NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
POLSKA 2012,
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 19:50  
Cytuj
Walczyliśmy chyba jak lwy i się opłacało.To dla polaków wielka wygrana lub chwycenie Pana Boga za nogi,więc nie zmarnujmy tej szansy.Weżmy się za budowanie bo ogrom robót nas czeka.Jeżeli politycy i nasz rząd potraktuje sprawę poważnie to mamy szansę zbudować piękne obiekty sportowe, całą infrastrukturę do tego potrzebną i na tym dobrze zarobić.To dla nas takie pospolite ruszenie.Niech rządzi piłka nożna ,gra fair play,dobre obyczaje naszych kibiców i piłkarzy.Stawajmy na baczność gdy grają nasz hymn narodowy. Komentarze mile widziane.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 19:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~Matmortigen
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 20:35  
Cytuj
Też się cieszę że organizacja EURO 2012 przypadła Polsce i Ukrainie bo przyniesie ona niebywałe korzyści obu krajom.
Zastanawiam się jedynie gdzie się wybrać na jakiś mecz bo najbliżej ze Stalówki na Ukrainę do Lwowa. A gdyby Kraków jednak zorganizował mecze to wybieram się tam. Zresztą daleko jeszcze do tych spraw ale już pewne przymiarki robię jezyk

 
 
 
 
~~Matmortigen
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 22:05  
Cytuj
Dla zainteresowanych

Plan meczów ME 2012:

Polska:

Baltic Arena, Gdańsk: mecze grupowe, ćwierćfinał

Stadion Miejski, Poznań: mecze grupowe

Stadion Narodowy, Warszawa: mecz otwarcia, mecze grupowe, ćwierćfinał i półfinał

Stadion Olimpijski, Wrocław: mecze grupowe

Ukraina:

Stadion Szachtara, Donieck: mecze grupowe, ćwierćfinał i półfinał

Stadion Dnipro, Dniepropietrowsk: mecze grupowe

Stadion Olimpijski, Kijów: mecze grupowe, ćwierćfinał i finał

Stadion Ukraina, Lwów: mecze grupowe

Stadiony rezerwowe ME 2012:

Stadion Śląski, Chorzów: mecze grupowe

Stadion Olimpijski, Donieck: mecze grupowe

Stadion Wisły, Kraków: mecze grupowe

Stadion Centralny, Odessa: mecze grupowe

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2007r. 22:33  
Cytuj
to dzięki osobistemu zaangażowaniu naszych działaczy z PiS Błaka, Simbidy i Cholewińskiego udało nam się to osiągnąć. Media nie podają w przerwie finału w Kijowie zaśpiewa sławna solistka Sagatowska Białego Misia

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 00:32  
Cytuj
Ja sie tylko zastanawiam jak w ciągu pięciu lat, zdąrzął wybudować 4 zajebiste stadiony i okoliczną infrastrukture (drogi,hotele i lotniska)...

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 18:29  
Cytuj
Żona powiedziała mi dzisiaj że Grecy jak kończyli budować obiekty na olimpiadę,to w dniu otwarcia jeszcze malowali barierki.Żeby nam się to nie przytrafiło bo była by to całkowita kompromitacja.Młodzież znajdzie pracę i starzy wyjadacze będą mieli co robić, a firmy w których pracuje tyle ludzi za marne pieniądze już może się zastanawiać jak przytrzymać swoją kadrę na miejscu.Z budowaniem to u nas różnie wystarczy popatrzeć na stalową wolę ,żeby zrozumieć co może być grane.Idzie wielka hossa na wszelkie roboty budowlane i może być tak,że nie potrzeba nam będzie zachodniej Europy.Pożyjemy zobaczymy.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 18:32  
Cytuj
Starajmy się nie mieszać do tego polityki i polityków.Oni nie są tego warci.Dla mnie to banda oszustów i kłamców.Demagogia jest ich mocną stroną i tylko demagogia.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 19 Kwie 2007r. 23:08  
Cytuj
XXX obawiam sie ze u nas w polsce tak sie nieda:/
wszedzie te zasrane złodzieje wetkną swój palec i zrobia wszystko żeby uskubac cos więcej grosza a ludzie żeby ich sławili po wszelkie niebiosa....

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 18:14  
Cytuj
Andrzeju to nie może tak wiecznie trwać.Coś musi się zmienić lub pierdolnąć, bo ja niekiedy mam już dość tego wszystkiego.Może doczekam takich czasów że będzie dobrze wszędzie, a tym czasem siwieję i starzeję się w zastraszającym tempie.

 
 
 
 
~~yyy
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:36  
Cytuj
Wreszcie doczekalismy sie a przy okazji rozwoj dla Polski

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 12:20  
Cytuj
Jestem na bieżąco informowany przez telewizję jak idea powstania nowych stadionów wcielana jest w życie w naszym kraju.Stadion 10-lecia kiedyś święcił triumfy a obecnie jedno wielkie targowisko z którego nie można wysiedlić drobnych kupców.Jest to jedna wielka ruina i trzeba się zastanowić czy nie lepiej zbudować nowy a nie remontować to stare ścierwo.Jest to tylko jeden z wielu przykładów i to tylko wierzchołek góry lodowej.Jak będzie to postępować dalej nikt chyba nie wie.To musi być pospolite ruszenie inaczej wszystko o dupę rozbić.Cała nasza gospodarka musi się przestawić na euro 2012 tak jak kiedyś było z olimpiadą w moskwie.Całe RWPG na to pracowało a i efekt był ladny.

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 13:40  
Cytuj
Ja sie tylko obawiam jednego:
zeby czasami polacy nie pokazali jak można Dobrą impreze Spierdolic....

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 26 Kwie 2007r. 08:04  
Cytuj
Tak może być Andrzeju i to mnie martwi. Czas pokaże.Jak na razie to afera goni aferę i perspektywy są mizerne.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »