NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dziewczyny jaki sklep (butik) z jaka odzieżą ,
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 22:56  
Cytuj
Jaką markę odzieży byście chętnie kupowały?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 22:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:11  
Cytuj
gap , mustang

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:13  
Cytuj
To nie lepiej D&G???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:16  
Cytuj
nie !!! ja wolę gap !!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:52  
Cytuj
Ostatnio rozmawialem z kolega i mowil ze na topie jest chinszczyzna tylko z metkami wloskimi hiszpanskimi. I mlodziez to kupuje bo nie wiedza co to jest, a maja gustowny i ciekawy styl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 23:55  
Cytuj
czasem to nawet na hali u "czarnuchów" są zajefajne ciuszki - tylko trzeba to wszystko fajnie skomponowaćgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 07:56  
Cytuj
Trochę polotu i nawet w lumpexowie się znajdzie coś zajedwabistego good Do tego sobie możesz kupić markowe jeansy, albo żakiet i jest super good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 08:19  
Cytuj
w outletach można fajne i ciekawe rzeczy znaleźć... i nawet w znośnych cenach bo przynajmniej jeszcze z jakością nie ma problemu, co marka to marka
w outlecie w Piasecznie można coś znaleźć, duże skupisko sklepów outletowych, ale co się okazało że ceny to nie aż taka okazja, lepiej poszukać mniejszych butików z takimi ciuchami czy ciucholandów, wybór jest tylko czasu brakuje na grzebanko nie wiem

chociaż wole jak coś to kupić porządniejszy ciuch niż 10 innych które później idą do czyszczenia podłóg ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
w outletach można fajne i ciekawe rzeczy znaleźć... i nawet w znośnych cenach bo przynajmniej jeszcze z jakością nie ma problemu, co marka to marka
w outlecie w Piasecznie można coś znaleźć, duże skupisko sklepów outletowych, ale co się okazało że ceny to nie aż taka okazja, lepiej poszukać mniejszych butików z takimi ciuchami czy ciucholandów, wybór jest tylko czasu brakuje na grzebanko nie wiem

chociaż wole jak coś to kupić porządniejszy ciuch niż 10 innych które później idą do czyszczenia podłóg ok


Nie jestem dziewczyną ale skoro został poruszony temat o outletach to nowy powstał na ul Okulickiego niedaleko wiaduktu.
Bardzo duży wybór zagranicznych marek.
Massimo Dutti, Mexx, S.Oliver, Triumph, Stradivarius, Tom Tailor. to te z których zapamiętałem umiech
Towar funkiel nówka.
Polecam

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 14:19  
Cytuj
no już jest kilka outletow w stalowej ale że na Okulickiego co od której strony mam zacząć szukać żuber nie wiem w którym miejscu to jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
no już jest kilka outletow w stalowej ale że na Okulickiego co od której strony mam zacząć szukać żuber nie wiem w którym miejscu to jest ?



sorki za takie pytanie, może głupie, ale co to jest ten outlet ??? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 18:27  
Cytuj
CYTAT


sorki za takie pytanie, może głupie, ale co to jest ten outlet ??? co

W takim sklepie są końcówki serii, które się nie sprzedały w firmowych sklepach, czy butikach. Często są to albo bardzo małe albo bardzo duże rozmiary, ale można też znaleźć "normalne". Są to nowe ciuchy, nie używane. Jak coś pominęłam to mnie poprawcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 18:41  
Cytuj
no to jak się nie sprzedały to jak się mają sprzedać w tych outletch jak jeszcze mówisz że to takie dziwne rozmiary są ??zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
no już jest kilka outletow w stalowej ale że na Okulickiego co od której strony mam zacząć szukać żuber nie wiem w którym miejscu to jest ?



No chyba tak najlepiej wytłumacze umiech
Aha outlet nazywa się DD Style umiech
Obrazek

Dawny sklep muzyczny virus.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 18:50  
Cytuj
jeszcze jest taki sklep eve cos tam tam gdzie był bajer, obok zaraz na górze widzialam jakis szyld

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 19:05  
Cytuj
akurat jestem filigranowa no to muszę to obczaić dzięzki żuber za mapkę wydrukuje sobie ok tam są te domki takie i był tam sklep wszystko po 4 zł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Jaką markę odzieży byście chętnie kupowały?umiech


witam
dziewczyny super oultlet jest w środku hali targowej koło kwiatów ,butik 37, tam dziewczyna ma super rzeczy,duzo towaru w małym sklepiku , mozna sobie wyszukac świetne rzeczy , sa ciuchy ,torebki, buty,ceny normalne ,różne promocje , i towar sie nie powtarza a to najwazniejsze !!!!polecam ja jestem bardzo zadowolona ,rzczy sa zawsze na czasie, dziewczyny zawsze cos fajnego doradza,polecam!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
no to jak się nie sprzedały to jak się mają sprzedać w tych outletch jak jeszcze mówisz że to takie dziwne rozmiary są ??zaklopotany

Nie sprzedały się np. w Anglii czy Włoszech, bo tam jest większa rotacja kolekcji niż u nas. Jak wchodzi jakaś nowa to stara idzie na wyprzedaże, a później dalej np. do outlet-ów. Chodzi o to żeby się "starych" rzeczy pozbyć ze sklepu i nabijać kasę nowymi, a nie tak jak u nas, że jeden ciuch potrafi w sklepie przez 3-4 lata tkwić i nawet z ceny nie zejść (szczególnie w sportowych sklepach typu nike, adidas). Tak więc nie są tam tylko skrajne rozmiary (małe lub duże), jest to co po prostu nie zeszło w określonym czasie. Nie oszukujmy się, dla nas w Polsce ciuchy z ubiegłorocznych kolekcji np. w Anglii i tak są mega hitem modowym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 07:55  
Cytuj
no ale za to ceny są ok w porównaniu do sklepowych, Ostatnio kupiłem spodnie MEXX'a za 130 z czego normalnie kosztowały 340 no to jest okazja. Jak mam dać 80 czy 100 zł za NO NAME to nie dzięki. Jedyny problem z tymi outletami że niewiele męskich jest rzeczy - to jakaś jawna dyskryminacja, większość damskie. bleee jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 09:24  
Cytuj
outlety sa ok zalezy jeszcze jakie marki ktos sprzedaje ,bo mi na przykład podoba sie ZARA i fajnie jest sobie kupic cos co jeszcze 4 miesiece temu było w ZARZE za duza kase , a w outlecie za pare groszy, dziewczyny na hali w outlecie maja ZARE!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:48  
Cytuj
no właśnie tu chodzi o to żeby wiedzieć co jest TĄ okazją a co nie umiech wiesz jakie ceny są w galeriach handlowych to twoj Plus lecz jeżeli rzecz jest przeceniona z 250 na 150 a w outlecie znajdziesz taka samą za 120 czy za 100... to dla osoby co nie ma pojęcia o co kaman to ta rzecz nawet czasem pieroła kosztuje 100 zl umiech i w życiu by nie dał za to tyle bo na " czarnych " znajdzie za 20 zł jednorazówke która fajnie wyglada do 2 prania umiech hehhee

no właśnie, bywam w zarze od czasu do czasu i ceny mają ze ho ho nawet po obniżkach nie wydają się okazją... tym bardziej że wiem jak tak naprawde te obniżki wygladaja w galeriach.. umiech no coż niektórzy fajniej sie czują jak wydadza 300 bo kupiona w galerii mlotek

dla przykładu powiem że lubie chodzić po górach jak i zimą i latem... ale żeby skompeltować dory sprzet to troche kasy na to potrzeba... 3/4 odzieży czyli polary, spodnie mammuta, windstopery, softshelle, goretexy ... wszytskie w idelanym stanie
itp itd znalazlem na ciuchach za groszę a gdybym chciał to normalnie kupic to kilka tyś by mi poszło jezyk a tak to nawet jak na skale coś rozwre czy zniszcze to nie boli tak

to zalezy od tego kto gdzie szuka i wie jak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:59  
Cytuj
a bonka coś ty sie tak uparła na ten outlet w hali ? mają tam męskie rzeczy ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 19:09  
Cytuj
Byłam dzisiaj DD style na Okulickiego

Ciekawe miejsce z klimacikiem ;-)

I nie nawrzucane ciuchów tylko ze smakiem

Mnie się podobało i trzy rzeczy kupiłam

Polecam

Dorka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2010r. 12:46  
Cytuj
no ja również byłam w tym całym DD stylu i nic ciekawego nie znalazłam, rozmiary duze albo małe, mały wybór.zdecydowanie lepszy jest ten outlet na hali targowej!!!!!!! i dużo milsza obsługa good

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 20:17  
Cytuj
Dziewczyny nie tylko w outletach można kupić zarąbiste ciuszki.Na hali są inne fajne sklepy np w pierwszym rzędzie.Chodziłam po tych czarnych i zdzierałam butysciana a w tym sklepie można kupić fajne rzeczy taniej niż u nich. Takie same rzeczy co na hali są też w mrówce ale nawet dwa razy droższeplacze.W mrówce jest to samo co u czarnuchów tyle tylko że bliżej i drożej.Polecam sklep na hali blisko i tanio okpozdrawiam Pyśka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »