NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Indydent w Żabce + szybka akcja Policji,
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 23:13  
Cytuj
a ofiara zostala ugodzona nozem w srodku sklepu zabka?czy co? widzialam duza plame krwii przed zabka.

prawdopodobnie został ugodzony w sklepie i wyszedł przed sklep jeszcze o własnych siłach...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 23:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 09:58  
Cytuj
Podobno został ugodzony przed sklepem - po wyjściu.

Sprawcę zamknąć do kryminału o zaostrzonym rygorze! Dlaczego mordercy, wandale i złodzieje trafiają do cel / zakładów z TV i innymi udogodnieniami?

Takich powinni wysyłać na przymusowe roboty - takie, które każdy potrafi wykonać.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 10:02  
Cytuj
Bigos...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:28  
Cytuj
podobno dwuh zabitych :co?:

 
 
 
 
~~eh
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:42  
Cytuj
podobno 5 zabitych

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 22:03  
Cytuj
nie ! dwuh !

 
 
 
 
~~Prostownik
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 22:13  
Cytuj
Zginą chłopak. Ojciec. Mąż. Teraz nic mu juz życia nie zwróci. Pamiętajcie że ludzie nie boją się śmierci ale kalectwa. Temu gościowi co zabił Bigosa zrobił bym kuku w odcinku szyjnym, gdzies tak na wysokosci 4 -5 krąg szyjny żeby gość na całeżycie został tetraplegikiem. Ewentualnie odciął bym mu jaja i ręce. Dlaczego jaja? Żeby nie płodził głupoty. Ręce dlatego żeby nikomu już nic nie zrobił.
Co do naszego miasta to mam takie zdanie że mieszkanie w takim mieście to masakra. Miasto niedość że zacofane to bez perspektyw. Pełno gówniarzy chodzi zawalonych i udają cwaniaków. Kiedy jest ich 10 to normalnie mocniejsi są niż Rambo. Wystarczy jednak, że jest ich 4 i już są łagodni. Pare raz sam "prostowałem" dresiarzy i inne badziewie, które zamieszkuje STW. Czasami wyjść spokojnie na spacer z dziewczyną nie można żeby ktoś mnie nie zaczepił. Ogólnie to zgroza.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 22:43  
Cytuj
Zginą chłopak. Ojciec. Mąż. Teraz nic mu juz życia nie zwróci. Pamiętajcie że ludzie nie boją się śmierci ale kalectwa. Temu gościowi co zabił Bigosa zrobił bym kuku w odcinku szyjnym, gdzies tak na wysokosci 4 -5 krąg szyjny żeby gość na całeżycie został tetraplegikiem. Ewentualnie odciął bym mu jaja i ręce. Dlaczego jaja? Żeby nie płodził głupoty. Ręce dlatego żeby nikomu już nic nie zrobił.
Co do naszego miasta to mam takie zdanie że mieszkanie w takim mieście to masakra. Miasto niedość że zacofane to bez perspektyw. Pełno gówniarzy chodzi zawalonych i udają cwaniaków. Kiedy jest ich 10 to normalnie mocniejsi są niż Rambo. Wystarczy jednak, że jest ich 4 i już są łagodni. Pare raz sam "prostowałem" dresiarzy i inne badziewie, które zamieszkuje STW. Czasami wyjść spokojnie na spacer z dziewczyną nie można żeby ktoś mnie nie zaczepił. Ogólnie to zgroza.


Dokładnie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 23:13  
Cytuj
podobno 5 zabitych

nie zabitych ale zatrzymanych i podejrzanych o morderstwo.

 
 
 
 
~~mechu
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 15:08  
Cytuj
pogrzeb w piątek o 12-tej

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »