NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
jakas nowa dyskoteka?,
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 15:40  
Cytuj
dajcie adres www tego Wyższego Wymiaru

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 15:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~dede
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 10:59  
Cytuj
na otwarcie klubu juz niemieli kogo zaprosic tylko grammatika.zenada bedzie jak huj.mam nadzieje ze bboye rozkreca impreze.pamietam jak grammatik byl na dniach stw w 2003 lub 04 bodajze.mieli grac o 20:00 ,zajechali byla 21.20.wladze miasta pozwolily grac do 22 tylko.i na tym sie skonczyla wielka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 13:03  
Cytuj
Pewnie sa ludzie ktorym się ta opcja podoba, a beda i tacy którzy woleli by kogos innego.
Wszystkich nie da się zadowolic.
A co by nie mówic Grammatik to wysoki poziom.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 22 Kwie 2008r. 16:26  
Cytuj
to świetnie, ze powstało w Stalowej miejsce, gdzie można potanczyc bez małolatów dookoła umiech Na pewno sie wybiorę umiech

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 09:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~adsl
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 09:22  
Cytuj
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9688645845fb821a.html

 
 
 
 
~~adsl
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 09:23  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~czujne oko
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 12:03  
Cytuj
Wyzszy wymiar??? Czy oby na pewno?
Lokal o jakże dumnej nazwie \"Wyzszy Wymiar\" zapowiadany od jakiegos czasu zamiast mila niespodzianka i rzeczywistym wyzszym wymiarem jest ... totalna porazka.

To moja obiektywna ocena nie obarczona takim czy innym ukladem z ta czy inna dyskoteka, restauracja.

Czym jest tak na prawde Wyzszy Wymiar?? Dyskoteka? Dancing z wodzirejem i klimatem z PRL-u? Czy moze restauracja?

Jakby nie patrzec to pod kazdym wzgledem wypada zle, zeby nie powiedziec tragicznie.
Ale moze od poczatku i dlaczego akurat taka opinia.

Po wejsciu do lokalu musialem az spytac barmana co to bedzie za lokal i na co bedzie nastawiony czy na disco czy na restauracje. Okazuje sie, ze to nie dyskoteka tylko restauracja ma byc.

Lokal sam w sobie, powierzchniowo /duzy z dobra scena/, i lokalizacyjnie jest jak najbardziej okej no i ... to by bylo chyba tyle.

Wystroj lokalu jest totalna porazka i wtopieniem pieniedzy w bloto!!

Jesli chodzi o przeznaczenie lokalu na dyskoteke to z tymi niebieskimi obrusikami na stloach i krzeslami jak z restauracji, ale raczej tej o standardzie jednej gwiazdki, czulem sie jak w troche wiekszym barze mlecznym. NIc tylko zamawiac zrazy lub pierozki ze skwarkami.
DYSKOTEKA O WYGLADZIE BARU MLECZNEGO A NIE DYSKOTEKI.
(To juz nawet Pokusa, ktorej moza wiele zarzucic wyglada i nadaje sie o wiele lepiej na disco niz \"wymiar\". Do Planety czy Arkadii /obojetnie kto by co do nich nie mial/ nawet nie warto porownywac bo to obraza dla tych klubow by byla.)


Jesli chodzi o przeznaczenie tego \"wyzszego wymiaru\" na restauracje to juz na starcie dostaje ona ode mnie 1 gwiazdke i ... wiecej nie dostanie.
Jako restauracja ni jak ma sie do innych restauracji w miescie, z ktorych nieml kazda przewyzsza ja standardem, klimatem i obsluga!! Wymiar wyglada gorzej niz Lasowianka PRZED remontem.
RESTAURACJA /prawdopodobniej/ NAJNIZSZEJ KATEGORII.
Byc moze to miejsce dla ludzi z klasy sredniej pracujacej tzw. robotniczej, bo ci z zasobniejszym portfelem zapewne wybiora loklale o rzeczywistym wyzszym standardzie.
Inna sprawa jest czy znajdzie sie az tylku chetnych zeby przynioslo to wszystko zyski wlascicielom.


Lokal wzglednie nadaje sie chyba najlepiej na przyjecia weselne, bo to i krzesla w klimacie, \"ladne\" obrusiki a no i duzo gosci wejdzie z miejscem na orkiestre i potanczyc po wodeczce bylo by gdzie.
Nadawalby sie gdyby jeden /a raczej wiele/ szczegol - SCHODY.
Bo ktozby tych wszysttkich gosci co im wodeczka zachwieje rownowage bedzie sprowadzal z tak \"wysokiego wymiaru\" ??

A moze by tak DANCING Z WODIZIREJEM i klimatem z PRL-u?
To chyba bylo by dobre rozwizanie dla zeby nasi spracowani rodzice mieli miejsce w ktorym mogli by poszalec, ale czy bedzie ich tak wilu co tydzien aby przynosic zyski. Nie wiem.

Na koniec troszke o ochronie. Chyba najlepsza w miescie bo POLICYJNA. Tylu policjantow na jednej imprezie co na Grammatiku to chyba jedynie na komendzie mozna spotkac. Pół kryminalnej, troche weszycieli nadstawiajacych uszy to tu to tam zeby tylko cos uslyszec i ciagle wizyty patroli z grubymi chamskimi wieprzami jak ten co na koncercie sobie zaparkowal tuz pod schodami wejsciowymi i gdy tylko padlao slowo na \"k\" to straszyl komenda.

POdsumowuujac ktos kto wylozyl pieniadze na lokal zrobil to bezmyslnie kierujac sie chyba tylko lokalizacja i symbolem Mostostalu lub tez wlasnym poczuciem gustu bez znajomosci i obycia z klimatem.

Obstawiam iz lokal pociagnie 2-3 miesiace góra pol roku i podzieli los Manhattanu.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~^^^^L)
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 14:20  
Cytuj
Popieram mojego przedmówce. Stary zajebiście opisałeś dokładnie jak tam jest. 10/10

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2008r. 14:27  
Cytuj
Dokładnie, byłem, widziałem i oprócz zajebistego koncertu, klub niczym mnie nie zachwycił.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~malwinka
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 08:34  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówca, to jest zorganizowane pod komunie i wesel, nic ciekawego. Same stare trepy tam pewnie znajda coś dla siebie. Beznadzieja totalnagood

 
 
 
 
~~redhot
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 00:00  
Cytuj
witam po raz drugi w tym wątku.
to było tylko na otwarcie klubu, zaraz wszystko ucichnie, właścicielom bĘDZIE potrzebna kapucha, także ide o zakład że nawet Boys tam zagości, jeśli mowa o małolatach to i tak będą aby tylko wejściówki szły jak ciepłe bułeczki, ponawiam pytanko - kto jest właścicielem tego przybytku ?? umiech

 
 
 
 
~~endi~`
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
witam po raz drugi w tym wątku.
to było tylko na otwarcie klubu, zaraz wszystko ucichnie, właścicielom bĘDZIE potrzebna kapucha, także ide o zakład że nawet Boys tam zagości, jeśli mowa o małolatach to i tak będą aby tylko wejściówki szły jak ciepłe bułeczki, ponawiam pytanko - kto jest właścicielem tego przybytku ?? umiech


LEpiej nie pytaj kto tylko ilu ich jest:haha:słyszałem ze tam do podziału jest 5 albo 4 osoby. Wiec nei wrózymy im długiego zywota.:haha::haha:

 
 
 
 
~~Geno
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 13:24  
Cytuj
Co jak co... ale fajne wesele;-)

 
 
 
 
~~czujne oko
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:17  
Cytuj
To czy dyskoteka/restauracja przyjmnie sie czy nie, zalezy od bardzo wielu aspektów o których wlasciciele tegoz przybytku nie maja jak widac zielonego pojecia.
Podejrzewam, ze po prostu spelnili sobie zachcianke w stylu "chce miec disko".
Tak naprawde nie ma chyba wiekszego znaczenie czy bedzie klub dla "malolatow", bardziej wyrosnietych po 21, czy dla oldboyów w chwili kiedy klub nie zacheca niczym szczegolnym, nie ma nic do zaoferowania i w dodatku prezentuje sie tragicznie.
To kto zagra rowniez w perspektywie czasu nie ma chyba wiekszego znaczenia, gdyz kazdy koncert to wydatek rzedu najmniej 5.000 zl. jednak zeby cos zarobic to wiadomo, ze musza byc klienci, a tu bedzie ciezko.

Brak ukierunkowania na konkretna grupe wiekowa, brak wyraznego planu i pomyslu na rozwoj, brak niemal wszystkiego w polaczeniu z amatorszczyzna wlascicieli prowadzi jedynie to finansowej katastrofy dla portfeli wlascicieli obojetnie ilu by ich nie bylo.

Panowie wlasciciele powiem wam jedno.
O waszym klubie na miescie mowilo sie tylko przy okazji jego otwarcia, w chwili obecnej nie mowi sie o nim wcale albo mowi sie jak tam jest zle.
Siadzcie i przemyslcie sprawy zanim straty beda wieksze.

p.s. moglbym napisac o tym klubie znacznie wiecej jednak brak wyraznego przeznaczenia tego przybytku odbiera mi chec do pisania na marne.

p.s.2 tak zaspokajajac ciekawosc moich przedmowcow odnosnie wlascicieli, to sluchy chodza ze wlascicielami jest kilku policjantow, a obecnosc tak wielu z kryminalnej /min. wlasny stolik/ i patroli krecacych sie podczas koncertu grammatika zdaje sie potwierdzac ta teorie.
Jak by to ktos ujal: POLICYJNY KLUB

 
 
 
 
~~redhot
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 23:28  
Cytuj
czyli jednym słowem, już wszyscy się domyślą skąd na tą inwestycje wzięły się pieniążki - czyżby matactwa w pewnych sferach....oczywiście nie wszyscy - ale pare owieczek

 
 
 
 
~~~~##~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 00:31  
Cytuj
ale sie czepiacie...
widocznie nie jest to miejsce przeznaczone dla Was i tyle...
mozemy sie tylko cieszyć, że w naszym mieście powstają nowe miejsca, a nie tylko KRYTYKOWAĆ...

byłam tam , dobrze sie bawilam, bo bylam z fajnym towarzystwem ... i to jest chyba najwazniejesz: towarzystwo..

 
 
 
 
~~endi
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
ale sie czepiacie...
widocznie nie jest to miejsce przeznaczone dla Was i tyle...
mozemy sie tylko cieszyć, że w naszym mieście powstają nowe miejsca, a nie tylko KRYTYKOWAĆ...

byłam tam , dobrze sie bawilam, bo bylam z fajnym towarzystwem ... i to jest chyba najwazniejesz: towarzystwo..


Chyba na weselu, bo nic innego tam nie mozna robic. Kicha niesamowita. Właścicel(e) nie mają pojęcia o tego typu lokalu i to widać, słychać i czućjezyk

 
 
 
 
~~ole
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 08:41  
Cytuj
W sobotę wybrałem się do Wyższego wymiaru, i przeżyłem szok. Była godzina 22 a w całym lokalu około 8 osób siedzących przy barze. Coś chyba właściciele zapomnieli o reklamie lokalu...smiech2

 
 
 
 
~~Nadia
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 09:34  
Cytuj
:co?:
CYTAT
W sobotę wybrałem się do Wyższego wymiaru, i przeżyłem szok. Była godzina 22 a w całym lokalu około 8 osób siedzących przy barze. Coś chyba właściciele zapomnieli o reklamie lokalu...smiech2


Ta knajpa w Mostostalu to Wyższy Wymiar?:co?:

 
 
 
 
~~czujne oko
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 10:08  
Cytuj
nikt tu sie nie czepia, a jak to na forum bywa kazdy przedstawia swoja opinie na dany temat w tym wypadku "wyzszego wymiaru".
Jesli nie jest to miejsce dla nas czyli 18 czy 28 latkow?? to dla kogo tak wlasciwie??

Zblizajace sie wakacje czy po prostu czas letni jest najlepszym testem kazdej nowo otwieranej dyskoteki i jesli frekwencaj 8 osob, o ktorych pisal moj przedmowca jest prawda to ten lokal tych wakacji nie przetrwa.

Cieszyc sie z otwierania nowych przybytkow i owszem mozemy ale jesli wniosa one cos nowego do miasta, a nie powiew tandety i amatorszczyzny pod kazdym wzgledem.

 
 
 
 
~~set
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
nikt tu sie nie czepia, a jak to na forum bywa kazdy przedstawia swoja opinie na dany temat w tym wypadku \"wyzszego wymiaru\".
Jesli nie jest to miejsce dla nas czyli 18 czy 28 latkow?? to dla kogo tak wlasciwie??

Zblizajace sie wakacje czy po prostu czas letni jest najlepszym testem kazdej nowo otwieranej dyskoteki i jesli frekwencaj 8 osob, o ktorych pisal moj przedmowca jest prawda to ten lokal tych wakacji nie przetrwa.

Cieszyc sie z otwierania nowych przybytkow i owszem mozemy ale jesli wniosa one cos nowego do miasta, a nie powiew tandety i amatorszczyzny pod kazdym wzgledem.

good

 
 
 
 
~~pędzący_sedes
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 17:46  
Cytuj
Z ilością policjantów nie przesadzajcie. Nie da sie ukryć że jednym z właścicieli jest facet z kryminalnej, no i co z tego?! Policjant, strażak czy ogrodnik...zmienia to cokolwiek?! Chciał i otworzył! Może wielu z was odstraszy to kim jest i nie wpadnie wam do głowy rzut stolikiem na odległość, lub łapanie barmanek za tyłek. Moim zdaniem zrobił bardzo dobrze, że wprowadził ograniczenie wiekowe. Widok gorącej 15latki, ubranej w pół metra sznureczka imitującego ubranie jest ogólnie dostępny w innych lokalach. Właściciele WW postawili na ekipę, która przychodzi żeby bezpiecznie sie pobawić bez towarzystwa wieśniaków w błyszczących dresach z ograniczonym zasobem słownictwa. Knajpa się rozwija. Pamiętam początki i wiem jak jest teraz...jestem pozytywnej myśli.

 
 
 
 
~~Czujne Oko
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 18:05  
Cytuj
Przedmowco, czytam twoja wypowiedz i przecieram oczy ze zdumienia, oslupienia i nie wiem jak to jeszcze nazwac, bo czegos takiego, takich bzdur to dawno nie czytalem.

CYTAT
Może wielu z was odstraszy to kim jest i nie wpadnie wam do głowy rzut stolikiem na odległość, lub łapanie barmanek za tyłek...


Bywam w wielu knajpach, dyskotekach i mimo tego to o czym piszesz jest dla mnie jakas paranoiczna abstrakcja wyssana z palca czlowieka nie do konca ... normalnego?

CYTAT
Właściciele WW postawili na ekipę, która przychodzi żeby bezpiecznie sie pobawić bez towarzystwa wieśniaków w błyszczących dresach z ograniczonym zasobem słownictwa...


Nie dosc, ze sam po tym tekscie nie wygladasz na gwiazde elokwencji to w dodatku chyba zupelnie nie wiesz o czym piszesz, bo w ktorej dyskotece w Stalowej Woli okolicach i nie wiem gdzie jeszcze wpuszczaja w ewidentnych dresach???

Jesli juz tak sie uchwyciles tego wlasciciela policjanta to wiedz jedno, ze o bezpieczenistwie w dyskotekach nie decyduje to czy
CYTAT
Policjant, strażak czy ogrodnik ...
jest wlascicielem, ale raczej ochrona. Jakby tego bylo malo nawet najlepsza ochrona nie zagwarantuje ci 100% bezpieczenstwa na, pod i w okolicy dyskoteki.

Dowcip na koniec :]
CYTAT
Knajpa się rozwija...

 
 
 
 
~~mika
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 19:35  
Cytuj
kelnerek nie szukają? przyjemnie by się pracowało w miejscu, do którego tłumy walą drzwiami i oknami. lubię, jak coś się dzieje wink

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »