NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Klub Malucha,
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
i jak PiSmatołki, czy prywatyzacja jest czymś złym ?? lepsze warunki, lepsze posiłki i lepsza edukacja. no ale nie ma to jak w Socjaliżmie, wie coś o tym nasz poseł Antoni Błądek, który był pionierem marksizmu!

Klub Malucha jest tego przykładem, że może być tylko lepiej!


Czym ty sie tak ekscytujesz?
Klub nie zdążył się nawet otworzyć a ty już mówisz że jest super i cacy?
Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
Nie mówię że będzie źle i do dupy, ale trzeba zachować dystans w ocenie czegoś nowego.
Więc ochłoń trochę.

A taki temat powinni założyć klienci Klubu co najmniej za pół roku. Wtedy będzie można powiedzieć czy taka działalność sprawdziła się i czy warto z niej korzystać a może to tylko efekt reklamy i chwilowego szału...

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 18:00  
Cytuj

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
i jak PiSmatołki, czy prywatyzacja jest czymś złym ?? lepsze warunki, lepsze posiłki i lepsza edukacja. no ale nie ma to jak w Socjaliżmie, wie coś o tym nasz poseł Antoni Błądek, który był pionierem marksizmu!

Klub Malucha jest tego przykładem, że może być tylko lepiej!


Cześć kaczuszko!!

Czy Klub Malucha powstał w wyniku prywatyzacji? Czy to jest nowa placówka, w którą ktoś musiał zainwestować swoje fundusze, zdobyć dofinansowanie, ogólnie zacząć od początku?
Myślę, że znasz odpowiedź znasz, tylko jak zwykle koloryzujesz historyjkę ubierając w pisowskie wdzianko.
I standardowe pytanie z mojej strony. Czy dostałeś już zawiadomienie o podwyżce czynszu w Spółdzielni Mieszkaniowej?

Pozdrawiam - twój strup.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 22:12  
Cytuj
CYTAT

strupie, jakiś ty głąb głupi,

Nie jest to przedszkole, ale napisałem, że pokazuje jak podobna instytucja może być swietnie wyposażona i dzieci mogą mieć świetną opiekę i to prywatna !

ale z osłami nie rozmawiam



Niech będzie takich placówek jak najwięcej i niech konkurują z przedszkolami, ja osobiście życzę Klubowi Malucha i jego właścicielce jak najlepiej. Zaczyna od "zera" i tak powinno być, a nie "na gotowe" (a tak wygląda prywatyzacja). Ciekawi mnie tylko jaki jest koszt posłania dziecka o takiego ośrodka.

A w głupocie to ci do pięt nie dorastam, co nie raz swoimi wywodami udowodniłeś.


Z pisowskim pozdrowieniem - kwa kwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 09:25  
Cytuj
Wie ktoś ile kosztuje opieka nad dzieckiem przez cały dzień???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 09:31  
Cytuj
W reklamie jest nr telefonu mozna dzwonić i dowiedzieć sie ile za godz ;)

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 09:38  
Cytuj
Hahahaha zadzwoniłam tam aby dowiedzieć się ile się cenią bo sama mam 5-cio latkę i w razie czego dobrze jest wiedzieć a tu mówi mi automat że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 11:48  
Cytuj
Dziwna sprawa...ja dzwoniłam kilka razy bo było zajęte i zawsze włączała się poczta głosowa. Dodzwoniłam się po chwili i już wszystkiego się dowiedziałam umiech dzisiaj umówiłam się na oglądanie Klubu więc zdam relację umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 15:21  
Cytuj
Wizytacja przeprowadzona umiech Klub zrobił na mnie ogromne wrażenie, zdjęcia nie oddają w całości rzeczywistego obrazu. Wszystko kolorowe, czyste i pachnące. Widać że opiekunki z powołania i z zapałem do pracy.
Fajne jest to że można dostosować harmonogram opieki do własnych potrzeb. Ceny nie są wygórowane.
Są wolne miejsca więc po pierwszym wrażeniu polecam.
Zobaczymy jak będzie dalej ale po pół godzinnej wizycie mogę stwierdzić że mój malec już nie może się doczekać kiedy będzie chodził do Klubu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 21:07  
Cytuj
Ale ile kosztuje???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 21:17  
Cytuj
Jest stronka klubu!!narazie prowizoryczna ale można się dowiedzieć wiele http://www.basniowyswiat.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 22:39  
Cytuj
Koszt w zależności od ilości godzin które dziecko jest w Klubie. Ceny od 300-500zł miesięcznie plus dodatkowo można skorzystać z opieki na godzinę (koszt 7zł).
Wszystko logicznie wytłumaczone i uzasadnione
Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lis 2006r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 17:40  
Cytuj
O co właściwie ta kłótnia.Dobrze ,że takie placówki powstają.
Tylko w Stalowej Woli,ludzie tyle nie zarabiają ,nie stac ich
na takie ceny.Siostra tam była chciala zapisac syna.Cena za
cały miesiąc od 7- 16 500 zł plus cena za wyżywienie 8.50 za cały dzień to razem około 700 złotych a na reke dostaje
około 1000zl.Ale Ci co zarabiaja po 2 tysiące to moga przyprowadzac dzieci.W Stalowej Woli nie ma pracy,huta pada,nie ma zakładow,tylko markety ,a tam nedznie płaca.
Taki klub swietnie by prosperował ale w Rzeszowie,Krakowie,
w wiekszych miastach.U nas bida i nędza.Pozdrawiam

uranka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 22:01  
Cytuj
oj wydaje mi sie uranko że zazdrość przez ciebie przemawia, tam są karnety różne od 300 zł a ten największy to opieka od 6 do 19!!!!!!! 13 godzin dziennie przez miesiąc.Poza tym super warunki i o niebo lepsze niż w innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 08:24  
Cytuj
W sumie to opiekunce też trzeba by było coś koło 800 zł zapłacić licząc 5 zł za godzinę, 8 godzin dziennie, 20 dni w miesiącu. Jeśli chodzi o wyżywienie to do domu też jedzenie trzeba kupić więc finansowo myślę, że wychodzi podobnie. Jedyną różnicą jest to że opiekunka jest jedna i ma "na oku" jedno dziecko, któremu teoretycznie w tym czasie nie powinien spaść włos z głowy. Jednak ja o niebo wolałabym żeby moje dziecko "rozbijało się" z innymi rówieśnikami niż siedziało bezpieczne pod kloszem niani. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, ale to już dyskusja na dłuższy temat. Co do klubu malucha (bo to o nim temat) to osobiście uważam, że dzieci mają tam na prawdę super warunki "lokalowe". Zarówno w pomieszczeniu jak i na podwórku, które nie jest małe i dobrze ogrodzone. Rozmawiałam z Panią która tam pracuje i zrobiła na mnie wrażenie miłej, ciepłej i bardzo sympatycznej osoby. A jakie będą dalsze losy klubu i jak będzie wyglądała tam opieka nad dziećmi to już czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 22:07  
Cytuj
Minął już jakiś czas więc może ktoś ma pierwsze opinie na temat Klubu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 18:21  
Cytuj
ja sie orientowałam w Domowej Akademii Przedszkolaka na górce. tam za miesiąc z wyżywienie płaci się w tym momencie 470 zł, i cena obejmuje wyzywienie. zreszta zobaczcie sami www.domowa-akademia.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 12:16  
Cytuj
IMHO ceny powinny byc dostosowane w miare do np.zarobkow w danym miescie. Co by nie mowic Stalova nie jest bogatym miastem, zarabia sie tu niewiele, marketow faktycznie u nas pod dostatkiem i place marne. 500 czy 600zl miesiecznie wydac gdy zarabia sie 1200 na reke to jest naprawde duzo (a wiele naprawde osob u nas tyle zarabia). A gdzie oplaty, zywnosc kupic..itp.itd. A u nas zycie drogie, oplaty i czynsze bardzo wysokie. Taka niestety czarna rzeczywistosc u nas panuje. Ja tego nie wymyslilem na szczescie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »