NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Życie na wsi nastolatek,
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 11:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 11:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 11:42  
Cytuj
Moze sie smiejecie z tych dziewczyn mieszkajacych na wsi, oraz innych ludzi zyjacych poza miastem. Sam mieszkam na wsi i jestem bardzo zadowolony z tego powodu, mieszkalem 3 lata w duzym miescie wiekszym od st woli/ Co zauwazylem
- dzieciaki z miasta sa duzo bardziej narazeni na narkotyki, platajac sie po pubach, klubach
- tabletki gwałtu
- przesiadywanie pod blokami z nudow zapalmy zioło
- pobicia
- kradzieze - moglbym tak wymieniac wiele wiecej

na wsi jest inaczej, sa rozrywki itp , ale jest mniejsza spolecznosc i mnijesze prawdopodobienstwo ze ktos wamzrobi krzywde

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 11:56  
Cytuj
Ja się wychowałem w mieście, od niedawna mieszkam na wsi. Co zauwarzyłem ludzie mieszkający na wsi są bardziej pomocni, zaradni itd. Niektórzy młodzi ludzie podsmiewują się z tych "przyjezdnych" ale przychodzi czas w zyciu aby się usamodzielnić. Więc można kupić mieszkanie ewentualnie postawić domek, ceny za ziemie w Stalowej Woli nie są przystępne i dużo taniej wychodzi kupić poza granicą miasta, czyli na wsi. Są jeszcze Ci którzy dostaną ziemie w spadku . Pamiętam jak przyjechał do mnie człowiek co od pokolen mieszkają w mieście, i jeszcze w starym domu chciał sobie posiedzieć przy ogniu z pieca kaflowego , powrzucać drewna itd. Mówił ze jeszcze przy takim nie siedział.

Wiem ze są tacy którzy wolą mieszkać w bloku, cenią sobie komfort - zrobić opłaty i miec z głowy, niektórzy mieszkający na wsi tego nierozumieją umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 12:13  
Cytuj
w miescie tak sie młodzież bawismiech2smiech2


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 12:51  
Cytuj
wioska rzadzi :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 16:02  
Cytuj
na której wiosce są pizzernie ? To chyba ten rezyser-operator nie widzał prawdziwej wsi .good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
na której wiosce są pizzernie ? To chyba ten rezyser-operator nie widzał prawdziwej wsi .good


A może prywatny właściciel jakiegoś dawnego Domu Ludowego na wsi zorganizował nazwijmy to Jadalnię Pizzy ale kto to może wiedziećzarumienionyTeraz czasy są takie że wszystko idzie z postępem nawet wieśneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 17:43  
Cytuj
ludzie ze wsi sa przewaznie ludzmi prostymi . Z braku perspektyw, zadnych wymagan kulturowych szerzy sie alkoholizm.Kilkadziesiat miesiecy spedzilem w miescie 15 razy wiekszym od warszawy i krakowa razem wzietych , ludzie byli o wiele sympatyczniejsi niz w kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 17:48  
Cytuj
A ja tam im zazdroszcze,chciala bym miec takie widoki jak one(chodzi mi o te góry co widac)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
ludzie ze wsi sa przewaznie ludzmi prostymi . Z braku perspektyw, zadnych wymagan kulturowych szerzy sie alkoholizm.


Wydaje mi się ze nie masz racji. Twoje słowa można równie dobrze podpiąć pod róznych mieszkanców miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Kilkadziesiat miesiecy spedzilem w miescie 15 razy wiekszym od warszawy i krakowa razem wzietych , ludzie byli o wiele sympatyczniejsi niz w kraju.


Największym miastem świata jest Szanghaj (Chiny) - 14.6M mieszkańców. Kraków ma 750k mieszkańców, Warszawa zaś 1,7M co łącznie daje 2,45M. 14.6/2.45 nie jest niestety równe 15 ale sporo mniej. jezyk No chyba, że byłeś na innej planecie. jezyk

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 22:27  
Cytuj
Ale co do filmiku - ciekawi mnie kim jest Justyna co wywinela orla na lodowisku smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2010r. 22:42  
Cytuj
Nie ma to jak wioska.

W zimie kulig, w lato festyny, ogniska.

Swieze powietrze, spokojnie mozna w nocy wyjsc bez obawy ze jakies siu...ki Cie zaczepia.

A co do pizzerii to polecam karczme na Konczycach. Tam jest dopiero pizza.

A do wielowsi to zawsze mozna podjechac.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kilkadziesiat miesiecy spedzilem w miescie 15 razy wiekszym od warszawy i krakowa razem wzietych , ludzie byli o wiele sympatyczniejsi niz w kraju.


Największym miastem świata jest Szanghaj (Chiny) - 14.6M mieszkańców. Kraków ma 750k mieszkańców, Warszawa zaś 1,7M co łącznie daje 2,45M. 14.6/2.45 nie jest niestety równe 15 ale sporo mniej. jezyk No chyba, że byłeś na innej planecie. jezyk

mylisz sie kolego , najwiekszym miastem swiata pod wzgledem ludnosci jest Mexico City i Tokyo . Londyn , Kair, New York City maja powyzej 15 mln mieszkancow umiech . Pod wzgledem powierzchni bardzo ciezko znalezc miasto mniejsze od polskich ;p .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 09:04  
Cytuj
[cytat
A co do pizzerii to polecam karczme na Konczycach. Tam jest dopiero pizza.


To prawda. W Stalówce na pewno nie ma takiej pizzy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
A do wielowsi to zawsze mozna podjechac.

wnioskuje z postu ,ze czesto jestes w warszawie skoro mowisz o wielowsi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 12:17  
Cytuj
[cytat]w miescie tak sie młodzież bawi



ten Pan co biegał po stalowej jest moim IDOLEM...hahah3m siebrawo za odwagesmiech2

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
ludzie ze wsi sa przewaznie ludzmi prostymi . Z braku perspektyw, zadnych wymagan kulturowych szerzy sie alkoholizm.Kilkadziesiat miesiecy spedzilem w miescie 15 razy wiekszym od warszawy i krakowa razem wzietych , ludzie byli o wiele sympatyczniejsi niz w kraju.

zalezy co to za wichura jak wieksza gdzie mozna sie sparowac to moze i tak ;] ja pomieszkuje w dziurze gdzie jest kolo 40 domow, brak sklepu jedynie obwozne wtorki/czwarki pan z warzywami owocami, 1wszy wtorek miesiaca pan z gumiakami i inne tego typu atrakcje, dzieciakow jest z 12 sztuk w roznym wieku, kazdy z nich siedzi, dziobie by z wichury sie wyrwac i przypadkiem na ojcowiznie nie zostac ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 19:21  
Cytuj
ja jestem ze Stalowej i jak byłam w wieku tych dziewczyn to robilam to samo co oneumiech i wcale sie tego nie wstydze ,bo dzisiejsza młodzież szczegulnie ta miastowa to tylko sie k***i
i szla** .Więc tylko podziwiac te dziewczynyumiechgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
zalezy co to za wichura jak wieksza gdzie mozna sie sparowac to moze i tak ;] ja pomieszkuje w dziurze gdzie jest kolo 40 domow, brak sklepu jedynie obwozne wtorki/czwarki pan z warzywami owocami, 1wszy wtorek miesiaca pan z gumiakami i inne tego typu atrakcje, dzieciakow jest z 12 sztuk w roznym wieku, kazdy z nich siedzi, dziobie by z wichury sie wyrwac i przypadkiem na ojcowiznie nie zostac ;]

hahaha ale sie uśmiałem z tego komenta smiech2smiech2smiech2
ifeel gdzie ty pomieszkujesz??umiech "skutkiem ubocznym" jest chyba spokój

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 21:25  
Cytuj
Największym miastem świata jest Szanghaj (Chiny) - 14.6M mieszkańców. Kraków ma 750k mieszkańców, Warszawa zaś 1,7M co łącznie daje 2,45M. 14.6/2.45 nie jest niestety równe 15 ale sporo mniej. jezyk No chyba, że byłeś na innej planecie. jezyk[/cytat]

byłem w tamtym roku w meksyku i z tego co sie dowiedziałem to tam mieszka w samej stolicy prawie 25mln ludzi wiec ten szanghaj jest prawie o połowe mniejszy ale jak sie nie wie co sie pisze to sie pisze co sie wie .... hehehmlotekzaklopotany powodzenia a co do tych lasek to napewno maja wiecej oleju w głowie co balkoniarze ... ot i to by było na tyle good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 23:18  
Cytuj
CYTAT

hahaha ale sie uśmiałem z tego komenta smiech2smiech2smiech2
ifeel gdzie ty pomieszkujesz??umiech \"skutkiem ubocznym\" jest chyba spokój

to zalezy czy wiejski prorok wypije :] mam figurke przed chalupa i zdarza sie nawet o polnocy kazanie uslyszec ^^
wiocha na styku wojewodztw podkarpackiego, swietokrzyskiego i lubelskiego ;-) chleb ze swietokrzyskiego, gwozdzie z lubelskiego, a butla z gazem podkarpacie ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2010r. 23:24  
Cytuj
To chyba gmina Radomysl nad Sanem ta wiocha? A dokladniej Chwalowice lub dalej w tamtym kierunku na Borow. To jest jedyny styk tych 3 wojewodztw.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 00:02  
Cytuj
wg map google styk tych trzech wojewodztw jest w zawichoscie na wisle i tego sie trzymalem, autem mam tam 5+ minut

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 15:22  
Cytuj
Bo najlepsze dziewczyny są na wsi umiech i zdania nie zmienie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »