NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
jakas nowa dyskoteka?,
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 15:00  
Cytuj
Najlepsze hasło reklamowe dla lokalu to "No dres no stres" good

A co do samego lokalu to dobrze, że taki powstaje, powinien być zakaz wstepu w adidasach i to na pewno wystarczy!

Ps. ten klub bedzie zlokalizowany w tej "szufladce" mostostalu nad salonem AGD?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 15:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Nowa dyska ma być na pysznicy łobok remizy...jedźta se zobaczta...Bedzxie sie nazywać disko pab czy coś....morze wieta wiecej to napiszta bo ja nie wiem czy już golfa myć .... chytry



co za wiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 19:22  
Cytuj
Zakaz wstępu w adidasach ? Człowieku jesteś co najmniej śmieszny, to nie Warszawa żeby robić takie akcje. Wstęp tylko w klapeczkach ? smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 08:49  
Cytuj
A dlaczego nie mamy brać dobrych wzorców? dres bez adidasków niestety nie wyjdzie na miasto więc, to eliminuje takie towarzystwo. A jeśli masz ochotę na klapeczki, no to juz twoje upodobanie wink

 
 
 
 
~~kila
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 09:47  
Cytuj
i bardzo dobrze ze otwieraja cos nowego, cos dla kazdego, musi byc wybor, gdzie kto gdzie chce, i fajnie ze od 21 lat , nie bedzie gowniarzy, a ludzi jest sporo, ze pojda tam hahah

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 11:27  
Cytuj
ktoś powiedział że startują na początku KWIETNIA
ale czy ktoś ma pewne informacje
lub widział że tam rzeczywiście coś robią...?

znając obowiązujące procedury to otwarcie przeciągnie się pewnie do wrezśnia......

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 11:44  
Cytuj
70%-80% młodych ludzi smiga w butach sportowych czyli tzw "adidasach"...
Ludzie, wam sie już porzadnie w głowach pierdolizdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 12:57  
Cytuj
wstęp od 21 lat, więc bez obaw w tym wieku ma się nie tylko adidaski wink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 15:40  
Cytuj
myśle że będą sprawdzać dowody itp..
selekcja nie przejdzie - istnieje tylko w dużych miastach.. tutaj pewnie zaraz byłyby zadymy,
pozatym u nas jest inna moda i raczej większosc młodych zapodaje w butach sportowych..

 
 
 
 
~~kochamkamilke
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
dlaczego w stalowowolskich klubach króluje gówniarstwo? bo trochę starsi czują się tam beznadziejnie i rezygnują z imprez w takim towarzystwie. jak mam iść na dyskotekę i patrzeć na prawie gołe 16 to wolę zostać w domu. ale do takiego klubu od 21 pójdę chętnie.


święte słowa, zgadzam sie w 100 procentach

 
 
 
 
~~Zeti
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
ktoś powiedział że startują na początku KWIETNIA
ale czy ktoś ma pewne informacje
lub widział że tam rzeczywiście coś robią...?

znając obowiązujące procedury to otwarcie przeciągnie się pewnie do wrezśnia......


Możę się przeciągać i w nieskończoność.

 
 
 
 
~~Gerard
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 08:19  
Cytuj
Nareszcie impreza bez małolatów ! Jesli chodzi o dresów to spokojnie myśle że powinni zrobić zakazy dla ludzi którzy szukają zaczepki nie każdy kark szuka zaczepki byłem na imprezie w łodzi i mialem w tańcu zderzenie z 2 metrowym ogrem a ten grzecznie mnie przeprosił w stw juz by mnie zbierali w kawalkach dlatego selekcja dla awanturników

 
 
 
 
~~Traster
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
myśle że będą sprawdzać dowody itp..
selekcja nie przejdzie - istnieje tylko w dużych miastach.. tutaj pewnie zaraz byłyby zadymy,
pozatym u nas jest inna moda i raczej większosc młodych zapodaje w butach sportowych..


Moze i smigaja w sportowych, ale to nie znaczy ze wszedzie mozna wejsc w takich. NORMALNE i porzadne kluby nie wpuszczaja w butach sportowych. Bo to nie boisko ani sala gimnastyczna ;) Wiec jesli taki zakaz tam bedzie + wiek >21 lat to bardzo dobrze. Ludziska tylko sie musza przekonac do takich miejsc i zobaczyc,ze te ustalenia sa tam faktycznie przestrzegane.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 16:00  
Cytuj
Taaa "normalne i porzadne kluby". Tylko mam powazne watpliwosci, co do tej ich normalnosci. A o tym czy sa porzadne nie decyduje to w jakich butach po parkiecie porusza się klient, ale od innych czynników, takich jak : muzyka, obsługa,wystrój lokalu, wyposazenie baru, czy też w koncu kultura osobista osób przebywajacych w klubie. A pierwsze słysze, iż o kulturze osobistej swiadczy rodzaj noszonego obuwia. Miejsca, w których takowe praktyki się stosuje omijam szerokim łukie, bo nie widze powodu by dofinansowaywac taki lokal, w którym, jeżeli juz zostane wpuszczony, uważany jestem za całe zło tego świata. A każdy mój ruch sledza podejżliwi pracownicy czy też ochroniarze. Nie mam też ochoty na ogladanie użelowanych typków, którzy przed lustrem spędzili więcej czasu niż ich kobiety.
Może osoby, które popieraja takie rozwiazania to po prostu własne Ci użelowani chłopcy?;)

pozdrawiam z Krakowa umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:28  
Cytuj
robią to disco?
czy to była tylko ściema...
ktoś pisał że juz niedługo otwarcie, a tam chyba nic się nie dzieje... nic nie robią...?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:50  
Cytuj
16 maja - GRAMMATIK, pionierzy i klasyka polskiego rapu! Koncert odbędzie się w nowo powstałym klubie Wyższy Wymiar , który mieści się w budynku Mostostalu w Stalowej Woli przy Al. Jana Pawła II 25a. Jest to nowy i bardzo duży klub dlatego szykuje się też duża impreza. Opróćz koncertu Gramamtika będzie wiele innych atrakcji, występy świetnych lokalnych zespołów, swoje umiejętności zaprezentują tancerze break dance ze stalowowolskiego składu KRU-GANG oraz beatbox erzy. Swoje przyjście zapowiadają freestyle owcy z naszego miasta także możemy się spodziewać pojedynków na rymy. Całą imprezę rozkręcać będą dj e, a podczas występu gwiazdy za sterami konsolety zasiądzie DJ DANIEL DRUMZ, jeden z najlepszych dj ów w Polsce, a zarazem nasz człowiek ze Stalowej Woli, który już od kilku lat koncertuje z Grammatikiem. Dla każdego miłośnika hip-hop u szykuje się naprawdę wielka uczta! Cena biletu w przedsprzedaży to 10zł, a można je nabyć w sklepie muzycznym Gama w Stalowej Woli przy ul. KEN 13 lub telefonicznie pod nr tel. 693-894-674. W dniu koncertu w cenie 12zł bilety będzie można kupić w klubie przed imprezą. Start imprezy, godz. 21:00

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:52  
Cytuj
ciekawe - hip hop bez adidasków? good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nowa dyska ma być na pysznicy łobok remizy...jedźta se zobaczta...Bedzxie sie nazywać disko pab czy coś....morze wieta wiecej to napiszta bo ja nie wiem czy już golfa myć .... chytry



co za wiech


sam żeś wiech ty buracze nasienie...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 11:01  
Cytuj
ją men nasza ekipa PORĘBIAKI napeno się zjawi.
ACAB!!!
CHWDP!!!
JP!!!
PRB!!!
Pozdro ziom ją madafaka
PORĘBIAKI rullez

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 11:02  
Cytuj
[cytat]16 maja - GRAMMATIK, pionierzy i klasyka polskiego rapu! Koncert odbędzie się w nowo powstałym klubie Wyższy Wymiar , który mieści się w budynku Mostostalu w Stalowej Woli przy Al. Jana Pawła II 25a. Jest to nowy i bardzo duży klub dlatego szykuje się też duża impreza. Opróćz koncertu Gramamtika będzie wiele innych atrakcji, występy świetnych lokalnych zespołów, swoje umiejętności zaprezentują tancerze break dance ze stalowowolskiego składu KRU-GANG oraz beatbox erzy. Swoje przyjście zapowiadają freestyle owcy z naszego miasta także możemy się spodziewać pojedynków na rymy. Całą imprezę rozkręcać będą dj e, a podczas występu gwiazdy za sterami konsolety zasiądzie DJ DANIEL DRUMZ, jeden z najlepszych dj ów w Polsce, a zarazem nasz człowiek ze Stalowej Woli, który już od kilku lat koncertuje z Grammatikiem. Dla każdego miłośnika hip-hop u szykuje się naprawdę wielka uczta! Cena biletu w przedsprzedaży to 10zł, a można je nabyć w sklepie muzycznym Gama w Stalowej Woli przy ul. KEN 13 lub telefonicznie pod nr tel. 693-894-674. W dniu koncertu w cenie 12zł bilety będzie można kupić w klubie przed imprezą. Start imprezy, godz. 21:00

zbyt piekne zeby bylo prawdziwe smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:35  
Cytuj
Sam sprawdź:

www.juwenalia.upadle.pl

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:06  
Cytuj
A na Grammatika wpuszczą 18, 19 i 20 latków ;D ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 12:21  
Cytuj
Skoro to koncert to nie ma zadnych przesadnych restrykcji jesli chodzi o wejscie, to chyba logiczne?nie wiem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 13:20  
Cytuj
jebać koncert mam nadzieje ze będą jakieśgood fajne sunie do wychaczenia ;]

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Skoro to koncert to nie ma zadnych przesadnych restrykcji jesli chodzi o wejscie, to chyba logiczne?nie wiem


WSTęP NA KONCERT OD 18 LAT!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »