NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zwierzęta, rzezi mówimy NIE !
~~ma
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:34  
Cytuj
Zwierzęta to też istoty żywe... też mają prawo do życia tak jak my. Ludzie którzy przyczyniają się do tego lub uważają to za słuszne powinni sie w piekle smażyć. To że one ni mówią to nie znaczy że można robić takie rzeczy. Gdyby miały głos to na 100 by inaczej zareagowały. Dlatego ratujmy foki, konie i te na pozór paskudne zwierzęta ale miłe. Więc zastanówmy sie nad swoim postępowaniem. Zanim napiszesz tu chamski komentarz to przeczytaj na www.ratujfoki.pl , www.viva.pl Tak nie może być. Wydrukujmy petycje lub wyślijmy ją drogą elektroniczną. Można ją znaleźć w dziale CO MOZEMY ZROBIC?? Jeśli przeczytaliście już na stronie internetowej tekst to wypowiedzcie się na ten temat chyba że już od razu sądzicie że to dobry pomysł by je ratować to napisz tu. RATUJMY ZWIERZETA ONE TAK NIE WIELE MOGA ZROBIC ! A MY WIELE !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~ma
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:37  
Cytuj
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZEPRASZAM JEST BłąD OWINNO BYC WWW.VIVA.ORG.PL !!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:55  
Cytuj
napisalam tak dlugirgo komenta i sie skasowal;/
wiec tak....ja sodze troszku inaczej...wedlug mnie tonie ma sensu...jesliby to dzialo sie w naszym miescie...ale to jest na calym swiecie....myslicie ze ktos poslucha uczniow 1 gim....:ysz:
to bez sensu
hmm....ja tak sadze mialam byc szczera ~m...dziwne nie moge powiedziec twojego imienia:*ehhh...;]
a patrycja b. wiesz o kogo chodzi pewnie mysli inaczej!
ja sie w to nie wlaczam....przepraszam..neutralny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 15:58  
Cytuj
Tak racja ratujny te biedne stworzatka

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 16:02  
Cytuj
ehh..przestan....i co by to dalo..spoko robcie sobie co chcecie mi tez bardzo szkoda tych zwierzat bo wyobrazam sobie jak cierpia ale...hmm......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 16:04  
Cytuj
dobra.....ma*****...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 19:38  
Cytuj
Artykułu nie czytałem ale możemy polemizować na temat ochrony zwierząt.Jedne chronimy w rezerwatach przyrody ,drugie hodujemy dla przyjemności a inne trzymamy do jedzenia.Ten świat jest już tak skonstruowany że chyba nić się nie da zrobić, a bicie piany że walczymy jest zwykłą obłudą.Adres internetowy zapisałem i na pewno go przeglądne i dam odpowiedż.Też kocham zwierzęta i uważam że należy się im godne życie a w szczególności traktowanie.Jesteśmy bardzo agresywną rasą i potrafimy zniszczyć wszystko co kochamy.Z wyrazami uszanowania dla obrończyni zwierząt.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »