NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Brudny sklep!,
~~natalia
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 17:08  
Cytuj
Zastanawia mnie już od dłuższego czasu stan czystości sklepu "Sezam" przy ul.KEN.
Jak to możliwe , żeby w mieście , w którym jest siedziba Sanepidu istniał taki sklep-brudas?
Ekspedientki chyba też tego nie mogą znieśc i jedna po drugiej uciekają.
Najlepiej traktowani są kupujący alkohol.
Co sądzicie Państwo o tej budzie na przeciwko sklepu, w której jest rożen?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 17:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 17:30  
Cytuj
Nie podoba się - nie kupuj, też mi zagwozdka. Paredziesiąt metrów od sezamu masz inne sklepy, więc w czym problem?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 17:47  
Cytuj
hmmmm juz od dawna ten sklep pozostawia wiele do zyczenia dlatego mniej wiecej od dwoch lat nie robie tam zakupow. WOle gdzie indziej robic zakupy. Na KEn jest tez sklep Pyzary, gdzie sa stare rzeczy po termini sprzedawane...wiec mozna by tak do bolou szukac nieodpowiednich sklepikow. DObrze ze z rogu zniknal sklep Tyzan bo tam sie dopoero cuda dzialy. NIe ma idealnych sklepow. PO porstu nie rob tam zakupow i tyle

 
 
 
 
~~Natalia
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 22:00  
Cytuj
Teraz mnie już nic nie dziwi. Jeżeli jest w naszym "mieście" więcej takich , którym brud nie przeszkadza .Widocznie czują się w nim swojsko umiech

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 13:19  
Cytuj
Żabka przy ulicy Narutowicza jeden z czyjściejszych sklepów i do tego miła obsługa

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 17:23  
Cytuj
ta buda z kurczakami na przeciwko sklepu nie powinna istniec. z kilku powodów. miedzy innymi z braku biezacej wody. mysle ze duzo zalezy od postawy dyrektora sanepidu który na to pozwala. tak jak piszecie jest wiele takich miejsc. agdzie sa unijne przepisy, gdzie system HACCp?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 22:02  
Cytuj
w sezamie zawsze był syf

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 15:22  
Cytuj
a dla mnie jest ok
mila obsluga a z tym brudem to przesada
nie ma sklepu idealnego, a kupuje gdzie chcę
w sezamie kupuje bo maja kupe ciekawego towaru

 
 
 
 
~~bronek
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 15:38  
Cytuj
jedyny minus to kolejkiiiii

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:14  
Cytuj
No i w Sezamie kradną. Co prawda wisi kartka, że nie biorą odpowiedzialności za zostawione w szafce rzeczy, ale szok przeżyłam, gdy podpieprzono mi całą torbę z zakupami.

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:15  
Cytuj
No i z Sezamu kradną. Co prawda wisi kartka, że nie biorą odpowiedzialności za zostawione w szafce rzeczy, ale szok przeżyłam, gdy podpieprzono mi całą torbę z zakupami.

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
No i z Sezamu kradną. Co prawda wisi kartka, że nie biorą odpowiedzialności za zostawione w szafce rzeczy, ale szok przeżyłam, gdy podpieprzono mi całą torbę z zakupami.
haha dobre

 
 
 
 
~~@
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:44  
Cytuj
No, mnie do śmiechu wtedy nie było. Teraz już taksmiech2

 
 
 
 
~~rudi
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 16:51  
Cytuj
skoro uwazasz ze jest tam taki syf to zatrudnij sie w sezamie jako sprzataczka i utrzymaj porzadek a nie jeczysz zobaczymy ile sie on utrzyma pozdro

 
 
 
 
~~JoZiN Z WoLi
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 19:41  
Cytuj
wzamiast się czepiac naszego miasta czepcie sie ulic warszawy albo jakiegos innwgo miasta czy wsi żule na drogach w rowach itp a wy na sezam nazekacie a tak naprawde to ja przyznam racje tylko temu kto uwaza ze w sezamie jest OK mila obsluga syfu niewidze na pulkach wszystko stoi co innego gdyby cos na ziemi lezalo porozpieprzane po calym sklepie a ty niepatrz na niedoskonalosci w naszym calym miescie nietylko w sezamie a sprubuj poszukac coczegos dobrego bodzmy optymistami!!!!
mamy ZKS!!!!! i to sie liczy!!!!!!

Stalowa żądzi!!!good

 
 
 
 
~~Czarna
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 19:58  
Cytuj
Natalia jezeli tak mówisz o "Sezamie" to ja musze ci powiedziec ze w dupie bylas i gówno wiedzialas niezgadzam sie z twoją opinią ciekawa jestem jaka jestes naprawde czy taka czysciocha za jaka chcesz uchodzic ze cie tego typu brudy w sklepach raza jezeli tak to niewychodz z domu rób zakupy przez telefon.Bo trudno jest utrzymac w sklepie sterylna czystosc...

Pozdro Czarna!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
wzamiast się czepiac naszego miasta czepcie sie ulic warszawy albo jakiegos innwgo miasta czy wsi żule na drogach w rowach itp a wy na sezam nazekacie a tak naprawde to ja przyznam racje tylko temu kto uwaza ze w sezamie jest OK mila obsluga syfu niewidze na pulkach wszystko stoi co innego gdyby cos na ziemi lezalo porozpieprzane po calym sklepie a ty niepatrz na niedoskonalosci w naszym calym miescie nietylko w sezamie a sprubuj poszukac coczegos dobrego bodzmy optymistami!!!!
mamy ZKS!!!!! i to sie liczy!!!!!!

Stalowa żądzi!!!good


w Sezamie syfu nie widzisz,swoich byków też nie,idź do okulisty

 
 
 
 
~~$$$$
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 22:50  
Cytuj
Czy "Czarna " to właściciel tego brudasa "Sezamu"?

Nawet ekspedientki stamtąd uciekająumiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 08:24  
Cytuj
Na pewno rodzina właściciela. hahah. A poważnie to weżcie ludzie zerknijcie trzeźwym okiem co tam się w tym sklepie dzieje. Jakość towaru bardzo wiele pozostawia d życzenia, obsługa miła,a co z tego jak reszta do bani. czasem lepiej nadłożyć parek km i kupic coś świeżego..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 22:23  
Cytuj
nawet przecier pomidorowy kupiłem tam z larwami jakimiś

 
 
 
 
~~melon
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 23:05  
Cytuj
sklep sezam moim zdaniem jest spokoumiechcool
sprzedawczynie są bardzo mile i sympatyczne mozna z nimi pozartowac itd.. natomiast nie uwazam zeby tam byl jaki kolwiek brudzdziwiony a jezeli wam sie niepodoba to spadowa do innych sklepow!!
Takich jak wy to trzeba na stosie palic bo wam sie nic nie podoba i nie potraficie docenic prace tych dziewczyn:/Ciekawa jestem czy wy tak macie idealnie!!
Ja jestem zadowolona i napewno wiekszosc ludzi takze!!good

pozdrawiam....melon...

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 16:00  
Cytuj
podziwian dziewczyny z sezamu jezyk

 
 
 
 
~~;)
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 16:56  
Cytuj
Co wy wiecie o Sezamie? Kto tam nie pracowal g**** wie ! Gdzie tam jest brud? W ktorym miejscu? Dziewczyny ciezko pracuja aby utrzymac tam porzadek a jesli chodzi o jakosc towaru to rowniez dbaja o to ekspedientki! przy wykladaniu towaru sprawdzane sa daty! Kiedy znajdzie sie cos przeterminowanego nigdy nie trafia to spowrotem na polke! A larwy w przecieze czy czyms tam innym moze zwroc sie z tym do producenta a nie obarczasz wina sklep Sezam myslisz ze ktos je tam wlozyl czy co? Pracowalam w Sezamie jest to najlepszy sklep! Idzcie kupowac gdzie indziej gdzie sa sprzedawane przeterminowane produkty! Cos na ten temat wiem! Pan Krzsztof K. wlasciciel sezamu to wspanialy czlowiek i pilnuje tego by towar byl roznorodny i swiezy!! A takze dba o sklep jak tylko moze!!good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 12:20  
Cytuj
A ty co córka Pana Krzysztofa K.? Przestań dobrze wiemy ze nie chodzi tu o brud na sklepie, chodzi o nieświeży towar jaki tam jest sprzedawany. Chodzi o nieświeże wędliny które "miłe" usmiechniete dziewczyny wciskają klientom. Nieładnie. O to że naokoło warzyw i owoców lata więcej much niz w całe Afryce. To jest karygodne. Że tez jescze Sanepidu tam nie było. Obsługa rzecziwiście miła i czysto jest....ale za mało miejsca, wszytko na podłodze stoi, nie ma się jak ruszać.Zmieńic podejście do jakości sprzedawanych towarów i wszytsko bedzie ok. Widać nikt sie tym z szefostwa nie interesujejezykgood

 
 
 
 
~~Stalowek
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 19:47  
Cytuj
Sezam...jak ludzie tak pozwalaja soba pomiatac to Ich sprawa...a wiem cos o tym i nie tylko bo dowozilo sie tam towar przez kilka lat i znalo sie personel...a właściciel?po co mam sie denerwowac i wk..wiac w piatek wieczór hehe.lepiej sobie powiko w dobrym towarzystwie walnąc niz wspominac takiego...nie nie nie człowieka.czlowieczeństwo jest łatwo zachowac w sobie.ale niektórzy patrża codziennie w lustro jakby nic sie nie stalo...brak sumienia...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »