NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep centrum, Sklep centrum
~~fazi22
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 15:19  
Cytuj
:haha:goodsklep centrum co onim sądzice obsługa itp

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 15:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~Kuki
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 17:16  
Cytuj
Osobiście wole Centrum od Tesko jednak jeśli chodzi o sklepy z ubraniami jakie się tam znajdują to jest to katastrofa,no moze za wyjatkiem nike.Ludzie wolą iść np do city parku,tam są jakies konkretne,znane markowe sklepy np:cropp town,top secret,jest fajna knajpka i wiele innych fajnych sklepów.A w centrum co cross??big star?? same szmaty tam sprzedają i to za jaką cenę,3 sklepy z jakimis tanimi butami!!??Z centrum robi się taka mała hala targowa i jeśli własciciele tego budynku dalej będą wynajmowac lokale komu popadnie to centrum nie pociagnie dlugo.Ale to moje zdanie.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 18:20  
Cytuj
Jeśli chodzi o ceny to wszędzie jest jednakowo, ale też nie wszyscy mogą ubierać się tylko w markowe ciuchy. Telepunkt w centrum to jakaś pociecha, bo tak trzeba by było wszystko zamawiać przez telefon lub jeżdzić do rzeszowa. Po za tym wszystko na jedno kopyto.Zero jakiejś konkurencji cenowej lub towarowej.

 
 
 
 
~~ooo
ff
Wysłany: 22 Kwie 2007r. 13:19  
Cytuj
Obsluga beznadzja na spożywczym o kierowniczkach nie wspomne:zły:

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:18  
Cytuj
sklep centrum ........ ogólnie może być ..wypadałoby wymienić kierowników i kilku pracowników szczególnie magazynierów którzy pija na drugich zmianach a kierownicy mogliby się troch z kulturą odnosic do klientów a nie każą mówić żeby spi..da..li jak ich klient poprosi bo coś np.sie nie zgadza CENA lub jest ze złą DATĄ ..
CIEKAWE JAK ZAREAGUJE PREZES CENTRUM JAK SIE DOWIE CO TAM SIĘ DOKŁADNIE DZIEJE... BO W RZESZOWIE JUŻ WYMIENIŁ CAŁĄ ZAŁOGE Z MIĘSNEGO ...
MY TEŻ TU ROBIMY NADGODZINY I NIE MOŻEMY ICH ODEBRAĆ CO MIESIĄC PRZYBYWAJĄ NASTĘPNE O KTÓRCH KIEROWNICY NIECHCĄ POWIEDZIEC PREZESOWI ABY NAM ZAPŁACIŁ BO SIĘ BOJĄ ŻE TO ONI ZOSTANĄ BEZPREMII..........

 
 
 
 
~~piko
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:42  
Cytuj
Sklep centrum jest oki nie mam zarzutow na pewno wole to niz tesco to na pewno, obsluga mogla by byc troche szybsza

 
 
 
 
~~megi
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 12:23  
Cytuj
uwazajcie na dział mięsny wkładają tam nie świeze wędliny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 20:56  
Cytuj
kasjerki:zzz:kierowniczka:boksuj:kierowniknie wiemmagazynier:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 22:28  
Cytuj
Zgadzam się n ie kupujcie mięza w centrum,ani w innym supemarkecie.Ostatnio jak na grilu upieklem kiełbaske z tesko to muslalem ze to trampek.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 22:48  
Cytuj
ale w tesco jest z tych samych firm co i w malych sklepach to moze jednak kupiles trampka na tekstylii smiech2 :zły:

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 03:33  
Cytuj
Co z tego ze z tych samych. Tesco bierze to po takiej cenie ze firmy pchaja tam co sie da. Moja znajoma pracowala najpierw w zakladach miesnym, a pozniej na stoisku miesnym. Mowila ze za takie pieniadze to sie kielbasy z miesa nie da zrobic. No bo jak w markietach idzie czasem kielbasa w cenie parowek ...

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 05:23  
Cytuj
Już od dawien dawna wiadomo, że dzisiaj kiełbasę robi się pół-na-pół z mięsa i z siana. W równych proporcjach - jedna świnia, jedno pole siana ;)

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 12:28  
Cytuj
umiech A centrum i tak jest lepsze od Tesssssssssssssco

 
 
 
 
~~zaq3
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 12:29  
Cytuj
umiech A centrum i tak jest lepsze od Tesssssssssssssco. Mogliby tam jeszcze te góre w koncu otworzyc. Co tam ma byc? bar i kregielnia? czy sklepy zwykłe?

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 17:26  
Cytuj
jak dla mnie to centrum jest oki ale w tym miescie brakuje sklepu "CARRY" maja oni bardzo fajne dobre i dosc tanie ciuszki. polecam jak ktos by gdzies sie spotkal z tym sklepem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 23:20  
Cytuj
Ψypad centrum:zły:

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 01:27  
Cytuj
uwazajcie na dział mięsny wkładają tam nie świeze wędliny


A skąd ty to wiesz??
Ja tam robie zakupy od dawna i nic mi się takiego nie przytrafiło.
Może kupiłeś wędline w plastrach i jechałeś do domu PKS'em w 45 stopniowym upalesmiech2
Wtedy mogła ci sie zepsuć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wowo
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 13:39  
Cytuj
Góra CENTRUM ma być otwarta za około pół roku, może nawet do końca roku! Mają być tam sklepiki na wzór tych na dole, natomiast co do firm jakie tam będą handlować to nie wiem!!!

Ponadto Centrum lepsze od TESCO!!

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 12 Sie 2007r. 21:40  
Cytuj
Centrum to porazka na calej linii.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »