NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jezioro w Stalowej Woli !!, Jezioro w Stalowej Woli
~~ironia
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 23:16  
Cytuj
Witam !

Ponownie powstało jezioro w Stalowej Woli. Dla niezorientowanych już niedługo na rondzie będzie można pływać. Jeziorko jest już sporych rozmiarów i się rozrasta. Szkoda tylko, że pojawia się sezonowo, bo Stalowa Wola mogłaby się stać miastem turystycznym.

Jak zapowiadają wędkarze z okręgowego koła "nie śpij bo nie złowisz", owe miejsce stanie się również przepięknym łowiskiem, na którym będą rozgrywały się coroczne zawody pod patronatem Ministerstwa Komunikacji.

Pomimo buńczucznych zapowiedzi włodarzy miasta, mieszkancy hutniczego grodu nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Bosdon Masecziuset Mariusz Maks Golonka Suarez de Lima van derUbermiller Smith Buba Roztocki

Fenks for atenszyn

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 23:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 23:17  
Cytuj
heeh super tekstumiech

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 00:17  
Cytuj
hehe tekst zaprawde gornych lotów.... jednakże wolę poczekać na kolejny .... a będzie to zapewne w czerwcu kiedy zamkną drogę w celu jej naprawy .... pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 00:49  
Cytuj
Bless dla Ciebie, człowieku!.
Big up,
M.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 16:10  
Cytuj
a tak poważnie mogli by oczyść któreś z oczek w okolicy skarpy lub "świńskiego ryja" i zrobić z tego coś fajnego wysypać plażę itp ale władze naszego miasta maja w dupie to ze mieszkańcy nie maja sie gdzie podziać w weekend z rodzina chytry

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 16:27  
Cytuj
Na "świńskim ryju" to chyba jest przystań wodna ZHP, więc chyba odpada, ale pomysł z oczkiem jest bardzo dobry, tyle że tam ma kiedyś biegnąć obwodnica. Za to całkiem ciekawie można by zagospodarować tzw. piaskarnię na Pysznicy, gdyby gmina się tym zainteresowała powstałoby ciekawe miejsce na wakacyjne weekendowe wyjazdy.

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 04:59  
Cytuj
Cierpliwości, nareszcie jest realizowany dobry pomysł z budową zbiornika o pow.ponad 16 ha w bezpośrednim sąsiedztwie St. Woli. Żeby nie zapeszać powiem tylko tyle, że dojazd nawet rowerkiem nie będzie dłuższy jak 20 min. z centrum no i chyba w 2010r. opalać się tam będziemy. No ale bądźcie CICHO.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Cierpliwości, nareszcie jest realizowany dobry pomysł z budową zbiornika o pow.ponad 16 ha w bezpośrednim sąsiedztwie St. Woli. Żeby nie zapeszać powiem tylko tyle, że dojazd nawet rowerkiem nie będzie dłuższy jak 20 min. z centrum no i chyba w 2010r. opalać się tam będziemy. No ale bądźcie CICHO.
good:szok:

 
 
 
 
~~hela
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 11:38  
Cytuj
[cytat]a tak poważnie mogli by oczyść któreś z oczek w okolicy skarpy lub "świńskiego ryja" i zrobić z tego coś fajnego wysypać plażę itp ale władze naszego miasta maja w dupie to ze mieszkańcy nie maja sie gdzie podziać w weekend z rodzina .ja tez jestem za bo kurcze jak przyjdzie lato trzeba jezdzic z dziecmi nad wode a tak to bysmy mieli na miejscu cos fajnegoumiech

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 17:30  
Cytuj
chytry
CYTAT
Witam !

Ponownie powstało jezioro w Stalowej Woli. Dla niezorientowanych już niedługo na rondzie będzie można pływać. Jeziorko jest już sporych rozmiarów i się rozrasta. Szkoda tylko, że pojawia się sezonowo, bo Stalowa Wola mogłaby się stać miastem turystycznym.

Jak zapowiadają wędkarze z okręgowego koła "nie śpij bo nie złowisz", owe miejsce stanie się również przepięknym łowiskiem, na którym będą rozgrywały się coroczne zawody pod patronatem Ministerstwa Komunikacji.

Pomimo buńczucznych zapowiedzi włodarzy miasta, mieszkancy hutniczego grodu nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Bosdon Masecziuset Mariusz Maks Golonka Suarez de Lima van derUbermiller Smith Buba Roztocki

Fenks for atenszyn

Poprostu pogratulujmy tym "specjalistom" którzy są odpowiedzialni za taki zmysł techniczny,że wystarczy nawet niewielki deszcz a sforsowanie przejścia dla pieszych na "rondzie" staje się niemożliwe!!!!Miałam nawet gdzies to zgłosić,bo człowiek tonie w big kałuży,a jeśli próbowałam przejść poza wyznaczonym przejsciem to mili stalowowolscy kierowcy poprostu chcieli mnie rozjechać(w sumie nie dziwne?gdzie kobita lezie?)po czym jak już przeszłam poza "rozlewiskiem" to utknęłam w rozmokłej "murawie" zapadająć się po kostki w błocie i odnajdując ślady tych,którzy wpadli na równie cudowny pomysł.
Juz myślałam o "dużurnych" gumiakach,ale musiałoby być ich kilka par,żeby zawsze czekały na pieszego....
Ewentualnie pozostają "dyżurne szczudła" albo może taka tyczka jak mają sportowcy uprawiający "skoki o tyczce" i tak mogę mnożyc dziesiatki pomysłów,ale nie o to chodzi!!!!!!!!!!!
Centrum miasta "tonie" a odpowiedzialni za to ludzie co robią?no właśnie......chytry

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 07:53  
Cytuj
moze wrescie w miescie bedzie cos czym mozemy sie poszczycic, jakas architektura. jak narazie mamy pełno betonowych paskudnych bloków

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 08:51  
Cytuj
architektura w stalowej???? niebardzo, głupie rozporządzenia urzędu miast w których piszą ponoć że dach ma być skośny troszeczkę psują moją wizję czystej architektury. nie pozwalają na dowolność a to już jest problem.... ale odnośnie wielkiego jeziora. cierpliwości. od końca maja mają ruszyć prace remontowe tej drogi ... od dużego kościoła aż na górkę... a że SKANSKA ma to robić to nie powinno być tak źle... pozdrawiam

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »