NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
wesele Ulanow, opnia na temat wesel w Ulanowie
~~Iv
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 13:44  
Cytuj
Szukam opini na temat wesel organizowanych w hotelu Galicja w Ulanowie. Planujemy wesel w tym roku i ta lokalizacja jak i duza liczba miejsc noclegowych bardzo nam odpowiada. Nie znamy jednak nikogo kto tam urzadzal wesele a przyznam ze opinie innych osob sa bardzo cenne dla nas. wiec jesli ktos cos slyszal prosze o informacje.

dziekuje z gory !
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 13:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~Redrum
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 14:25  
Cytuj
Ja często bywam w Galicji, na szkoleniach organizowanych przez moja firmę. Z tego co wiem, to wesela udają się tam znakomicie. Fajna lokalizacja, miła obsługa i miejsc noclegowych sporo. Standard tez niczego sobie. Jeśli o mnie chodzi to polecam.

 
 
 
 
~~nikka
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 14:31  
Cytuj
ja tez tam bede miala wesele, w przyszlym roku, ale jak na razie slysze same pozytywne opinie, zreszta mi sie tam bardzo podoba, bo i rzeczka i lasekumiech. A masz już może orkiestrę? Albo jakąś do polecania, co fajnie grają? Pozdr

 
 
 
 
~~iv
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 14:39  
Cytuj
nie mam nic oprocz saliumiech)) a wesele mam w tym roku na jesieni wiec czeka mnie ostra akcja przygotowawcza. troche pozno sie zdecydowalismy jak na tem rok ale dla chcacego nic trudnegoumiech
jesli chodzi o orkiestre to moaja siostra ktora rowniez ma wesel w tym roku ma zamowiona kapele "eden". widzial ich na jakims inym weselu i spodobali jej sie.jka chcesz moge ci dac namiar.

a jakie opnie slyszlals o tym miejscu bo mnie lokalizacyjnie tez sie wydaje supere tym bardziej ze bede potrzebowac sporo miejsc noclegowych. tyle tylko ze piewrwszy kontak z obslugujaca nas osoba byl taki "sredni"umiech mam nadziej ze to tylko takie poczatki. wybralas opcje z ciastami czy bez?

pozdrawiam

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 15:36  
Cytuj
Restauracji „LASOWIANKA” w Stalowej Woli sala na 120 miejsc konsumpcyjnych. Estetyka wnętrza.Przyjęcia, spotkania, bankiety w Restauracji „LASOWIANKA” to zawsze miłe wspomnienia.

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 15:40  
Cytuj
Restauracji „SŁONECZNA” przy ulicy Popieuszki 19 w Stalowej Woli. Gwarantowane niezapomniane przeżycia.Organizują także przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie i inne.

 
 
 
 
~~nikka
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 16:09  
Cytuj
Ja wybralam opcje bez ciasta, i prawdopodobnie bede zamawiac je z http://www.cukierniamotycze.pl/, to jest z gorzyc. Moja kolezanka i ciotka byly tam na weselu i mowily, ze jedzenie dobre, kelnerek jest ze 3-4, i jedyny minus to chyba taki ze talerzyki nie za czesto sa wymieniane. Ale wspomnienia ogolnie bardzo mile i nie ma sie do czego tak bardzo przyczepić. Pokoje są ladne, nie wiem czy oglądałaś i cenowo też nie najgorzej. Możesz mi podac ten namiar na ta kapele, bo już pomału się rozglądam. Pozdr

 
 
 
 
~~poweselna
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 17:12  
Cytuj
Cukiernia Motycze bardzo dobra,tort z wiśniami pycha i piękna jego dekoracja.
Zespół muzyczny SK-1 polecam:
http://www.simon.net.pl/zespoly/sk-1/

 
 
 
 
~~nikka
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 19:34  
Cytuj
Do poweselna- czy zespol jest naprawde do polecenia? Fajnie grają itepe?

 
 
 
 
~~Matis
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 20:27  
Cytuj
Witamy.
Jeśli chodzi o Galicję w Ulanowie to naszym zdaniem jeden z lepszych lokali, a tak po prawdzie najlepszy, sezam przy Galicji może się schować. To tak jakby porównać 1 ligę i 3 ligę. Serdecznie polecam. Gramy tam bardzo często i nasza opinia jest obiektywna. Śmiało możesz robić wesele bez obaw.

Pozdrawiamy: Zespół Muzyczny MATIS.

www.matisband.republika.pl

 
 
 
 
~~poweselna
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 11:20  
Cytuj
Ja z zespołu byłam zadowolona, goście też.Podałam Ci ich stronę internetową i możesz posłuchać kilkunastu kawałków jeśli chcesz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 11:28  
Cytuj
zespół FATALNY ! wystrzegać sie !

amatorszcyzzna.

 
 
 
 
~~Kaśka
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 16:59  
Cytuj
Z zespołami jest różnie, zależy od gustu. W naszym regionie większośc zespołów to amatorszczyzna, więc przy jakich zespołach się ludzie bawią? Przecież nie każdego stać np na Boysów.

 
 
 
 
~~qnik
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Szukam opini na temat wesel organizowanych w hotelu Galicja w Ulanowie. Planujemy wesel w tym roku i ta lokalizacja jak i duza liczba miejsc noclegowych bardzo nam odpowiada. Nie znamy jednak nikogo kto tam urzadzal wesele a przyznam ze opinie innych osob sa bardzo cenne dla nas. wiec jesli ktos cos slyszal prosze o informacje.

dziekuje z gory !
pozdrawiam


piotr-k(malpa)o2.pl

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 19:34  
Cytuj
~ o jakim zespole piszesz?

 
 
 
 
~~wieśniak ze
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 21:56  
Cytuj
a ja miałem na weselu notebooka podpiętego do wzmacniacza i miałem super wypas muzę wedle życzenia, i spokój z amatorskimi kapelami good

 
 
 
 
~~jogny
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 13:42  
Cytuj
no i jak wasze wesela w ulanowie sie udaly?? ja planuje wesele w ulanowie w czerwcu 2010 i czekam na wasze najnowsze opinie.
uśmiech

 
 
 
 
~~gett
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 19:03  
Cytuj
Galicja ?? beznadziejne jedzenie obsluga i drogo

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 19:43  
Cytuj
To ile tam teraz jest od osoby???

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:24  
Cytuj
mój braciak cioteczny mialwesele w galicji, bardzo sobie chwalił, miła obsługa, w ogóle wszystko o.k.uśmiech

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jogny
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Galicja ?? beznadziejne jedzenie obsluga i drogo


ja robie tam wesele w 2010 i bede placic 115zl za osobe!! to jest drogo?? duzo osob mimo wszystko chwali Galicje!!

 
 
 
 
~~Eva
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 11:25  
Cytuj
Hej. Ja robilam tam wesele ubieglego roku w lipcu i wszystko mialo byc super, ale jednak tak nie bylo jedzenia na stolach bylo bardzo malo jak sie skonczyla np salatka juz nie chceli za bardzo doniesc, i podloga byla bardzo sliska az goscie pod obouwie plastry kleili bo nie dalo sie tanczyc, kilka osob sie przejechalo na tej podlodze ( nie to ze byli az tak pijani)Jako lokal to jest super i polozenie, a negatywy wychodza w czasie wesela lub z opini gosci.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »