NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
jakas nowa dyskoteka?,
~~mc
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 16:29  
Cytuj
słyszałem ze w stw ma pojawić się jakas nowa dyskoteka/klub.. czy to prawda?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 16:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 16:31  
Cytuj
slyszalem ze kolo pokusy, wstep od 21lat ;]

 
 
 
 
~~bleee
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 17:59  
Cytuj
potrza nam nowej Mułoteki w mieście coby się wieśniaki w ilościach hurtowych Goolfami zjeżdżały :blee:

 
 
 
 
~~fg
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 18:24  
Cytuj
ja słyszałem ze gdzies nad pizzerią Quatrro...chociaz to dziwena lokalizacja

 
 
 
 
~~latajace kombinerki
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 18:50  
Cytuj
tak ma powstać
w budynku Mostostalu, dawny salon suzuki.
moze pomieści nawet do 600 osób.
Właściciele zapewniają ze to będzie dyskoteka elitarna czyli od 21 lat... ale nie wiem czy to sie przyjmie u nas w mieście.zdziwiony
Nazywac ma się "Wyższy Wymiar"
jak bedzie naprawde, okaże się już niebawem.

 
 
 
 
~~STW
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
tak ma powstać
w budynku Mostostalu, dawny salon suzuki.
moze pomieści nawet do 600 osób.
Właściciele zapewniają ze to będzie dyskoteka elitarna czyli od 21 lat... ale nie wiem czy to sie przyjmie u nas w mieście.zdziwiony
Nazywac ma się "Wyższy Wymiar"
jak bedzie naprawde, okaże się już niebawem.


ludzie toż to wieś jakaś, dyskoteka w Mostostalu :blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 22:03  
Cytuj
ale głupotty piszecie... gdzie w mostostalu dyskoteka :zdechly: dajcie spokoj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 22:10  
Cytuj
pod planeta namior rrozstawia :zdechly:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 23:40  
Cytuj
nie głupoty ale pewna informacja dystkoteka wyższy wymiar w mostostalu w dawnym salonie suzuki... wstep od 21 lat .. dyskoteka startuje ponoc na samym pocatku kwietnia

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 23:55  
Cytuj
Gdzie oni tych 21 latków w liczbie 600 znajda? Ciezka sprawa. Chocby otwierali tylko na 3 weekendowe dni to i tak ciezko beda mieli z racji takiej, ze takich osob umówmy się tak wiele w Stalowej Woli ciezko jest uzbierac, ale zycze powodzenia. Wydaje mi sie ze lepszym pomyslem bylo by, po pierwsze ustanowienie wstepu jednak od lat 18 i stanowcze przestrzeganie tego, a dwa, wprowadzenie jakiegos rodzaju selekcji, choc patrzac na to jak taka selekcja działa w wiekszych miastach mam zazwyczaj odruch wymiotnynie wiem No nic, zycze powodzenia umiech

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
ale głupotty piszecie... gdzie w mostostalu dyskoteka :zdechly: dajcie spokoj


zdziwisz sie...
bylem, widziałem.
sam zobaczysz już niebawem.

 
 
 
 
~~redhot
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 21:00  
Cytuj
Jeśli tam będzie club, to może być spoko - wysuniety przeszklony taras - zapowiada ciekawy efekt. Wszystko zależy od właściciela, a raczej jego wieku. Zapewne to właściciel salonu Suzuki itp. tak więc to pan C. - tak więc już porażka. Pomysł dobry, lepszy niż Planeta na starym kinie Polonia gdzie krzesła nieprzymocowane do podłogi, identyczne jak w szkołach w latach 80-tych popiskiwały tylko pod ciężarem widza wpatrzonego w rycerzy Jedi.
Dlaczego nikt jeszcze nie zrobił świetnego clubu, same porażki Planeta, Arkadia, Manchatan - brak polotu.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 21:05  
Cytuj
Uwaga!!! Pewna wiadomość: nazwa klubu to WiR czyli wóda i ruchanie good

 
 
 
 
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 11:00  
Cytuj
z chęcią odwiedzę umiech ta tanc-bude good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 11:03  
Cytuj
ktoś napisał że ruszają już w kwietniu..
zobaczymy, może rzeczywiście ktoś zrobi dyskoteke z prawdziwego zdarzenia z nowoczesnym wystrojem i efektami...

Planeta to wiejski wystrój i klimat
a Arkadia nie moze się dorobić przez tyle lat żadnego klimatu mimo że fajny lokal i miejsce.. Nowoczesność musi być, jak np. w NNN - tam widać klimat większego miasta

 
 
 
 
~~łysy
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 11:21  
Cytuj
Nowa dyska ma być na pysznicy łobok remizy...jedźta se zobaczta...Bedzxie sie nazywać disko pab czy coś....morze wieta wiecej to napiszta bo ja nie wiem czy już golfa myć .... chytry

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Jeśli tam będzie club, to może być spoko - wysuniety przeszklony taras - zapowiada ciekawy efekt. Wszystko zależy od właściciela, a raczej jego wieku. Zapewne to właściciel salonu Suzuki itp. tak więc to pan C. - tak więc już porażka. Pomysł dobry, lepszy niż Planeta na starym kinie Polonia gdzie krzesła nieprzymocowane do podłogi, identyczne jak w szkołach w latach 80-tych popiskiwały tylko pod ciężarem widza wpatrzonego w rycerzy Jedi.
Dlaczego nikt jeszcze nie zrobił świetnego clubu, same porażki Planeta, Arkadia, Manchatan - brak polotu.


otóż właścicielami tej dyskoteki jest czterech mężczyzn, a już nie bawem może sie okazać ze Juwenalia się tam odbędą z Hip Hopowym repertuaremumiech
Trzymajmy kciuki umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 01:18  
Cytuj
CYTAT
slyszalem ze kolo pokusy, wstep od 21lat ;]


swietna sprawa. Przyjezdzajac raz na jakis czas do stalowki brakuje lokalu gdzie co zakret nie zatacza sie szalona 16tka w bialych kozaczkach. Wiek nie bedzie stanowil problemu, mysle ze to tylko i wylacznie atut tego lokalu. Jeszcze gdyby selekcja trzepala dresow byloby pieknie...

 
 
 
 
~~mi
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 12:39  
Cytuj
ja tez jestem za tym ograniczeniem wiekowym!
i uwazam, ze nie bedzie zadnego problemu z zebraniem ekipy w tym wieku, wbrew pozorom takich ludzi jest sporo.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 14:55  
Cytuj
jak ma byc granica wieku 21 to zycze powodzenia wlascicielom to moga chyba zrobic cos wielkosci london pubu chyba smiech2 z rezszta w rzeszowie sa takie kluby gdzie jest granica wiekowa 21 ale w rzeczywistosci wpuszczaja ponizej 21 ale i tak trzeba miec min 18. byloby fajnie jakby byla przestrzegana granica 18 bo w stw tego brakujebo rzygac sie chce jak sie wejdzie do pokusy arkadii a tam srednia wieku 16-17 choc w planecie tez nie jest najlepiej, a dresow nie bedzie jak bedzie selekcja wiekowa i ceny na poziomie ok 5zl za piwo bo dla nich to stanowczo za duzo

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 15:00  
Cytuj
chociaz sa takie ceny np w arkadii i to nic nie daje, zadzialalaby selekcja w ubiorze tzn zadnych bluz z kapturem itp (takie praktyki sa w niektorych klubach)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 15:56  
Cytuj
dlaczego w stalowowolskich klubach króluje gówniarstwo? bo trochę starsi czują się tam beznadziejnie i rezygnują z imprez w takim towarzystwie. jak mam iść na dyskotekę i patrzeć na prawie gołe 16 to wolę zostać w domu. ale do takiego klubu od 21 pójdę chętnie.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 17:57  
Cytuj
A czy bluza z kapturem swiadczy o człowieku? Zawsze smieszyło mnie do podejscie do potencjalnych imprezowiczów. Ulizany typek w sweterku jest okej, ale juz chłopak w bluzie już jest złym chuliganem, który napewno przyszedł porzucać sobie stołami w klubie...nie wiem

 
 
 
 
~~Dsktk
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Nowa dyska ma być na pysznicy łobok remizy...jedźta se zobaczta...Bedzxie sie nazywać disko pab czy coś....morze wieta wiecej to napiszta bo ja nie wiem czy już golfa myć .... chytry


Na pewno tam nie pójdę. Szkoda czasu. Lepiej spędzać czas pożytecznie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 12:31  
Cytuj
cycu, moze i nie swiadczyc ale takie praktyki stosuje sie w wielu klubach i gwarantuje ci ze nie maja dzieki temu problemow z dresiarstem i zadymami, a jak ci nie pasuje zostaje ci np arkadia planeta pokusa itp do wyboru do koloru

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »