NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
TVK-Diana, Nabijanie klijentów w butelkę
~~Jurek
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 09:22  
Cytuj
od 1 kwietnia abonament telewizyjny wzrasta do 37.50 pln.za co operator sieci tvkdiana dokłada nam 5 programów.Z 58 programów telewizyjnych + 5 nowych robi nam się 60 programów ....kurde chyba ja nie umiem liczyć albo diana wali swoich odbiorców....
Co wy na to drodzy odbiorcy TVK-DIANA

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 09:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 09:37  
Cytuj
Diana pozmieniała programy ale nowego wykazu na ich stronie www dalej nie ma! Profesjonalizm ??? :blee:

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 09:46  
Cytuj
Co do programów to dodano: comedy central, kino polska, hallmark, cartoon network, tvncnbc biznes.
Wyrzucili natomiast: rtl, rtl 2, tv 5. W sumie zmiany pozytywne - szkoda tylko, że nadal wiekszość programów jest nadawana w mono.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 15:26  
Cytuj
:zły:

 
 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 06:23  
Cytuj
ja place 37,50 za cyfrowy polsat i mam przeszlo 1500 kanalow

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
ja place 37,50 za cyfrowy polsat i mam przeszlo 1500 kanalow


To ciekawy masz dekoder ja wiem o 1000 kanałach. Ale w tym jest jakieś 900 arabskichumiech) tak że jest czym się chwalićumiech)

 
 
 
 
~~niezadowolony
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 08:01  
Cytuj
Najlepsze sa wiadomości w TVK Diana.
Jakoś obrazu z lat 90 jak na kasetach VHS.
Żenada tyle sie płaci a gówno takie, że szok i te beznadziejne wywiady po 45 min.

 
 
 
 
~~zadowolony
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze sa wiadomości w TVK Diana.
Jakoś obrazu z lat 90 jak na kasetach VHS.
Żenada tyle sie płaci a gówno takie, że szok i te beznadziejne wywiady po 45 min.


a widział ty niezadowolony jakiś program Diany? VHS to się skończył baaardzo dawno temu, od dłuższego czasu jakość programu TVM jest bardzo dobra (mówię o kontekście technicznym), nie odstaje wiele od programów publicznych.
a jak nie jesteś zadowolony to się odłącz i tyle.

 
 
 
 
~~niezadowolony
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najlepsze sa wiadomości w TVK Diana.
Jakoś obrazu z lat 90 jak na kasetach VHS.
Żenada tyle sie płaci a gówno takie, że szok i te beznadziejne wywiady po 45 min.


a widział ty niezadowolony jakiś program Diany? VHS to się skończył baaardzo dawno temu, od dłuższego czasu jakość programu TVM jest bardzo dobra (mówię o kontekście technicznym), nie odstaje wiele od programów publicznych.
a jak nie jesteś zadowolony to się odłącz i tyle.


Zaśmierdziało mi tu Pracownikiem TV Diana albo pracownikiem.good
I czytaj uważnie co pisze, a jak Twoim zdaniem jakość obrazu jest znakomita to gratuluje zeza w oczach.

 
 
 
 
~~100 000 kanałów
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
ja place 37,50 za cyfrowy polsat i mam przeszlo 1500 kanalow


taaa, 1500 kanałów, z czego do oglądania nadaje się 5 bo reszta to jedno i to samo gówno, tudzież durne tiwi szopy good

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze sa wiadomości w TVK Diana.
Jakoś obrazu z lat 90 jak na kasetach VHS.
Żenada tyle sie płaci a gówno takie, że szok i te beznadziejne wywiady po 45 min.


Zaśmierdziało mi tu Pracownikiem TV Stella. good

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 07:25  
Cytuj
Ja uważam, że Diana schodzi na psy. Rozważam odłączenie się od nich i przejście np do "N".
Jakieś opinie o tego typu telewizji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 11:43  
Cytuj
W tej chwili w ofercie cyfrowej Diany jest 100 programów plus 4 kanały Canal+ i kilkanaście stacji radiowych (jazz radio,antyradio,planeta fm) Wkrótce cyfrówka wystartuje oficjalnie a już teraz jest w ofercie min: TCM,3 kanały AXN, Movies24, 4 kanały BBC , 3 kanały MTV, MCM, w sumie 80 kanałów po polsku plus kilkanascie zagranicznych (nie arabskichumiech Zastanawiałem się nad platformą cyfrową ale ta oferta mnie zadawala.

 
 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 14:39  
Cytuj
Dyżurni obrońcy TVK Diana nie piszcie w czasie godzin pracy bo Prezes tego nie lubi.
Grunt to samozadowolenie.

 
 
 
 
~~prezes.......
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 07:58  
Cytuj
nie przesadzajmy, ja mam i zyje jakos

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »