NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Cwaniaki z kyuokushin,
~~Gerard
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 17:14  
Cytuj
Mój kolega zaczął trenowac karate w tym roku ale zrezygnował dlatego iz jest tam zbyt wielu "mistrzów " "cwaniaków" wielu z nich nosi nie adekwatne pasy do umiejętności a mistrzostwo pokazują na nie doświadczonych początkujących no cóż widocznie potrafią lizać :haha:ciekawy jestem jak by wypadli z zawodnikami brazylijskiego jiu jitsu a co wy o tym myslicie?
Nie chciałem nikogo urazić

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 17:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~Masutatsu Oyama
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 16:57  
Cytuj
Hitotsu, ware ware wa, reisetsu o omonji, chojo o keishi, sobo no furumai o tsutsushimu koto.

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 12:53  
Cytuj
to jest tak (wiem bo tam ćwiczyłem)chłopaki moga się popisać tylko na swoim podwórku bo jak pojada gdzieś na zawody to dostaja po dupie. jakos nic nie słychac o sukcesach na zawodach. jakies 10 lat temu do klubu chodzili ludzie którzy wiedzieli co to jest karate. trzeba było zapracować na pas. a teraz jak płacisz za treningi to panowie trenerzy beda cie oszczedzac, nie pozwola zebys sie spocił albo zmeczył, bo sie zniechecisz i nie przyjdziesz wiecej a to przeciez odplyw kasy. no i w ten sposób choduja cieniasów którzy po zdobyciu podstawowych umiejetnosci realizuja sie pilnujac dyskotek lub bijac slabszysz. to juz nie jest prawdziwe karate. prawdziwi karatecy juz odeszli z bushido.

 
 
 
 
~~Mati
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 14:21  
Cytuj
Najlepsze są egzaminy kiedyś miałem okazje widzieć jeden z nich .Po około trzech godzinach technik wpadli napinacze zielone i głownie brązowe pasy .Zmęczonym ziomkom szykowało sie manto .I tak było brązy zaczęli sie wyżywać na młodych i nie doświadczonych pokazując pod publike swoją skuteczność .Ale jeden młody postawił im wysoko poprzeczke pamiętam jaki on łomot dostawal próbowli go znokautować a on dalej sie sadził ciekawy jestem jak by było gdyby młody nie był po 3 godz technik także to zwykli napinacze przydałby sie im konkurencja w postaci innej skutecznej sztuki walki

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »