NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Chcemy referendum,
~~ges
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 11:06  
Cytuj
Pozbawia nas suwerennosci BZDURA pozbawi RYDZYKA i jemu podobnym wplywow.A czlowiek jako jednostka bedzie mial prawo decydowania zgodnie ze swoim sumieniem .Referendum owsze ale za TAK.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 11:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 11:06  
Cytuj
Pozbawia nas suwerennosci BZDURA pozbawi RYDZYKA i jemu podobnym wplywow.A czlowiek jako jednostka bedzie mial prawo decydowania zgodnie ze swoim sumieniem .Referendum owsze ale za TAK.

 
 
 
 
~~dd
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 11:42  
Cytuj
ges lecz sie na nogi bo na glowe juz za pózno precz z euro-kołchozem dlaczego wciskaja nam prawo unijne ,ceny unijne a zarobki mamy niewiem skad przecierz ceny sa jak na zachodzie wiec dlaczego skoro dotycza nas wszystki prawa unijne to euro -ko- łchoz nie wyda dyrektywy o najnizszej płacy unijnej?np w niemczech najniższa płaca 850 euro u nas 250euro a ceny takie same!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 12:04  
Cytuj
JESTEM NA TAK!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 12:19  
Cytuj
dd tobie juz nawet leczenie na nogi nie pomoze ze mamy takie a nie inne zarobki to wina naszego rzadu a nie UE tempaku a jak ci tad RYDZYK ciemnote wciska a Ty to lykasz to tylko wspolczuc.

 
 
 
 
~~Waksi
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
dd tobie juz nawet leczenie na nogi nie pomoze ze mamy takie a nie inne zarobki to wina naszego rzadu a nie UE tempaku a jak ci tad RYDZYK ciemnote wciska a Ty to lykasz to tylko wspolczuc.


Kto jest za utratą niepodległości przez Polskę? Wpisywać się.

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Kto jest za utratą niepodległości przez Polskę? Wpisywać się.

Czy widziales kogos noromalnego ktory bylby za utrata niepodleglosci.

 
 
 
 
~~Arto
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kto jest za utratą niepodległości przez Polskę? Wpisywać się.

Czy widziales kogos noromalnego ktory bylby za utrata niepodleglosci.


To jak określić PO i LiD?

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 23:17  
Cytuj
Kto ci takich pierdol naopowiadal, ze chca wiekszej swobody to ma byc utrata niepodleglosci.Mylisz pojecia a jak sluchasz tylko Rydzyka to tego nie zrozumiesz.

 
 
 
 
~~cv
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 09:33  
Cytuj
ges jakiej swobody? w traktacie jest napisane ze prawo unijne ma pierszenstwo przed prawem panstwa podpisujacego traktat!!!!pozatym donald na pytanie czy zzpoznał sie z trescia traktatu powiedzial ostatnio w piątek ze jest zbyt obszerny by sie z nim zapoznać i jest zbyt wiele nie jednoznacznych sformułowań!!! wiec jak mozna podpisywac coś czego się nie czytało???

 
 
 
 
~~tr
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 09:43  
Cytuj
p.GES a może GS (gminna spółdzielnia) nie wiedziałem że jestes słuchaczem radia maryja gratuuluuujeeee !!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
p.GES a może GS (gminna spółdzielnia) nie wiedziałem że jestes słuchaczem radia maryja gratuuluuujeeee !!!!
RM sluchalem zeby wyrobic sobie wlasna opinie .Prawo unijne ma pierwszenstwo owszem.Ale dyskusja jest przedewszystkim o gejach aborcji(mamy wlasne prawo i unia nie zmusi nas do jego zmiany)i ingerencji kosciola w sprawy panstwo(czego kler trzyma sie za wszewlka cene).Podejzewam ze wiekszosc nie wie o co naprawde chodzi tylko albo RYDZYK albo ksiadz w kosciele powiedzial ze to jest be i tego sie trzymaja.Czy geje moga sie zenic a niech sie zenia,prawo do aborcji a owszem kobieta powinna przedewszystkim miec prawo o decydowaniu(do ktoregos tygodnia ciazy)a kosciol powinien byc tam gdzie sa jegoo budynki .To jest moje zdanie.

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
p.GES a może GS (gminna spółdzielnia) nie wiedziałem że jestes słuchaczem radia maryja gratuuluuujeeee !!!!
RM sluchalem zeby wyrobic sobie wlasna opinie .Prawo unijne ma pierwszenstwo owszem.Ale dyskusja jest przedewszystkim o gejach aborcji(mamy wlasne prawo i unia nie zmusi nas do jego zmiany)i ingerencji kosciola w sprawy panstwo(czego kler trzyma sie za wszewlka cene).Podejzewam ze wiekszosc nie wie o co naprawde chodzi tylko albo RYDZYK albo ksiadz w kosciele powiedzial ze to jest be i tego sie trzymaja.Czy geje moga sie zenic a niech sie zenia,prawo do aborcji a owszem kobieta powinna przedewszystkim miec prawo o decydowaniu(do ktoregos tygodnia ciazy)a kosciol powinien byc tam gdzie sa jegoo budynki .To jest moje zdanie.

 
 
 
 
~~Zarsti
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
p.GES a może GS (gminna spółdzielnia) nie wiedziałem że jestes słuchaczem radia maryja gratuuluuujeeee !!!!
RM sluchalem zeby wyrobic sobie wlasna opinie .Prawo unijne ma pierwszenstwo owszem.Ale dyskusja jest przedewszystkim o gejach aborcji(mamy wlasne prawo i unia nie zmusi nas do jego zmiany)i ingerencji kosciola w sprawy panstwo(czego kler trzyma sie za wszewlka cene).Podejzewam ze wiekszosc nie wie o co naprawde chodzi tylko albo RYDZYK albo ksiadz w kosciele powiedzial ze to jest be i tego sie trzymaja.Czy geje moga sie zenic a niech sie zenia,prawo do aborcji a owszem kobieta powinna przedewszystkim miec prawo o decydowaniu(do ktoregos tygodnia ciazy)a kosciol powinien byc tam gdzie sa jegoo budynki .To jest moje zdanie.


Skoro takie jest Twoje zdanie, to może sam się poddasz aborcji. Rozetną Ci głowę nożyczkami, potem wyssają jelita odkurzaczem, a potem wrzucą do kubła na śmieci. I będzie git, no nie? Poczujesz na własnej skórze, co przeżywają małe, zabijane dzieci, które nie potrafią się same obronić. Może wtedy będziesz pamiętał - piąte: NIE ZABIJAJ.

 
 
 
 
~~Antpo
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 22:28  
Cytuj
Idzie nowa targowica. Polakom PO zamyka buzie. A Polacy chcą się demokratycznie wypowiedzieć w referendum. PO odmawia im tego prawa. Niech naród zdecyduje.

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Idzie nowa targowica. Polakom PO zamyka buzie. A Polacy chcą się demokratycznie wypowiedzieć w referendum. PO odmawia im tego prawa. Niech naród zdecyduje.

PO Polakom dalo demokratycznie sie wypowiedziec wygrali wybory.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 14:37  
Cytuj
Możecie sobie ujadac pisiaczki ale to PO rzadzi i koniec! A jak PIS będzie dalej robił z siebie idiotów tak jak do tej pory to PO porządzi jeszcze pewnie przez nastepne kadencje good

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 14:43  
Cytuj
O błędach PiS mówi w wywiadzie dla "Polityki" Ludwik Dorn.
- Nieadekwatność działań mojej partii ma kilka wymiarów i jednym z nich jest nieodczytanie klimatu i nastroju społecznego. Bo Polacy są coraz szczęśliwsi i czują, że idą do przodu. A skoro tak czują, to niezbyt dobrze przyjmują, jak ich się straszy. Jedna z przyczyn naszej porażki było stworzenie opozycji biednych wobec bogatych. I to w momencie, gdy każdy Polak nie marzy o niczym innym, jak o tym, by się bogacić i mieć możliwość zjedzenia ananasa we własnym apartamencie. Pokazywanie zaś ananasa jako symbolu bogactwa jest nieadekwatne, bo znajduje się on dziś w każdym Tesco. Po wyborach mam poczucie, że moja partia się miota od ściany do ściany, niekiedy wykonując figury groteskowe, jak np. oficjalna diagnoza, że jedną z przyczyn porażki PiS byli dwaj telewizyjni kabareciarze-błazny. No i potem wysyłanie posłów do telewizji, żeby z tymi kabareciarzami polemizowali. Na takim terenie każdy polityk zostanie rozjechany.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 15:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:23  
Cytuj
a Błądek oczywiście był na nieumiech no ale czegóz możnabyło się po nim spodziewaćumiech

 
 
 
 
~~joko
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 20:30  
Cytuj
Trudno podejmować jakąś polemikę z kimś kto kompletnie nie wie o co chodzi.Jest ślepy i ufa ,że Tusk wymyśli cud.A,że za przychylność dla nowego mocarstwa un8jnego otrzyma w razie czego posadkę i jego kolese to jet już jego interes. Tak czy owak uważam że żaden poseł czy senator nie ma prawa decydować w tak ważnych mometach historycznych wydażeń ze skutkami dla następnych pokoleń nie pytając o to wszystkich Polaków

 
 
 
 
~~ges
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 01:28  
Cytuj
~joko jak jestes taki madry to wytlumacz wszystkim o co chodzi.W UE nie ma rzadow kleru i to jest pierwszy problem czego nasi "czarni" sie boja.Ale bardzo prosze przekonaj mnie.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »