NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Ortodonta, stomatolog,
Posty: 1
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2010r. 22:21  
Cytuj
Witam,

Zamierzam zainwestować w swój uśmiech i sprawić sobie złomka umiech
Może możecie polecić jakiegoś dobrego ortodontę w Stalowej Woli ewentualnie Rzeszów czy Lublin?? Najlepiej jak by był od razu stomatolog aby można było wyleczyć zęby przed i w trakcie leczenia ortodontycznego.
Z góry dzięki za opinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2010r. 22:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 10:57  
Cytuj
W Lublinie na ul. Karmelickiej jest Stomatologiczne Centrum Kliniczne. Zęby można wyleczyć za darmo u studentów. I zakładają białe plomby. Studenci są na ostatnim roku, więc nie ma się czego obawiać i są bardziej delikatni i ostrożni. Oczywiście po zrobieniu zęba do buzi zagląda nam jeszcze stomatolog, by sprawdzić czy wszystko w porządku. Można tam również udać się do ortodonty, ale to są już wizyty raczej płatne. Moi znajomi mimo wszystko byli zadowoleni z efektów. Jedyny minus to dojazd do Lublina stąd. Sama chcę założyć aparat i szukam dobrego ortodonty na miejscu. Póki co mam same przykre doświadczenia ze służbą zdrowia w Stalowej Woli, trudno mi zrobić pierwszy krok i pójść do jakiegoś. Póki co chodzę do dentystki pani Goli, jak na razie w porządku. Szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie. I jeśli odczytasz to KASIUP to napisz czy znalazłaś już kogoś godnego polecenia, bo Twój post był pisany dość dawno, więc pewnie do tej pory zdążyłaś już zrobić coś ze swoim uśmiechem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »