NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Atak na policję po meczu w Stalowej Woli,
~~Zosia
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 19:35  
Cytuj
Wracając z meczu w Stalowej Woli pseudokibice zaatakowali policję w Tarnowie na dworcu kolejowym.
Aż 39 pseudokibiców zostało zatrzymanych po ataku na policjantów, do którego doszło na dworcu kolejowym w Tarnowie w Wielką Sobotę.

- Poszkodowanych zostało 21 funkcjonariuszy, dwóch z nich trafiło do szpitala - poinformował rzecznik tarnowskiej policji Andrzej Sus.

Kibice ze Śląska wracali do domów po meczu GKS-u Katowice ze Stalą Stalowa Wola, specjalnym pociągiem. Prawdopodobnie ktoś z pasażerów użył hamulca bezpieczeństwa i pociąg zatrzymał się w Tarnowie.

- Kilkudziesięciu pseudokibiców wysiadło i w stronę stojących na peronie policjantów poleciały kamienie, butelki i elementy ławek - mówił Sus.
Aż 21 funkcjonariuszy zostało poszkodowanych, z czego dwóch trafiło do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Pociąg odjechał z Tarnowa. Policja zatrzymała 39 pseudokibiców używając m.in. miotaczy gazu i pałek na dworcu w Krakowie - Mydlnikach.
Zatrzymani są teraz przesłuchiwani. Odpowiedzą za czynną napaść na policjanta, znieważenie funkcjonariuszy i niszczenie mienia. Będą sądzeni w zwykłym trybie, a nie w trybie przyspieszonym.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 19:35  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 19:54  
Cytuj
I to się nazywa demokratyczna policja umiech

W Stanach by im wpierdol wpuścili taki, że do pociągu by nie wsiedli umiech

 
 
 
 
~~+
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 20:04  
Cytuj
nie byles nie widziles wiec sie nie udzielaj jak by psiarnia nie sprowokowala to doniczego by nie doszlo a prawde dowisz sie ze strony GKS Katowice

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
I to się nazywa demokratyczna policja umiech

W Stanach by im wpierdol wpuścili taki, że do pociągu by nie wsiedli umiech




kolega ma racje jak by dostali w pier..ol to by sie im odechciało robic zadyme

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I to się nazywa demokratyczna policja umiech

W Stanach by im wpierdol wpuścili taki, że do pociągu by nie wsiedli umiech




kolega ma racje jak by dostali w pier..ol to by sie im odechciało robic zadyme

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 20:59  
Cytuj
nie plujta sie pajace tak czy inaczej kibice GieKSy
podniosły range tego dosc ciekawego meczu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 21:50  
Cytuj
a do +

wiem jak działają nasi stróże porządku na meczach - większość zadym wiąże się z ich nieprofesjonalnym podejściem - sam się wkur**ałem jak jechałem na parę wydarzeń i policjanci zatrzymywali każdy samochód z RST, mimo, że do meczu zostało 15 minut... święty by się wściekł, a co dopiero ja...

 
 
 
 
~~wytrwały
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 22:02  
Cytuj
i jak normalni ludzie maja isc na mecz gdy słysza takie rzeczy......

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 22:10  
Cytuj
nie przesadzaj. na stadionie nic się nie dzieje. to że zrobili jakąś zadyme kibice Katowic w Tarnowie nie znaczy, że musisz się obawiać iść na Hutniczą ;)
Atmosfera na stadionie była zaje..ista !! ;D

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 22:11  
Cytuj
normalnie, jak ja.
Zaden problem, zadymy zdarzaja sie najczesciej poza stadionami - bo po co ma klub tracic?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 22:11  
Cytuj
normalnie, jak ja.
Zaden problem, zadymy zdarzaja sie najczesciej poza stadionami - bo po co ma klub tracic?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 23:33  
Cytuj
do wytrwały:

heh to raczej powinieneś bać się iść na dworzec pkp, bo przecież całe zajścia własnie tam miały miejsce jezyk

 
 
 
 
~~szok
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 07:31  
Cytuj
Wszystkich krewkich bandytów, szumnie nazywanych "pseudo-kibicami" na 20 lat do kamieniołomów oraz DOŻYWOTNI zakaz wstępu na mecze - to na drugi raz się zastanowią. :zły:

Ludzie, do ciężkiej cholery przecież to wszystko odbywa się za nasz pieniądze: ochrona na stadionach - a tymczasem miasto w czasie meczu jest gołe, demolowanie pociągów, dworców i miast - przecież to my podatnicy zapłacimy za remonty i leczenie bandytów i policjantów.

Wszystkie stadiony zaorać, posadzić buraki i będą spore oszczędności w budżecie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 09:31  
Cytuj
szpitale przynoszą długi - zburzyć !
kopalnie robią długi - zasypać !
samochody robią zanieczyszczenia - na złom !

w ogóle wracajmy do dżungli umiech
ale z Ciebie ograniczony człowiek. powiem Ci tak "chleba i igrzysk" ale pewnie nie wiesz o co chodziumiech

 
 
 
 
~~anty burak
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 11:30  
Cytuj
CYTAT

ale z Ciebie ograniczony człowiek. powiem Ci tak "chleba i igrzysk" ale pewnie nie wiesz o co chodziumiech


a ty to dopiero jesteś Einstein.
rzeczywiście to są igrzyska, jak się bezmózgi na stadionie naparzają albo niszczą dworce i atakują Policję :-:

idź się leczyć.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 12:34  
Cytuj
HAhahahah policja prowokowała? No tak , najlepsze wytłumaczenie. POm prostu kibice to debile bez mózgow i tyle. PO kazdym meczu strach wychodzic na ulice, bo hcodza poijani, wszczynaja burdy i niszcza wszytsko co im do rak wleci. To nie sa normalne zachowania...moze u nienormalnych tak ale nie u ludzi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

ale z Ciebie ograniczony człowiek. powiem Ci tak "chleba i igrzysk" ale pewnie nie wiesz o co chodziumiech


a ty to dopiero jesteś Einstein.
rzeczywiście to są igrzyska, jak się bezmózgi na stadionie naparzają albo niszczą dworce i atakują Policję :-:

idź się leczyć.


Dobrze, więc powiedz mi co się działo w sobotę na stadionie takiego strasznego? tylko konkretne przykłady? To, że 4 000 ludzi świetnie się bawiło i zrobiło taką atmosferę że w ogólnopolskich portalach nas chwalono. Nas jako ludzi ze Stalowej Woli! I właśnie to nas promuje, a nie JAGODY wymyślone przez naszego Prezydenta.

A "igrzyska" ? pisząc to miałem na myśli sport, który w naszym mieście stoi na naprawdę wysokim poziomie! Który istnieje tyle samo lat co miasto i jest jego częścią.

A i jeszcze jedno. Rozumiem, że nie interesuje Cię sport. Po prostu może wolisz teatr, kino, nie obchodzi mnie to. Ale uszanuj zainteresowania innych. Ja np nie przepadam za kinem, ale nie postuluje, aby w jego miejscu zrobić sklep spożywczy, bo wiem, że są ludzie, którzy to lubią! Naprawdę każdy ma inne potrzeby zrozum to! a to, że w każdym mieście jest mała grupka ludzi którzy są bandytami to inna sprawa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 15:22  
Cytuj
Najwiecej maja do powiedzenia Ci którzy z kibicowaniem, meczami i sportem nie maja kompletnie do czynienia, no moze poza transmisjami telewizyjnymi... "specjalisci..."

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 07:16  
Cytuj
daj spokuj kibicom! sam chodze na mecze i wiem jak jest wiec nie gadaj glupot tylko przejdz sie z raz i wtedy zrozumiecoolsz!

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 15:59  
Cytuj
http://www.sk1964.pl/news.php?readmore=273
Cos, dla tych, którzy już wydali wyroki na chłopaków z Gieksy....

i jeszcze to...
http://forum(...)90e&f=36

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »