NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Prywatne gabinety ortopedyczne-prosze o dane adresowe,telefoniczne,do kogo polecacie?,
~~Pacjent
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:22  
Cytuj
Liczę na Waszą pomoc.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 10:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~Łukasz
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:23  
Cytuj
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny.... w Rudnej Małej koło Rzeszowa. Nr. tel. 017 8666700. Pytać o doktora Bieleckiego.. pierwsza wizyta 100zł, kolejna 50. W moim przypadku (chore kolano) potrzebny byl REZONANS MAGNETYCZNY... Ja osobiście jestem zadowolony, więc polecam. A tak wogóle to tu jest stronka: http://www.klinika-rzeszow.pl/


jesli troche pomoglem to fajnie

POZDRAWIAM !

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 14:44  
Cytuj
Jak wygląda sytuacja w Stalowej Woli?. Mamy jakiś dobrych ortopedów do których mozemy się zwrócić?.Jakieś namiary na nich?. Pozdrawiam

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 15:18  
Cytuj
..jeżeli chodzi o zabieg, altroskopie itd polecam Gawryjołka, był w Rzeszowie na Rycerskiej, słyszałem że się przeniósł do Mielca......
..... wtedy kiedy szukałem informacji też dobre opinie zbierał w/w Bielecki ale wybrałem Gawryjołka i nie żałuje , dobry fachowiec....mimo dużych problemów po 3 letniej rehabilitacji wszystko wróciło do normy....

 
 
 
 
~~Adam
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 17:31  
Cytuj
Zgadzam się z poprzednika, obydwaj wyżej wymieniani panowie są dobrymi fachowcami.Natomiast co z naszymi stalowowolskimi lekarzami?. Nie ma jakiegoś specjalisty ortopedy pierwszego kontaktu? koniecznie trzeba jechać poza Stalową Wolę.Proszę o jakieś namiary do gabinetów prywatnych ortopedów ze Stalowej Woli.Z góry dziękuję.

 
 
 
 
~~Pacjentka
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 20:00  
Cytuj
Lepiej szukaj poza Stalową.

 
 
 
 
~~``
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 23:09  
Cytuj
...po doświadczeniach doradzam: szukaj poza Stalową Wolą...........

 
 
 
 
~~łukasz
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 02:08  
Cytuj
jeśli mam byś szczery i odpowiedziec zgodnie ze swoimi doswiadczeniami tooo....... SZUKAJ ORTOPEDY POZA STALOWA WOLA.... u mnie w rodzinie choroba kolan jest "powszechna" hehehe, a rzemieslnicy z STW
mało nie zrobili z mojego brata kaleki, a u mnie nic nie wykryli (obecnie jestem po 3 operacjach) ..... wybor nalezy do Ciebie

POZDRAWIAM

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 22:33  
Cytuj
neutralny

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »