NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Do wszystkich mam i nie tylko, Wymiana
Posty: 2
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 12:36  
Cytuj
Pojawil sie pomysl zorganizowania spotkania wszystkich mam. Cel bardzo szczytny. Wymiana lub sprzedaz za symboliczna zlotowke ubran naszych pociech. Mysle ze to moze byc ciekawa akcja. Kazda mama mogla by zglosic chec np wymiany lub sprzedazy ubran dziecka w danym wieku. Z pewniscia wiele z nas ma w szafach swoich pociech wiele za malych ubran. Mozna by bylo dolaczyc do tego zabawki. Chetnych prosze o wpisywanie sie i wtedy pomyslimy o wynajeciu jakiejs sali aby przeprowadzic ta akcje. W przyszlosci planujemy takze wymiane ubran dla doroslych. Co wy ta to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 13:29  
Cytuj
mamamama bardzo dobry pomysłok.Musimy sami sobie pomagać w tych trudnych czasach.
Po co wynajmowac salę to są koszta, myślę że za Bóg Zapłać w jakiejś stalowowolskiej parafi znajdzie się miejsce pod dachem na zrealizowanie tak szczytnego celu.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 15:32  
Cytuj
bardzo fajny pomysłumiech też sie pisze na to umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 16:54  
Cytuj
Ciesze sie za odzew. Chcialabym tylko jak najbardziej rozpowszechnic ta akcje aby zebrac tlumy. Mam nadzieje ze nie stracimy kontaktu. Mysle zalozyc podobny topik na kilku innych forach. pomysl parafii jest swietny.pozdrawiam i czekam na glosy w tej sprawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »