NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Juwenalia, Dni Stalowej Woli,
~~ja
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 10:20  
Cytuj
Może ktoś wie, kto jest organizatorem tych dwóch imprez w naszym mieście? Potrzebuje jakiś kontakt.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 10:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 11:06  
Cytuj
Nie wiem jak jest z Juwenaliami ale na Dni Stalowej Woli jest ogłaszny przetarg przez Urząd Miasta firma która go wygra zajmuje sie organizacją stoisk, ogródków piwnych itd i to do niej Urząd Miasta odsyła zaintersowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 11:37  
Cytuj
ja wiem a o co chodzi ??

 
 
 
 
~~Jeff
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 23:13  
Cytuj
Juwenaliami zajmuje sie samorzad studencki KUL'u.
http://www.kul.lublin.pl/11567.html

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~Narcyz
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 23:30  
Cytuj
ja wiem i ich znam wink ale nie bardzo podam tutaj jakis kontakt ....albo co mi tam jezyk
GG: 1521018 E-mail: pheliphe_z_(at)_interia.pl
tel. 608041183

lub

GG: 4987187 E-mail: sadunio_(at)_poczta.fm
tel. 693894674

 
 
 
 
~~immo
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 17:55  
Cytuj
i zaraz chłopaki będa nękani propozycjami nie do odrzucenia jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 18:02  
Cytuj
a pytales zeby namiary dawac chytry nie znasz to nie dawaj !!!!!!!

 
 
 
 
~~student
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:08  
Cytuj
Należy sie zastanowić czy warto inwestować w Juwenalia stalowowolskie, przecież tam była garstka ludzi

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 11:15  
Cytuj
Pewno sie pogody wystraszyli, ale było fajnie, zwłaszcza ost. dnia gdy było regge,Murzynek też był czadowy!!, na WAWA muffin było sporo ludzi, no mogło ogólnie być więcej, ale nie należy przekreślać takich imprez w naszym mieście, może po prostu lepiej je nagłośnić wcześniej, żeby ludzie wiedzieli, że coś takiego będzie.

 
 
 
 
~~DBc
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Pewno sie pogody wystraszyli, ale było fajnie, zwłaszcza ost. dnia gdy było regge,Murzynek też był czadowy!!, na WAWA muffin było sporo ludzi, no mogło ogólnie być więcej, ale nie należy przekreślać takich imprez w naszym mieście, może po prostu lepiej je nagłośnić wcześniej, żeby ludzie wiedzieli, że coś takiego będzie.



Czy naprawdę chcesz, aby te imprezy jeszcze bardziej nagłaśniać? Przecież były tak mocno nagłośnione, że wycie wyjców było słychać aż nad Sanem. I po co komu tyle decybeli. Czy słuchacze, którzy tam przyszli, potrzebowali aż takiej mocy, stojąc parę metrów od głośnika? Jeśli tak, to powinni czym prędzej zatroszczyć się o swoje zdrowie i odwiedzić lekarza.

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 15:27  
Cytuj
Miałam na myśli nagłośnienie wcześniejsze, czyli zapowiedź na parę dni wstecz!!!!!!!!! jeśli chodzi o samą głośność z głośników, to rzeczywiście mogło być trochę ciszej

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »