NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
PLANETA - FESTYN W MIESCIE,
~~Luki
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:07  
Cytuj
Nastepnym razem jak bedziesz cos pisac to sie zastanow i to dobrze a nie pierdoly piszesz tu jakies.

Planeta jest najlepszym klubem w miescie i w okolicy, lepszego nie znajdziecie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~....zenek.....
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:40  
Cytuj
:złyjezykalneta to juz przeszłosc schodzi na psy smiech2 Niestey trzeba popatrzec prawdzie w oczy banasiki robią to tylko dla kasy nie liczą sie z ludzmi ważna jest tylko kasa a poza tym wykorzystują pracowników marnie płacą neutralny Jedyne co mi sie podoba w planecie to FACHOWA OCHRONA jedyna i nie powtarzalna w mieście Panowie ze SKAREMU znją sie na rzeczy są ok!!!!good nastepnie barmani na gorze oki tylko pani barmanka zapomina o kompaniu i troiszke śmierdzi :( szatna zaje fajna kolejny minus to ze za duzo ludzi wpuszczaja i te czeste awarie i czasem przesadzaja z ceną wejsciówek To tylko stalowa anie warszawa ale na koniec dodam ze to jesyny klub w okolicy do którego mozna pojsc niestey reszta to STodoły zapchlone i z kupą buraków i wiejskich mieśniaków na wejsciu ( ARKADIA POKUSA i itd)Palneta ma klimat ale wiecej szcunku do klienta

 
 
 
 
~~felka
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:43  
Cytuj
zgadzam sie z enkiem panowie sa oki a jak kto stwierdzi ze ochrona ma byc i miła i grzeczna to sie grubo myli to praca pilnowanie porzadkuumiech a poza tym to przynam ze najlepszy klub w okolicy ale ma swoje minusy :ysz:

 
 
 
 
~~obiektyw
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 20:07  
Cytuj
Ludzie piszecie że do planety chodzą wieśniaki ale czemu tu sie dziwić przecież Stalowa to wielowieś
i jeszcze jedno pojęcie "wieśniak" jest niezbyt jasne czy nazwiesz wieśniakiem kolesia który przyejachał z Pysznicy , Zaklikowa czy Krzaków ,
a jago kultura jest na wysokim poziomie
(bez urazy nic do was nie mam), czy kolesia który machając łańcuchem, albo wyciągając plik "kapuchy" stosuje zwrot "daj mi", albo "dawaj", mówicie że obsługa jest niekulturalna a gdzie kultura tej miejskiej klienteli czy zwrot "proszę" nie byłby bardziej stosowny???, ktoś wspomina o Wrocławiu o standardach panujących na tamtejszych imprezach,
a czy zauważył, że funkcjonuje tam zjawisko które nazywamy potocznie napiwkiem?? krytykujecie obsługę ale przecież ci ludzie pracują kiedy my się bawimy, chcąc zapewnić nam do tego dobre warunki, sprzątając rzygi kiedy któremuś z was włączy się "wsteczny", wyciągając z zatkanego kibla podpaskę czy też obsrane majtki jakiejś małolaty chorej na anemię która później mdleje na oczach swojego chłopaka (którego nazwałbym raczej idiotą - człowieku sam powinieneś ją zawieźć do szpitala a nie mieć pretensje do syna właścicieli, co z Ciebie za facet kto w waszym związku gra rolę męską???) Reasumując obsługa wcale nie ma łatwej pracy a nasze narzekanie i chamskie zachowanie wcale im jej nie ułatwi. Jeżeli chodzi o organizację imprezy to uważam, że jest spox Ed to dobry wodzirej jeżeli ktoś nie chce to nikt go nie zmusza do uczestniczenia w konkursach organizowanych przez Edka niech dalej stoi pod klatką i tajniakiem wali gruchę obserwując majtki tańczących małolat, przecież tam chodzi tylko o dobrą zabawę z której można mieć jeszcze korzyści, jeżeli chodzi o muzykę to przecież w każdy dzień grają inny gatunek jak nie pasuje techno to przyjdź w sobotę albo w niedzielę przecież to nie jest żaden problem wydaje mi się że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ochrona no cóż żeby ich lubić trzeba ich znać albo być całkiem niezłą suczką, jest jedna sprawa z którą bym się zgodził powinni częściej zwracać uwagę na selekcję klienteli eliminując element agresywny każdy wie o kogo chodzi, właściciele akceptując taki stan rzeczy sami narażają sie na straty, bo logicznie myśląc kto będzie chciał przyjść na imprezę na której nie będzie się mógł spokojnie bawić, wiedząc że zaraz może dostać wp..dol od bezmyślnych agresywnych imbecyli funkcjonujących jak hieny w grupie, których rozwój umysłowy zatrzymał się na poziomie neandertalczyka albo pitekantropa w ostateczności australopitka ?? Co do nowego wystroju jest średni, napewno klub jest odświeżony, szkoda tylko że przy okazji remontu nie zainwestowano w klimę bo ta dupna wentylacja do niczego sie nie nadaje, póki co jeszcze daje radę ale w lecie będzie zdecydowanie za gorąco, są tego dobre strony
(damskie stroje - duże wykrojeumiechogólnie klub jest ok a klimat zależy od tego jaki sobie stworzymy przez nasze zachowanie - zanim zaczniemy krytykować popatrzmy na siebie. to jest moje zdanie możecie się nie zgadzać, w każdym razie obecność tam nie jest przymusem tylko wolnym wyborem pozdro narta.

 
 
 
 
~~antyobiektyw
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 21:34  
Cytuj
Zgadzam sie z obiektywem ma duzo racji ale nie do konca .... jezeli chodzi o te niezłe suczki to sie myli umiech pozdro obiektyw Czasem warto pomyślec zanim sie coś napisze umiech

 
 
 
 
~~Jeremi
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 13:59  
Cytuj
Ej Zenek co ty chcesz od tej barmanki z gory to ty chyba smierdisz, albo jestes jakims zazdrosnym dupkiem, jrory zazdrosci jej swietnego wygladu a moze twoja laska opowiada takie rzeczy, czy ty chlopie nie widzisz jakie na gorze sa kolejki zeby sie dostac do tej barmanki, zamienic z nia kilka slow przynajmniej, bo jest dziewczyna na medal, stani tak kiedys w kolejce na gorze i posluchaj co ludzie mowia na jaj temat co drugi by sie z nia umowil i taka jest prawda, ta dziewczyna jest sexi
goodgood

 
 
 
 
~~Ronaldo
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 14:08  
Cytuj
Zgadzam sie z przedmowca ta dziewczyna ma klase i to w calej okazalosci a tamten to takie bzdury wypisuje bo zazdrosny jakis sie pojawil moze mu numeru telefonu nie chciala dac i dlatego teraz takie rzeczy pisze, oj stary uwazaj na to co piszesz ta dziewczyna ma swoich wielkich fanow i ten bar bez niej moglby nie istniec, ona jest wszystkim i za to jej dziekujemy ze tam jest i do kazdego wyciagnie pomocna dlon zakochanyzakochany

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 12:57  
Cytuj
Sory ale dlaczego kilka postów zostaó skasowanych??to przeciez jest forum i kazdy moze wyrazic swoje zdanie.Co to ma być??

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 14:00  
Cytuj
była awaria serwera, i niektóre posty przepadły:(

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ale..
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 14:44  
Cytuj
bardzo zastanawiające jest to ze tak " przypadkiem" posty znikneły te takie które były mocniejsze.. ciekawe kto tu palce swoje pchał no ale cóż:( prawda w oczyu kole

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 14:49  
Cytuj
nikt naprawde nic nie pchal, to przez ta awarie, jak do tej pory zadne posty nie byly usuwane i nie beda!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 21:28  
Cytuj
No to przywródzcie te posty teraz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 22:55  
Cytuj
nie ma jak przywrócic bo nie mamy kopi bazy danych

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 21:49  
Cytuj
byl ktos w sobote na east clubbers?

 
 
 
 
~~.
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 22:14  
Cytuj
....

 
 
 
 
~~Olek
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 09:13  
Cytuj
Dla mnie Planeta zarówno z wyglądu jak i z samej działalności to istny burdel, wolę Arkadi z tego względu że płacąc za wstęp wchodzę jednocześnie na dyskotekę i teatr. To co tam ludzie wyprawiają w głowie się nie mieści, mi to nie przeszkadza bo przychodzę z znajomymi napić się troszkę i do domu.
Wracając do kwestii teatru, widziałem w Arkadii tańczących kałboi w kapeluszach, widziałem kolesi przy 60tce "tańczących" brakedance, widziałem kolesi skaczących jak wcieknięte małpy- miotało nimi po całej dyskotece - prawie jak trans! (że niby tańczyli), ogólnie tam jest taki gnojownik że zawsze mam ogromny ubaw.

Podsumowując - najnowsze kolekcje rozciągniętych do kostek swetrów zobaczysz tylko w Arkadii i Planecie przy akompaniamencie zespołu "Kfintet", zatańczysz z kałbojami rodem z dzikiego zachodu.

 
 
 
 
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 13:22  
Cytuj
ja byłam na east cluubers i powiem wam ze mi sie bardzo podoba lko było duzo ludzi wszyscy swietnie sie bawili przy tym zespole
Jednym słowem kolejny udany wystep w planecie oby tak dalej tak trzymac
a co do " olka' to jak masz ochote ogładac takie zjawiska jak piszesz to moze czas do cyrku sie wybracm ??

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 21:26  
Cytuj
ponoc malo osob na east clubbers bylo :(

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Maja 2007r.
Skąd: stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 11:22  
Cytuj
Coś ostatnio ucich temt Planeta??

franciszka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~znak q
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 16:44  
Cytuj
bo to najlepsza dyskoteka na Podkarpaciu i może w Polsce południowej.

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Maja 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 19:52  
Cytuj
~znak q najlepsza dyskoteka w polsce południowej pod wzgledem wystroju itp itd jest Energy2000, bo jest to tez jedna z najnowoczesniejszych dyskotek w europie.

Dj
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 20:47  
Cytuj
od kiedy krakow lezy (bo pod krakowem jest energy2000) w poludniowo wschodniej polsce? i od kiedy kiedy krakow to woj. podkarpackie?

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Maja 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 00:13  
Cytuj
od kiedy krakow lezy (bo pod krakowem jest energy2000) w poludniowo wschodniej polsce? i od kiedy kiedy krakow to woj. podkarpackie?

kolega powyzej nie sprecyzował w swojej wypowiedzi, ze chodzi po południowo-wschodnia polske, wiec czemu sie mnie czepiasz?doczytaj, a potem sie rzucaj jak masz jakies 'ale'.

Dj
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 7 Lip 2007r. 11:18  
Cytuj
28.07.07 urodziny planety;]

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »