NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Czyżby strach przed wyborami? :)))),
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, razi mnie takie chamstwo. Jak możemy wymagać dobrego zachowania dzieci i młodzieży, skoro taki przykład idzie z góry? Niestety, ale na takie stanowiska trzeba być mocnym psychicznie i trzymać na wodzy emocje.




jakieś propozycje kandydatów????
Bo ja nie widzę...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:06  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:13  
Cytuj
nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze ten temat w chwili obecnej sprowadza sie do magicznej formuly 'dupa dupa zaslona' umiech

Zaczelo sie od 'procesu ws. krzyza' a bredzicie o ratuszu, sadzie, Zydach, masonach i cyklistach smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze ten temat w chwili obecnej sprowadza sie do magicznej formuly \'dupa dupa zaslona\' umiech

Zaczelo sie od \'procesu ws. krzyza\' a bredzicie o ratuszu, sadzie, Zydach, masonach i cyklistach smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2




A co masz do cyklistów:-)))))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jakieś propozycje kandydatów????
Bo ja nie widzę...


Nie ma jeszcze listy chętnych. Poczekajmy aż się ujawnią to przedyskutujemy.




A ja mam wrażenie że dla ciebie teraz każdy będzie lepszy, a po miesiącu już będziesz lamentował i narzekał.....good

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:23  
Cytuj
Dobranoc.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Cóż. Zboczenie zawodowe umiech
Jestem takim adwokatem diabła, który wszędzie szuka dziury w całym. Nie cierpię klakierstwa i wazeliniarstwa.
Prywatnie jestem towarzyskim człowiekiem umiech


Daj diablu spokoj umiech Wystarczy, ze mu czarni czarny PR zrobili smiech2smiech2smiech2smiech2

Ale pomijajac kwestie drobiazgow - kto moze zastapic Szlezaka? No raczej nikt. Mlodzian, bankier sie nie nadaja, a cala reszta to albo plankton albo kleczniki.
Dla mnie Endrju nie ma alternatywy.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
A co masz do cyklistów:-)))))))


Sam fakt tego, ze sa cyklistami jest podejrzany smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »