NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
znak B-23 ,
~~ole
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 16:38  
Cytuj
miejscowi i zamiejscowi - poczytajcie co on oznacza i co zakazuje. Nie róbcie wiochy !!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 16:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 19:41  
Cytuj
Zakaz zawracania, ale rozwiń o co chodzi, w związku z czym ten post.

 
 
 
 
~~()
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 19:45  
Cytuj
pojawił sie chyba jako pierwszy tego typu w Stalowej ( obok małego tesco ) i ...... o dziwo ludzie nie mają pojęcia coż to za znak !!! zawracają jak wariaci

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 00:00  
Cytuj
KOlego. ten zakaz zawracania jest bardzo słuszny w tamtym miejscu ale pod warunkiem że wkońcu otworzą tą drogę .... a puki co możesz być pewien że każdy będzie tam zawracał ... no oprócz tych przykładnych... ja się tam nawet nie pcham bo po co później słuchać wyzwisk w moim kierunku ... pozdrawiam

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 15:08  
Cytuj
Tylko dlaczego wszyscy zawracają tuż za znakiem skoro 10 metrów dalej można to zrobić nie łamiąc przepisów i nie blokując ruchu???

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 00:51  
Cytuj
bo pacany i mysla ze ich nie obowiazuja takie przepisy ..... jezyk a czepiaja sie tych co szybko jezdzajezyk

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 01:04  
Cytuj
Heh widziałem dzisiaj, że już ktoś zajebał ten znak. "Polska, mieszkam w Polsce..." ;)

 
 
 
 
~~t
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 09:30  
Cytuj
no bo może nie miał jeszcze takiego wstodole u siebie

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 22:18  
Cytuj
Samo to jak można było tak zepsuć tą drogę... Brak pomyślunku, same ronda nawalili na STW i myślą, że nie będzie wypadków... przykład-> obok komendy, to jest skrzyżowanie, czy rondo?, kto ma pierwszeństwo? Jeżdżą jak pojebani... Większe auta nawet nie zwracają uwagi na to kółeczko na środku... bo i niby jak?
A wracając do tego miejsca pod TESCO, to wyjeżdżając z pod bloku muszę skręcić w prawo... A kiedy ja chcę jechać w lewo...? Będę musiał jechać na rondo, żeby zawrócić? Toć to 500m na zmarnowanie benzyny... A i gdzie ochrona środowiska?
Jeszcze jedno ale... światła bezkolizyjne(?), ani to zsynchronizowane (zielona fala dla 50kmph???) ani bezpieczne (2s. światło zielone i auta na skrzyżowaniu z 80kmph na budzikach, no żeby zdążyć).
Ktoś kto wziął za to kasę musi mieć coś z tej benzyny spalanej w korkach... zdziwiony
Jeszcze długo bym mógł tak, ale to by esej wyszedł...

 
 
 
 
~~grzechitnik
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 09:49  
Cytuj
~nikt... kolega tam nie będziesz mógł zawracać ale skręcać chyba można przecież .... a co do warunków na drogach w stalowej ... hmm racja, było w miare a teraz jest gorzej ... znacznie gorzej jeśli chodzi o bezkolizyjne... ale prawda jest taka że oni sami nie wiedzą co z nimi zrobić ....pzdro

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 23:46  
Cytuj
Ta... skręcać to ja sobie mogę w lewo do osiedla i w tym miejscu nie wolno zawracać, ale mi chodzi o WYJAZD z osiedla. Nakaz skrętu w prawo i basta... Więc jak? Jeśli to zostanie, to chyba się będę musiał przeprowadzić, albo parkować gdzieś, gdzie będę mógł wyjeżdżać w obie strony. Znaczy się dalej, no bo w sumie wieczorem to nie ma miejsca u mnie pod blokiem.

Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 19:54  
Cytuj
nikt - bez podniety, znak nakazu skretu w prawo stoi tam abys ty i inne chłopki nie jechaly w lewo bo tam droga jest zamknieta. Nie byloby go to bys marudzil ze skreciles a drogi nima, zrobia droge - znak dadza ci w prezencie

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »