NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Lokal na osiemnastkę,
Posty: 6
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 18:53  
Cytuj
Chciałbym, abyście podpowiedzieli mi, w jakim lokalu mogę urządzić swoją osiemnastkę. Chodzi mi o konkretne propozycje. Z góry wielki dzięki umiech

A ja chcialabym abys usunął caps locka z tematu. Na 18-stkę polecam zajazd Alfred w Nisku maja do wynajecia uroczą małą salkę na dole. Ladny wystroj, kameralny klimat. Chyba 25 zł za osobe w tym cieple danie i soki. Całą reszte kupujesz samumiech-panna_pinia

//moderowano tytuł - anulka

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. — Gabriel García Márquez
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 18:53  
Cytuj

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. — Gabriel García Márquez
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 19:20  
Cytuj
A w jakiej miejscowości?
Nisko
Stalowa wola

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 19:32  
Cytuj
Stalowa Wola, ale może byc też jakaś miejscówa na obrzeżach miasta. Słyszałem coś o jakiejś dobrej leśniczówce...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. — Gabriel García Márquez
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 10:02  
Cytuj
zapraszam do Klubu Alternatywy

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 11:20  
Cytuj
hymmm... W Stalowej Woli nie jestem obeznana, ale chyba w quattro wynajmowana jest pizzeria, jeśli nie to Anulka mnie zaraz wyprostuje.W Rustice kilka lat temu też można było wynająć, przynajmniej mój znajomy tam organizował. Jeśli chodzi o propozycje panny_piny to szczerze mówiąc odradzam jest drogo. Za każdego gościa płacisz osobno plus posiłek osobno, alkohol musisz kupić sam, trzeba wejść w duże koszta. Byłam tam na 18stce koleżanki faktycznie było fajnie, ale z tego co mi mówiła nie była zadowolona z samej organizacji.Mimo, że kelnerzy,kórzy podrózowali między gośćmi byli super;D.
W nisku, w Kinie Sokół można wynająć salkę gorąco polecamumiech z tego co się orientuje cena nie jest wysoka, ale to musisz się sam dowiedzieć. Uwierz jednak że zabawa jest przednia ;)

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 13:04  
Cytuj
a no muszę wyprostować bo w tam lokal można wynająć tylko na sylwestra, w grę ewentualnie wchodzi rezerwacja paru stolików ale imprezę zamkniętą raczej wykluczam .... możecie zawsze spytać właściciela lokalu

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2010r. 19:06  
Cytuj
Proponuję ALTERNATYWY... Fajny klimacik, w sam raz dla młodzieży!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 14:48  
Cytuj
ja moge podwórko wyjanac 20zl/m2 , rzygi i siki i inne sprzatacie sami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 14:54  
Cytuj
Proponuję klub \"Alternatywy\", sama robiłam tam 18. Nie jest drogo, można zamówić dobre jedzenie (sa jakieś sałatki, pizza, kanapki itp.). Właściciel też spoko, obsługa miła. Ogólnie byłam zadowolonagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »