za mało danych, aby stwierdzić, czy to rzeczywiście on.

 
 
 
 
~~''''''
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 22:56  
Cytuj
Skoro nie wiesz na pewno, to po co piszesz??!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 23:11  
Cytuj
Ja słyszałam że to ktoś inny został zabity...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »