NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pyt. odnosnie zarobkow,
~~Hans_STW
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 20:42  
Cytuj
Witam, orientujecie sie moze ile zarabia przedstawiciel medyczny/farmaceutyczny ? Z tego co wiem to dostaje sie od razu samochod sluzbowy, telefon i laptopa ale nie orientuje sie ile sie zarabia. Z gory dzieki za pomoc

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 20:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~Janusz
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 21:02  
Cytuj
Ja pracuje na stanowisku PM od prawie roku. Tak jak wspomniales autko sluzbowe bez limitu kilometrow, komorka, laptop. Pensja 5500 zl + premia co 3 miesiace w granicach 3000-5000 zl. Czas pracy dziennie ok. 6-7 godz. ale czasami bywa tez i 10 godz. Czeste szkolenia w kraju i zagranica, konferencje, kongresy z lekarzami itp. Ogolnie praca jest lekka i przyjemna tylko z tego co sie orientuje to bardzo ciezko sie dostac do firmy farmaceutycznej. Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz, postaram sie odpowiedziec. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 07:18  
Cytuj
No i trzeba miec wykształcenie wyzsze,najlepiej medyczne

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 14:24  
Cytuj
Janusz, jak na podkarpacie to zarobki kosmiczne umiech może potrzebujesz pomocnika ;)
Zawsze chętny i gotowy good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~REP
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 10:03  
Cytuj
Ja tez jestem przedstawicielem medycznym i potwierdzam slowa kolegow. Pracuje na tym stanowisku pol roku i zarobki mam troche nizsze (4000 zl na reke+premie). Fakt ze na podkarpacie to sa dosc duze pieniadze ale tylko dlatego ze firmy farmaceutyczne placa jednakowo przedstawicielom w calej Polsce. Wiadomo ze w Stalowej Woli ciezko jest znalezc prace za takie pieniadze, dlatego przyjmujac sie do firmy farm. szuka sie ogloszen w Warszawie, Poznaniu, Wroclawiu itp. i tam sie podpisuje umowe.

 
 
 
 
~~?
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 18:49  
Cytuj
KITUJECIE.Śnią się wam takie pieniądze!

 
 
 
 
~~Tomek
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 09:55  
Cytuj
Dlaczego uwazasz ze kituja ? Akurat moja siostra jest przedstawicielem med. i wiem ile zarabia. Rzeczywiscie sa duze pieniadze i dobre warunki pracy. No chyba ze dla ciebie szczytem ambicji jest praca w Hucie za 1400 zl i uwazasz za nierealne zarobki rzedu 4-5 tys. Pogadaj z kims z tej branzy to sie dowiesz, albo poczytaj troche. Pzdr.

 
 
 
 
~~?
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 22:07  
Cytuj
Twoja siostra stanowi wyjątek potwierdzający regułę.
Od wielu lat siedzę w branży handlowej i już w cuda nie wierzę.
W firmach farmaceutycznych zarabia się czasami dobrze,ale z reguły trwa to krótko i kopią cię w pupę.Biorą następnego itd.
Na pewno szczytem moich marzeń nie jest HSW,nie tylko ze względu na zarobki i w zasadzie nie rozumiem skąd u ciebie taka idea.
Przy okazji dodam,że ujmą na honorze byłaby dla mnie praca przedstawiciela handlowego po studiach medycznych.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~Ja
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 11:05  
Cytuj
Dziwi mnie troche to co piszesz. Najpierw napisales ze od wielu lat siedzisz w branzy handlowej, a po chwili ze ujma dla ciebie jest praca przedstwiciela handlowego. Kolejna sprawa to to ze piszemy tu o przedstawicielach medycznych i farmaceutycznych a nie handlowych. Po trzecie to sam pracuje jako PM i nie zgodze sie z toba ze firmy biora pracownikow na krotki czas, zwalniaja i przyjmuja nastepnych. Jak wiesz kazda firma walczy o to aby osoba ja reprezentujaca budowala jak najlepsze kontakty z klientami. To jest podstawa biznesu w kazdej dziedzinie a tym bardziej w branzy medycznej gdzie dobre zaufanie przedstawiciel-lekarz buduje sie czasami latami. Zarobki sa adekwatne to wykonywanej pracy i mozna zaliczyc je do tych lepszych. Wiec nie wciskaj ciemnoty, nie majac nalezytej wiedzy w tym temacie. Pracuje od 8 lat w firmie med. Pozdrawiam

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »