NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
PLANETA - FESTYN W MIESCIE,
Posty: 23
Dołączył: 11 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2007r. 16:48  
Cytuj
JAK WAM SIĘ PODOBAŁA ŚWIĄTECZNA IMPREZA KTÓRĄ ZORGANIZOWALI NAM PAŃSTWO B.
I CZY NIE ZASTANAWIA WAS FAKT, ZE JAK TO JEST MOZLIWE ZE KAŻDA OSIEDLOWA SPELUNKA MAJĄCA PO 150 ZŁ OBROTU DZIENNIE POSIADA KASE FISKALNĄ A OSŁAWIONA PLANETA NIE.

CZY NIE ZASTANAWIAJĄCE JEST TO ŻE WCHODZĄC TAM I PŁACĄC PANI B. PRZY DRZWIACH NIE OTRZYMUJESZ ŻADNEGO POKWITOWANIA ZE ZAPŁACILAS BĄDZ ZAPLACILES ZA WSTĘP. JAK BY WYGLĄDALA SPRAWA EWENTUALNEGO ODSZKODOWANIA W RAZIE TEGO GDYBYM SOBIE NP ZŁAMAŁ NOGĘ W WIECZNIE ZALANEJ WODĄ ŁAZIENCE.

CZY NIE MA PRZEPISÓW MÓWIĄCYCH ILE OSÓB MOZE PRZEBYWAĆ NA TAK MAŁEJ POWIESZCHNI?? BO WYDAJE MI SIĘ ŻE GDYBY, ODPUKAĆ W NIEMALOWANE COŚ BY SIĘ STAŁO, I WYBUCHŁA BY PANIKA TO LUDZIE STRATOWALI BY SIĘ PRUBUJĄC WYDOSTAĆ SIĘ PRZEZ 3 WYJŚCIA EWAKUACYJNE. NA JAKIEJ PODSTAWIE MOZNA BY PUZNIEJ UDOWODNIC ZE WYPADEK MIAL MIEJSCE PODCZAS IMPREZY.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2007r. 16:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2007r. 16:55  
Cytuj
faktycznie strasznie było, wstęp 20zł i zeby wejsć czekałem godzine potem pół godziny przy szatni, 40min przy barze załamka, ;/

 
 
 
 
~~dartur
ff
Wysłany: 11 Kwie 2007r. 19:54  
Cytuj
Planeta, niejest przygotowana na ewakuacje, za dużo osób tam wpuszczają.I nadodatek ochroniarze ze SCAREM są bardzo nie mili.Sprawa paragonów do wyjaśnienia i bezpieczeństwa lokalu, musze przyznać że słuszna uwaga, ponieważ dużo osób pali tam papierosy wystarczy jeden niedopałek .....

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 10:53  
Cytuj
PORAZKA, PORAZKA, PORAZKA.

BANASIK (własciciel lokalu) LECI TYLKO NA ILOśC I ZEBY JAK NAJWIECEJ KASY ZEDRZEC.

niestety doigrał sie. Lany poniedzialek w dyskotece Planeta był totalna porażka sezonu. wiekszosć ludzi wolała z tamtąd wyjsc i pójśc do pokusy albo akradi.
Teraz planeta ma tylko renome, ma swoją marke. Tylko tyle. Bo po takich akcjach napewno bedzie powoli traciła klijentów. Acha i jeszcze ta nie udana przeróbka lokalu, tak szeroko reklamowana...

 
 
 
 
~~smierc dyskotece
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 11:04  
Cytuj
no i co z tego ? po co tam chodzicie ? ani muzycznie ani jesli chodzi o wystroj nie spelniaja nasze 'dyskoteki' zadnych norm :/

w miastach graja dejoty muze podporzadkowana tematycznie i jest to jakis podgatunek, a nie mieszanka gowna i popu i disko fantastik plastik :/

mam to w dupie a idiotom placacym za takie uciechy zycze powodzenia i wspolczuje

sa nie tylko glusi skoro sluchaja takiej 'muzyki' ale takze naiwni i glupi

pozdro Bujacze pfffffff

 
 
 
 
~~grad
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 18:51  
Cytuj
Dla mnie to była totalna porażka. Widok kolesia który sika do zlewu bo nie może już wytrzymać był odrażający ! Do tego taki tłum, ścisk i chamstwo ze strony niektórych ludzi. Obsługa barmanów też zasługuje na krytykę. W pierwszej kolejności obsługują znajomych, później ruchem wahadłowym resztę a i tak nieraz ominą kogoś bo im się nie spodobał. O wiele za dużo wpuszczają ludzi, ciekawe jak sie to ma do przepisów BHP i p.poż. ale w to już nie wnikam. W Arkadii dostaję się bilet do ręki.
Do tego ta cena 20 zł - zawyżona ale muszą przecież teraz odrobić ten remont. Muzyka też sie popsuła. Klub za niedługo będzie puszczał kawałki jak na wiejskim festynie, bo dużo już nie brakuje.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 18:58  
Cytuj
faktycznie porazaka, a kiedys w planecie było naprawde fajnie ...

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 19:06  
Cytuj
POWINNI ZAMKNĄĆ TĄ BUDE ZANIM DOJDZIE DO TRAGEDI TAKIEJ JAKA MIAŁA MIEJSCE W HALI STOCZNI GDAŃSKIEJ 24 XI 1994 ROKU

 
 
 
 
~~dartur
ff
Wysłany: 12 Kwie 2007r. 20:43  
Cytuj
Arkadia i Pokusa tutaj bawie i blisko w centrum miasta

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 01:15  
Cytuj
Ludzie z krasnika jezdza czesciej do Stalowej do Planety, czy Arkadii niz do Lublina do ktorego jest blizej. W stalowce nie jest tak zle, a planeta kest slynna w pewnych kregach umiech
Fakt, ten remont to powinien polegac na powiekszeniu lokalu...

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 14:15  
Cytuj
A co do muzyki to chyba tak juz jest na dyskotekach. Ja bylem kiedys na rokotece... i szczerze powiedziawsszy wole sobie posluchac porzadnej muzyki w mieszkaniu. Co do Techno/Hause to sie nie wypowiadam, bo sie nie znam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2007r. 17:56  
Cytuj
w planecie najwiecej osob jest z janowa, sandomierze, raz nawet z zamościa pare osób spotkałem.

 
 
 
 
~~men
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 19:36  
Cytuj
Klub jest cool!!!

 
 
 
 
~~Stalowiak
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 19:45  
Cytuj
Hehehe!!!! Widać że znalazł sie jakis jeden gostek któremu cos się nie spodobało i pisze jakieś głupie wpisy. Tak naprawde Planeta jest najlepszym lokalem w Stalowej i całym regionie a szczególnie po remoncie, byłem i widziałem, jest zajebiścieumiech A to że nie wpuścili wszystkich świadczy dobrze o właścicielach. Pozdro dla wszystkich Planetarianów smiech2D

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 20:36  
Cytuj
CHYBA SIE KOMUS PO.....LILO! I TO NIEZLE
TO ZE NIE WPUSCILI WSZYSTKI MA SWIADCZYC O RENOMIE TEJ GRAJBUDY??? MOGE SIE ZALOZYC ZE JESLI BY SIE DALO, TO STARA BANASIKOWA UPCHNELA BY DRUGIE TYLE WIARY. A POZATYM CO TO ZA CENY 20 PLNOW ZA WJAZD?? LUDZIE!!!!! TAKICH CEN NIE MA NAWET W EKWADORZE.
POZA TYM POPIERAM WSZYSTKIE UWAGI ODNOSNIE BEZPIECZENSTWA W LOKALU I PRZED.
SAM BYLEM SWIADKIEM TEGO GDY MOJA DZIEWCZYNA ZASLABLA W SRODKU, A WLASCICIELE I OCHRONA ZAMIAS WEZWAC KARETKE WYSLALI SWOJEGO SYNA AUTEM ABY NAS OWIOZL NA POGOTOWIE, SPOD KTOREGO TAK SZYBKO SIE ULOTNIL JAK PRZYJECHAL.

JEZELI CZYTA TO KTOS Z URZEDU SKARBOWEGO CZY STRAZY PORZARNEJ, URZEDU MIASTA, POLICJI, CZY Z JAKIEGOKOLWIEK INNEGO URZEDU PANSTWOWEGO, POLECAM DOBRZE SKONTROLOWAC TEN LOKAL I TO CO SIE W SRODKU I PRZED DZIEJE.

CHODZI W KONCU O BEZPIECZENSTWO NASZE I WASZYCH DZIECI

POZDRAWIAM.

 
 
 
 
~~Davies
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 20:53  
Cytuj
Śmiech na sali ten klub. Zero kultury klubowej...muzyka kiczowata, po klubie pałętają się łyse świnie z koszulkami w spodniach szukajac zaczepki, klimatyzacja która działa od święta, syf, mała dezorganizacja,ścisk,stary banasik jako wodzirej,ciecie i brzydkie dziewczyny w klatce,drożyzna, kiczowate imprezy itp itd. Można wymieniać i wymieniać, ale co zrobić jak w okolicy nie ma niczego "lepszego". Planeta powoli traci i to szybciej niż im się wydaje. Gdyby nie ludzie z z Karśnika i innych wiosek, oraz nasze lokalne świnie i lachony, to byłoby tam całkiem luźno.Przydałaby się mała selekcja na bramce, jak to już się praktykuje w innych miastach.Brak słów..

 
 
 
 
~~daru
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 03:32  
Cytuj
Planeta najlepszy klub i to bez dwóch zdań, pokazcie mi cos lepszego w okolicy nie znajdziecie a jak komu cos nie pasuje to niech nie przychodzi i niech sobie lata do arkadii do tego smietniska. Pozdrawiam wszystkich planetowiczow

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 03:47  
Cytuj
Oj kochani ale opowiadacie glupoty jestem ciekawa kto takie rzeczy pisze, chyba tylko zazdrosni ludzie bo nikt po za tym jak wam nie pasuje nie chodzcie do Planety kto was o to prosil - nikt. Macie do wyboru inne dyskoteki a po remoncie jest rewelacyjnie, nic dodac i nic ujac po prostu rewelacja.

Fakt ze na dyskotece swiatecznej byl scisk ale to normalne bo to dyskoteka swiateczna, a i jeszcze awaria ale to sie zdarza, wiec nie mamy byc o co zli bo o co tak naprawde, o awarie ktora sie zdarza czy o co ze tyle ludzi chodzi do Planety a nie do Arkadii.

Wiec o co wam tak naprawde chodzi.

A jak wam nie pasuje to nie chodzcie nie potrzebujemy w Planecie ludzi ktorym sie nie podoba, bedzie lepiej bez was a wam pozostawiamy inne dyskoteki.

 
 
 
 
~~Davies
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 10:09  
Cytuj
Podejrzewam, że Ci którzy mają takie zdanie o planecie, jakie ja mam, również widzieli coś lepszego i mają porównanie. Klub owszem,najlepszy w okolicy, ale czemu nie mogłoby być lepiej? Jak ktoś się ogranicza tylko do planety, to rzecz jasna, że bedze to dla niego światynia zabawy jakiej świat nie widział,a wystarczy spojrzec na Wrocławskie kluby i planeta się chowa...Rozmawiałem niedawno z dj'em, który od jakiegoś czasu mieszka w Stalowej i powiedział, że jest w szkou co tu zastał...

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 14:02  
Cytuj
Stary co ty porownujesz Wroclaw do Stalowej no jasne
ze sa lepsze kluby ale nie w Stalowej i nie w okolicy my nie mowimy o Warszawie Krakowie mu mowimy o naszej Stalowej ze lepszego klubu w okolicy nie ma. A tu jest super, cos zawwze sie dzieje jakiej konkursy, zespoly itd
I o to wlasnie chodzi

 
 
 
 
~~sz
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 08:08  
Cytuj
a imprezy techno (przynajmniej te sprzed roku wstecz - klasyka

 
 
 
 
~~Lord Dragon
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 10:36  
Cytuj
Powiem krotko, ktos kto pisze te brednie o planecie to jakis chory kolo ktory albo ma zakaz wstepu do tego lokalu albo jest fanem festynow i jak trafil do fajnej dyskoteki to sie biedaczyna zagubil no i jeszcze jakis poirytowany wlasciciel lokalu o podobnym zastosowaniu (mysli ze takimi wpisami przeciagnie ludzi). A My czyli Planetarianie jestesmy w niej i bedziemy bo jest to najlepszy klub w regionie. A nawiazujac do tego deeejota co to osiedlil sie w naszym miescie i jest w szoku.... pewnie w koncy stary na odwyk pojdziesz bo od dragow mozg ci sie zlasowal. To tyle. Pozdro dla ludzi wiernych Planecie. A pisarzynom tych bredni ..... festyn w kosmosie!good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 11:18  
Cytuj
planecie do porzadnego lokalu o wysokim poziomie to brakuje dosc duzo - kosmos.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 14:01  
Cytuj
moze planeta nie jest najlepsza ale takiej arkadi albo pokusie do planety duzo brakuje ... pozdro dla planeciarzy

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 15:03  
Cytuj
Osobiście wolę planetę jednak ochrona w tym klubie to chamy,prostaki i wieśniaki jakich mało.Nie szanują klijenta odnosząc sie do ludzi, ktorzy niemoga wejść po chamsku.Przecież to normalne,że jeśli ktoś niemoze wejsc,a napalił się na dobra zabawe bedzie truł ochronie dupę,tyle że w takim przypadku ochroniarze nie maja prawa mowic."Jak się zaraz nie cofniesz z tego przejścia to cie sam przesune",albo ty juz mozesz iśc bo i tak nie wejdziesz,dalczego niby??
bo ktoś umiał postawic ochroniarzowi taki argument ze nie ma racji,ze chlopaszka zatkało, bo nie umiał odpowiedziec niczego mądrego?? i to,że ta osoba teraz nie wejdzie jest tylko widzimisie ochroniarza?.Druga sprawa,dlaczego płacąc ze wejście 20 zł,w cenę "wstępu" nie jest wliczony żaden drink albo nawet piwo???.3 co mi sie nie podoba to łyse pały które zawsze muszą cośzrbić albo chodzą jak cwaniaki i tylko czekaja zebyc komuś zaj....ć,skoro do planety chce iść tylo osób,że aż się nie mieszczą to może czas zrobić selekcję??(możecie mowic co chcecie ale po wygladzie widac kto moze robic problemy a kto nie)(nie chodzi mi o selekcje ze wzglrdu na ubranie).4 konkursy!!! po co te konkursy w ogole przeciez to wieś!!Ok napisałem to co mi się nie podoba to może teraz to co mi sie podoba.Po pierwsze bardzo lubie właścicieli planety,są bardzo mili.2 nowy wystrój jest bardzo ładny,na miarę nowoczesnych klubów.3 ceny napoji i alkoholu,bardzo dobre.4 muzuka jest całmkiem dobra no może za wyjątkiem hiciorów disco polo ktore czasem lecą.To mo się podoba,a teraz to co bym zrobił dodatkowo gdybym był właścicielem.1 happy hours(hepi ałers hehe)w godzinach kiedy klub zaczyna wymierać zrobić godzinę w której bedzie można kupić taniej alkohol np: piwo za 2 zł lub jakis tańi drink.2 Loża VIP za ktora bedzie trzeba zapłacic o wiele wiele więcej(wbrew pozorą jest w stalowej wiele osób ktore by ją rezerwowały),oczywiście zeby to była zwykla loża bez jakis wieśniackich owoców i czekoladek itd.3 ochrona ubrana w cośw stylu garnitury,przynajmniej marynarka i ładna czysta koszula bez krawata lub t-shirt.4 możliwość zakupu wejsciówki kilka dni przed dyskoteką,oczywiście za wyższa cene np:50-70 zł.5 jezeli np:ktoś został pobity i został wyrzucony dlatego,że pobiło go kilka osób i nie da się ich teraz znaleść lub jest to niemozliwe to osobie pobitej zrekompensowac to w postaci darmowej wejsciówki i bez stania w kolejce na wybranej przez niego imprezie.6-wiecej drinków i menu w postaci zwykłych ulotek.7 menu na stronie internetowej planety.8 lepsza lub dodatkowa klimatyzacja!!!.Więcej zdjęć poszczegolnych osób anie z perspektywy całego klubu.Ok to wszsto co mam do pisania,mam nadziene ze kiedys przeczyta to ktos kto ma wpływ na losy planety i cos zmieni jeśli to mozliwe.Wzystko co napisałem to oczywiscie moje zdanie i mozecie sie zemna nie zgodzic.Pozdrawiam

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »