NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zepter-lampa bioptron-serwis,
~~StD
ff
Wysłany: 14 Marz 2008r. 10:49  
Cytuj
Nie moge znaleść serwisu do lampy ,jak w tytule- kiedys był na Narutowicza, a teraz???????
Do wymiany zarówa, a to już kłopot- może ktos pomoże.
gg 6098613

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2008r. 10:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Marz 2008r. 10:53  
Cytuj
a w czym problem wymienic zarowke ?

w prawo sie zakreca, w lewo odkreca umiech

 
 
 
 
~~std
ff
Wysłany: 14 Marz 2008r. 11:21  
Cytuj
.... nie wiesz o czym mowa , wiec soory...

 
 
 
 
~~std
ff
Wysłany: 14 Marz 2008r. 11:42  
Cytuj
Juz wiem jak to leci.Gdybym miał taka info kupując sprzet zeptera, w tym przypadku lampa bio, nigdy nie wydałbym prawie 4 tys zeta.
Paranoja/! - aby wymienic zarówe , należy zgłosić sie do najblizszego punktu/w tym przypadku Rzeszów-Krakow/.Tam przyjmą towar i zawsze wysyłają do Warszawki.Po naprawie lampa wraca do Krakow-Rzeszów.Ja znów pędzę zarywając dzionek po jej odbiór- super co???
Musze jednak tak zrobić, wyjscia nie ma.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
Juz wiem jak to leci.Gdybym miał taka info kupując sprzet zeptera, w tym przypadku lampa bio, nigdy nie wydałbym prawie 4 tys zeta.
Paranoja/! - aby wymienic zarówe , należy zgłosić sie do najblizszego punktu/w tym przypadku Rzeszów-Krakow/.Tam przyjmą towar i zawsze wysyłają do Warszawki.Po naprawie lampa wraca do Krakow-Rzeszów.Ja znów pędzę zarywając dzionek po jej odbiór- super co???
Musze jednak tak zrobić, wyjscia nie ma.

Ja też dałem się na to nabrać, ale moja lampa działa.
Zapędziłem się natomiast z inną sprawą (uszczelka do pokrywy szybkowarowej)a tu niespodzianka - punktu nie ma i nikt nic nie wie. Czy w St.Woli już nie ma punktu Zeptera???

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 13:57  
Cytuj
Dałem się nabrać na ten wyrób.Pani która mnie zwerbowała ciężko za swe oszustwo tyra w TESCO.A propos żarówki zwykła halogenowa w swojej wymieniałem już wentylator.Mogę pomóc.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 00:30  
Cytuj
Ofiary Zeptera jezyk - i po cholerę wam te lampy? Co za debile! good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 06:42  
Cytuj
Nie uważam użytkowników tych lamp za debili.Mają swoje zalety jednak cena wyssana z nieba.Te powyżej
Nie życzę nikomu choroby lecz gdy już ją masz to wydasz każde pieniądze na zakup tego czy tamtego.A skuteczność jest lecz nie na wszystkie schorzenia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 08:23  
Cytuj
Uzytkowników lamp to nie, ale nabywaców tak i tych którzy sie dali nabrac i to rozprowadzają. hahahha to są debile bez dwóch zdań. Bo trzeba byc głupim zeby dac sie nabrac na taka kase i jescze innych w to wciagac. Zero rozumu

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 09:24  
Cytuj
ludzie ta lampa jest dobra i warta swojej ceny...

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 13:13  
Cytuj
~ametysta - a ile ich sprzedałaś ? wink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 13:39  
Cytuj
"Dałem się nabrać na ten wyrób.Pani która mnie zwerbowała ciężko za swe oszustwo tyra w TESCO.A propos żarówki zwykła halogenowa w swojej wymieniałem już wentylator.Mogę pomóc"

Bardzo proszę-czekam na info- moj gg 6098613 - gdyby tacy ludzie tylko isnieli- byłby raj na ziemi.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 22 Kwie 2008r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
~ametysta - a ile ich sprzedałaś ? wink


nigdy nie sprzedawalam tych lamp !!! poprostu moja ciotka ma i ja od dlugiego czasu korzystam....

 
 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 15:26  
Cytuj
~~
Czy temat jest nadal aktualny.
Spaliła się żarówka w Bioptron Pro i coś tam w środku lata. Bez pomocy tego nie zrobię.
tel 692 892 833 proszę...

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 18:38  
Cytuj
ocż jak nie masz dwóch lewych rak zrobisz sam tam zwykłego philipsa trzeba wsadzić, wujek google ma manula ze zdjęciami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 19:11  
Cytuj
Koniecznie chce dać komuś zarobić , ale to koniecznie.
Tam potrzebny jest specjalny śrubokręcik , którego mi brak pod rączką , nie całkiem lewą...prawą też.
Oferta cały czas aktualna.

/nie rozumiem tego-tam z wójkiem/

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 20:04  
Cytuj
google.pl jest jak wujek dobra rada stąd wujek google.
słuchaj jaki tam masz ten śrubokręt pewnie go mam, w środku siedzi zwykła żarówka halogenowa osram 20-50wat za 10zł.
Podjedź do elektronicznego na hutniczej koło sklepu z pościelą to ci to zrobi za 40zł max.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 20:15  
Cytuj
Dzięki za radę. Napewno zapytam w wskazanej placówce-może się uda.
Dodam tylko , że urządzenie kosztowało ok 4 tys kilka lat temu , dziś pewnie więcej.
Było również w rękach absolwentów niżańskiej "uczelni" elektronicznej. Lipa.
Potrzebna jakaś gwiazdka...inaczej dostępu nie ma.
Jutro deptam pod wskazany adres.
/żarówka 50w/

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 08:29  
Cytuj
kolego ja mam małego biptorna tego za 3 tysie, rodzice tego za 6 i tato elektryk sam sobie zmieniał. Dodam tez że taki śrubokręt w tesco to 3 złote.... w tym sklepie gsm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 10:33  
Cytuj
Rally , jesteś wielki/tam nastąpił wytrzeszcz/

Będziesz jeszcze WIĘKSZY , gdy twój śrubokręt spotka się z moją lampą. Określ termin "randki".

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 11:28  
Cytuj
Podpowiedz jeszcze jaką żarowę kupić - wkręcaną czy wkładaną , aby "randka" się udała.
Wiem tylko , ze to 50W.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 07:51  
Cytuj
Okazało się , że to wcale nie takie proste.
Przede wszystkim to nie taka sobie, prościutka żarówka , jak by się wydawało. Ponadto walnęło coś z elektroniki.
Najważniejsze jest to , że lampa Bioptron Pro już naprawiona i posłuży wszystkim zainteresowanym.

Dzięki Rally - przyśpieszyłeś całą sprawę , a lampa nie wyjeżdżała poza Stalówkę/

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 11:14  
Cytuj
mi moja sie przyda bo mnie tak poszyli ze kobita po cesarce ma mniejsza szrame ehhh.. ale dalej śluńsk i niestety ale poziom naszych szpitali tragedia w porównaniu z tym co jest tutaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 12:59  
Cytuj
Ta lampa to fajna sprawa. To dzięki niej skończył się mój problem z zatokami.
Jeszcze zawiane uszko muszę poprawić. Niebawem się zgłoszę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 17:17  
Cytuj
Zapraszam.

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »