NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
PLANETA - FESTYN W MIESCIE,
~~Johny Bravo
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
5 jezeli np:ktoś został pobity i został wyrzucony dlatego,że pobiło go kilka osób i nie da się ich teraz znaleść lub jest to niemozliwe to osobie pobitej zrekompensowac to w postaci darmowej wejsciówki i bez stania w kolejce na wybranej przez niego imprezie.


Gratuluje pomyslu! Chciałbyś dostać taką darmową wejściowkę?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 20:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~`
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 07:56  
Cytuj
to mam rozumiec ze Banasikom tak sie juz po...lilo, ze jezeli kogos w Planecie pobiją, to oni go "delikatnie" wyrzucaja???

a co do rekompensaty w postaci darmowej wejsciowki to ja jeszcze proponuje dorzucic jeszcze pare gratisow w postaci taxy do domu badz na pogotowie, a w ekstremalnych przypadkach pokrycie kosztów pogrzebu (mistrz ceremoni P.Banasik) + stypa w VIP loży (obrus+owoce+słodycze gratis).

 
 
 
 
~~Davies
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 15:29  
Cytuj
dobra juz sie nie wypowiadam 'planeciarze', bo widze zaden argument do Was nie trafia umiech A pan "Ja" ma swieta racje, w pełni sie zgadzam ;)

 
 
 
 
~~Davies
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 15:44  
Cytuj
aha i bez chamstwa prosze, bo nie napisałem tej krytyki, po to zeby komus dopiec, jesli nie czytałes wczesniej to pisałem ze nie ma wokolicy niczego lepszego i ze nie jest tak źle, ale zawsze moze byc lepiej. A tak sie składa, ze wybieram sie do planety 12 maja na zeby zobaczyc kolege Kwiatkowskiego w akcji, a Angelo to juz nie jest najlepszy dj w polsce heh, planeta nie śledzi obecnych rankingów umiech

 
 
 
 
~~M2traXX
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 15:52  
Cytuj
http://stalowe.info/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=3970

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 16:34  
Cytuj
Johny Bravo pewnie ze bym chciał dostać taką wejsciówkę.Nawet gdybym nie skorzystał bardzo dobrze świadczyłoby to o klubie.Przecież wiadomo,ze takiego chloptasia który dostał nie mozna jeszce raz wpuścić bo go jeszcze raz sklepią i po co taki syf.A z drugiej strony nie można chłopaka ktory dostał jeszcze bardziej poniżać i powiedzieć spie...aj i tyle.
To moje zdanie

 
 
 
 
~~Lord Dragon
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 18:22  
Cytuj
Ludzie ale macie banie. Idzcie do Arkadii tam wam napewno dadza "gratisa na wjazd" i "takse" zamowia... he he he co wy palicie przy robieniu tych wpisow??? Niezle ziolo!!!smiech2

 
 
 
 
~~Johny Bravo
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 19:04  
Cytuj
Jeśli policja zabierze z lokalu agresorów, to moim zdaniem "chłoptasia drugi raz nie sklepia".

Poza tym dlaczego osoba, ktora została pobita ma być wyrzuacana na zewnątrz?

Nie rozumiem tej alternatywy "nie można chłopaka ktory dostał jeszcze bardziej poniżać i powiedzieć spie...aj i tyle" -> wiec dajmy mu wejsciowke?!?

W poprzednim poście, to było pytanie retoryczneumiech OK. Masz prawo do własnego zdania. Szokuje mnie tylko to, że mimo pobicia i wyproszenia, wybralbyś się niczym VIP bez kolejki ponownie do lokalu, w którym obsługa nie jest w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwa.

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 19:20  
Cytuj
Masz rację tylko,że mi chodzi o sytuację kiedy naprawde nic nie da sie nic zrobić.Wyobraz sobie sytuacje ze w planecie jest tyle osob ile w lany poniedziałek,koleś dostaje w ryj ochrona szuka gości ale ich niemoze znalesc.No dobra niech go wpuszcza 2 raz i zobaczą co sie bedzie działo,ale moim zdaniem powinien i tak dostac jakąs rekompensate moze nie wejsciowke ale np 0,5 umiechheh.Chodzi mi poprostu zeby w planecie zmeniło sie podejscie do ludzi.
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~waldi
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 19:46  
Cytuj
Ty kolego szanowny a kto jest moze najlepszym dj w Polsce jak nie Angelo to ty chyba nie sledzisz rankingow.

A po za tym jak ktos zostanie wyrzucony z dyskoteki to na pewni nie za darmo bo widocznie zawinil tego jestem pewien za darmo nikogo sie nie wyrzuca jak na winil to jego problem i nastepnym razem ne wchodzi to wszytko jasne jest jak slonce

 
 
 
 
~~Davies
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 21:39  
Cytuj
no dobra 'waldi' patrz:
http://www.ftb.p(...)sp?typ=0

aha i to nie angelo ale tiddey, jako pierwszy polak zagrał na trance energy, a to chyba o czyms swiadczy ;)

 
 
 
 
~~Johny Bravo
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 23:02  
Cytuj
I tu się zgodzę. Zmienic podejście do ludzi. Więcej refleksji nad ludzką krzywdą i własnym biznesem umiech

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 07:10  
Cytuj
w sumie wchodząc na pierwszu rzut oka lokal fajny ogólnie jeśli chodzi o lokal muzyczny,dyskotekowy czy jakis tam bo ja osobiście nie lubie dyskotek.ale zdarzyło mi sie tam byc z 5 razy w życiu.czuc ta ''swojską'' atmosferę poprzez język tam uzywany który mi nie przeszkadza i ten zapach stęchlizny jakbym u babci do ziemianki wchodził który próbowany jest byc zabity poprzez tandetne perfumki wiejskich dziabach.jest to taki spęd ludzi z okolicznych... hmmm,miejscowości.wyraziłem swoje zdanie ale Oni tez sie chcą bawić i niech to robią.wszak zostawiaja pieniądze u Nas w mieście.a krezusów w okolicznych wsiach nie brakuje a Ich dzieci musza sie gdzieś bawić.a to że ''wielki świat''czuja juz u Nas w mieście to troche dziwne...Ja tam wolę plener na wiosnę,w lecie,grill u kumpla na ogródku,Kult sobie leci,piwko sie pije i sie wspomina dawne czasy,np. Green Pub na Pławie,gdzie wchodząc na dzien dobry leciał ''Wehikuł Czasu'',a póżniej,pózniej to juz było pięknie...

 
 
 
 
~~abik
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 09:56  
Cytuj
Ej no stary o czym ty mowisz w Planecie nie ma rokoteki to dlatego tez klimat nie bedzie ci odpowiadal, jedynie wtedy kiedy sa koncerty.

Mowicie wszyscy o ludziach ze wsi a sami uwazacie sie za miastowych a kto z was nie ma rodziny na wsi na pewno wiekszosc z was wiec nie mowcie o ludziach ze wsi wiesniaki bo tak nazywacie siebie.

A jezeli juz o nich chodzi to w Planecie wcale nie jest ich duzo jedz do Arkadii to tam zobaczysz ich cala mase ze tak powiem, to tam dopiero jest zapach uuuuuuu, a i do tego styl ubioru to buty czarne skarpetki biale i spodnie czarne tak chodza ludzie ubrani do arkadii, skad wiem bo kilka razy bylem i wiecej juz tam nie chodze

 
 
 
 
~~benek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:10  
Cytuj
planeta jet zajefajna a lochroniarze z arkadii i anty planetowicze niech wyp......:zły: nie potrezebujemy takich w planecie towarzystwo jest ok mila pani choc troche stara na wejsciu ujdzie, siwy dziadzio edzioi za konsola i zapa
ch tej barmanki z nieswiezym zapachem tez moze byc,

 
 
 
 
~~Kabel
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:20  
Cytuj
Planeta jest oki jest tam rewelacyjnie wszyscy sa super nawet ochroniarze ktorzy mnie juz wyrzucali kilka razy bo bylem sam nie w stanie wyjsc ale nic do nich nie mam sa naprawde fajni to ja przecholowalem i polecam w szczegolnosci gorny bar wachowa obsluga, zawsze mily usmiech , sympatyczni

 
 
 
 
~~Foniu
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:34  
Cytuj
Zgadzam sie z Kablem w Planecie polecam gorny bar naprawde bardzo mila obsluga, dolny bar powinien troche zaczerpnac od gory wiecej usmiechu i otwarcia, bo na gorze go nie brakuje a przy okazji na gorze mozesz porozmawiac z barmanami jak maj wolny czas zawsze chetnie z toba zamienia slowo, ogolnie Planeta jest rewelacyjna a teraz po remontach cos wspanialego

 
 
 
 
~~benek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 11:31  
Cytuj
Zgadzam się z osobą o nicku"Ja" ochrona w planecie to skur...ny jakich mało,niech spierd..ją

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 12:36  
Cytuj
Planeta to najwieksza szmira okolicy

 
 
 
 
~~eech
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 20:06  
Cytuj
...a ty "~" najwiekszy IDIOTA podkarpacia. Trzymaj tak dalej pacanku!!! Pa

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 21:02  
Cytuj
ku..a rokoteka!wlasciciel robi to dla reklamy!nie mów mi ze slucha Kultu czy TLove!ja jestem ze wsi Pławo (tak jak moja rodzina) nielubie dyskotek i ch.j!i co?powiesz ze burak to i dicho lubi?a to że jest spęd co tydzien do Planety wiejskich dzyndzlów,którzy machaja rekami jak Kaczor na treningu,to nie anczy ze wszyscy sa ze tak powiem ''inni''.a niestety są...i to jest przykre...

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 22:08  
Cytuj
YYYYYYYY,a teraz prosimy po POLSKU stalówekumiechbo nic nie wynika z tego co napisałeś

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 10:08  
Cytuj
oooo!sory nawet tego nie pamiętam jak to skrobalem!faktycznie sam nie wiem o co chodzi.sory...

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 10:49  
Cytuj
No właśnie tak mi sie wydawałoumiech

 
 
 
 
~~Luki
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:07  
Cytuj
Nastepnym razem jak bedziesz cos pisac to sie zastanow i to dobrze a nie pierdoly piszesz tu jakies.

Planeta jest najlepszym klubem w miescie i w okolicy, lepszego nie znajdziecie

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »