NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
najlepsza knajpa w Stalowej,
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 03:32  
Cytuj
ALTERNATYWY!!!
Wystrój super. Duże loze, sala dla nie palących. Łazienki - klasa!!! Obsługa bardzo miła. Duży wybór drinków w bardzo fajnej cenie. Jedzenie znakomite~! Polecam naleśnikiumiechumiechumiech miam... miam...

Tego nam właśnie brakowało w mieście.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 03:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 09:11  
Cytuj
London Pub jest w tych kamieniczkach naprzeciwko Lidla.w srodkowej części w piwnicach.

 
 
 
 
~~monster
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 15:41  
Cytuj
a ja polecam bar La Luna, dlaczego , a dlatego ze jest tam spokojnie, przesiaduje tam młode towarzystwo, jest sala i dla palących i dla niepalacyh, miejsce na zewnatrz, ogólnie elegancja umiech
polecam gorąca, znajduje sie on neidaleko ochronki

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 16:36  
Cytuj
a dokladniejsza lokalizacja? piewsze słysze o takim barze czy tez pubie? Moze jest to tzw "bar osiedlowy" ?

 
 
 
 
~~monster
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 18:11  
Cytuj
no mozna tak nazwac ze to bar osiedlowy, ale jednym z plusó tego baru jest to ze panuje tam bardzo kultularna atmosfera, mimo ze przebywa tam młodziez. Zadko spotykany widok ;) a na dodatek ceny sa bardzo atrakcyjne, piwo w cenie 3-4 zł oraz gorace posiłki oraz ogromny telebim, swietnie miejsce na napicie sie piwka i ogladniecie meczu. Co do lokalizacji hmm... spróbuje napisac drogę wiec tak od ochronki w Stalowej Woli skrecamy w prawo i idziemy caly czas prosto, po drodze mijamy zejscie na ogórdki działkowe i juz wlasciwei od tego miejsa wdac szyld baru. Niech nie zniecheci was troszku "wyglad" baru, poniewaz jest on w ciaglej "modernizacji"
Pozdrawiam
(mozna mnie tam spotkac prawie codziennie ;D)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 17:15  
Cytuj
Azyl???????najlepszy??????8 STOLIKÓW NA POWIERZCHNI 2m KWADRATOWYCH,SUPER

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 20:29  
Cytuj
ja też jestem przeciw

 
 
 
 
~~kasia121
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 21:17  
Cytuj
AZYL CHACHACHA A KTO NA TAKI KAWAL SOBIE POZWOLIL ZE TO NAJLEPSZA KNAJPA: ACHA CHA CHA TO SIE USMIALAM CHYBA NAJLEPSZA SPELUNA CHACHA JESZCZE NEI WIDZIALAM CZEGOS TAKIEGO ACHA CHA CHA
POZDRWIAM SERDECZNE WSZYSTKICH A CHYBA NAJBARDZIEJ CALA ZULERNIE Z TEGO AZYLA ACHA CHA CHA BO SIE ZACHLYSTNE

 
 
 
 
~~magik
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 13:52  
Cytuj
AZYL CHACHACHA A KTO NA TAKI KAWAL SOBIE POZWOLIL ZE TO NAJLEPSZA KNAJPA: ACHA CHA CHA TO SIE USMIALAM CHYBA NAJLEPSZA SPELUNA CHACHA JESZCZE NEI WIDZIALAM CZEGOS TAKIEGO ACHA CHA CHA
POZDRWIAM SERDECZNE WSZYSTKICH A CHYBA NAJBARDZIEJ CALA ZULERNIE Z TEGO AZYLA ACHA CHA CHA BO SIE ZACHLYSTNE

--------------------------------------------------------------------------------
Kasia a jednak wydaje mi sie że tam bywasz skoro znasz tamtejsze towarzystwo

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
ALTERNATYWY!!!
Wystrój super. Duże loze, sala dla nie palących. Łazienki - klasa!!! Obsługa bardzo miła. Duży wybór drinków w bardzo fajnej cenie. Jedzenie znakomite~! Polecam naleśnikiumiechumiechumiech miam... miam...

Tego nam właśnie brakowało w mieście.



no chyba sobie żartujesz odwiedziłem niedawno ten "lokal" wystrój zupełnie nietrafiony według mnie brzydki : frędzle żyrandole jak u mojej babki ... i ściany wyglądające jak niepomalowane porażka obsługa tez bez rewelacji , jakoś nie widziałem tam tłumów więcej tam moja noga niepostanie cool


jeżeli ktoś lubi enrike iglesjasa lub podobny bełkot to serdecznie zapraszam hahah!

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~cvx
ff
Wysłany: 25 Maja 2008r. 10:42  
Cytuj
Jak sie nazywa ta nowa knajpa gdzie była CINEAM ? Dziękuję:ysz:

 
 
 
 
~~gwiazdor
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 20:26  
Cytuj
Ten club to alternatywy idioto. A obsługa jest tam najlepsza w calym miescie. Barmanki wymiatają ;)
Polecam

 
 
 
 
~~mmmm
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 20:51  
Cytuj
Bajer Bar?umiech

 
 
 
 
~~oha
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Ten club to alternatywy idioto.

Nie ma to jak przesadna uprzejmość. :szok:

 
 
 
 
~~gwiazdor
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 22:57  
Cytuj
jak mozna nie znac tak fajnego klubu z tak zajebista obsluga tam zawsze jest super atmosfera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a barmanki zawsze usmiechniete i pelne energi!!!!!!! nie ma nigdzie lepszej obslugi niz w klubie alternatywy!!!!!!!!!!!!! dla mnie najlepsze sa tam dwie barmanki fakt ze nie znam ich imion ale zawsze sa razem wieczorami jedna jest czarna a druga jest bladynka sa poprostu super zajebiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wlasciciel klubu musi byc naprawde fajnym gosciem skoro jego persolel jest tak usmiechniety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) ;)

 
 
 
 
~~kura
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 19:42  
Cytuj
gwiazdor - przeczytaj to co napisałes - tez sie zaczniesz smiac

 
 
 
 
~~RESET
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 22:06  
Cytuj
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset
ResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetResetReset

 
 
 
 
~~xyzzz
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 12:43  
Cytuj
good zawiesil sie i reset mu nie dziala ?

 
 
 
 
~~anty gwiazdor
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 22:46  
Cytuj
gwiazdor
koles

tobie zaplacili zebys takie gupoty wypisywal??? albo sam jestes wlascicielem bylem tam z 2 razy i powem ci ze TY chyba niechodzisz po pubach i niewidujesz usmiechnietych kelnerek"idioto"juz chyba lepiej zachowuja sie barmanki w sloneczku....

 
 
 
 
~~grz
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 00:14  
Cytuj
w skonczku tych pan to ja bym nie nazwal kelnerkami;-)

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 01:06  
Cytuj
good„Alternatywa” wrosła już na dobre w krajobraz Stalowej Woli. Do klubu należą ludzie, którzy popadli w uzależnienie alkoholowe i podjęli walkę z nałogiem. Spotykając się w swoim gronie, starają się godziwie i z pożytkiem spędzać wolny czas. Warto zauważyć, że z ich inicjatywy powstała świetlica środowiskowa dla dzieci, którą się opiekują. Dominują tu zajęcia sportowe, organizowane są także wypady w teren.
W ramach klubu utworzono grupę wsparcia Al anon. Skupia ona kobiety i mężczyzn, spotykających się dwa razy w tygodniu. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami, radościami i problemami na drodze do trzeźwości. Mówi się też o spustoszeniach, jakie uczynił alkohol wśród członków grupy i ich rodzin.good

 
 
 
 
~~BYWALEC
ff
Wysłany: 2 Cze 2008r. 12:07  
Cytuj
tawerna the best!!! wg. mnie najlepszy ogrodek w miescie. fajnie przytulnie mila atmosfera i dobre jedzenie. w sam raz na wypad z rodzinka good

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 12:38  
Cytuj
A&J is the BEST. A jdedzenie mają pyszności.Pięknie podane i smaczne!!!Polecam z czystym sumieniem

 
 
 
 
~~mhmm
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 02:20  
Cytuj
Alternatywa......
Beznadziejne bezguście ;/

 
 
 
 
~~blaster
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 14:29  
Cytuj
AZYL - pierwsza liga !!!! Jeżeli komuś chciałoby się z buta na OZET iść to polecam bar ATOL, tam jest podobny klimat.good

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »