NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co z tym Paliwem??,
~~Laik
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 19:48  
Cytuj
Ile można płacić za litr paliwa w takiej Stalowej!!! Przeciez na dniach bedziemy płacic po 5 zł!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 19:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2007r. 20:17  
Cytuj
mafia paliwowa

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 11:47  
Cytuj
proponuje tak jak ktos juz napisał,żeby zbojkotowac stacje w Stalówce.przy każdej nadarzającej sie okazji tzn.pobytu poza miastem tankowac na full.mozna nawet pojechac i zostawic kase w Sandomierzu czy nie wiem w Tarnobrzegu.ktoś pomyśli że wolę tankowac w Siarkogrodzie.a wolę...jak mnie swój wykańcza.tylko tak palnąłem bo nie za bardzo orientuje sie w cenach w Tarnobrzegu ale dużo osób mówi że są niższe.widzą dobry rynek i popyt na paliwo bo jest duzo aut a człowiek i tak musi zatankować.zobaczę jakie jest na tej Bliskiej na Agatówce...

 
 
 
 
~~waldi
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 14:04  
Cytuj
I tu was rozumiem paliwo jest za drogie

 
 
 
 
~~stwórca
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 22:51  
Cytuj
[rozmiar=14]nasi lokalni "biznesmeni" ustalili cenę równowagi na takim horrendalnym poziomie bo wiedza ze i tak ssako frajer przyjedzie na stacje i zatankuje auto- bo nie ma wyjścia, na szczęście nieliczni jezyk [/rozmiar]jezykjezyk nogą tankować się w rzeszowie, dużżżo taniej ja mam ta możliwość i wszystkie auta tam tankuje- bo często tam bywam. tak wiec nie liczmy na to że panowie "biznesmeni" obniżą marzę na paliwo do normalnych poziomów w stalówce jeśli ktoś się wyłamie z "umowy" to go spalą,ups. taka tradycjagoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~rrr
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:34  
Cytuj
Tanie paliwo jak najbardziej bo jest za drogie

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 12:08  
Cytuj
Nie liczcie kochani kierowcy na to że paliwo wam stanieje.Za co rząd by się wyżywił.Gdyby paliwo miało o 30% mniej podatku ile mniej posłów można by było utrzymać, mniej bzdurnych decyzji wydawał by roman,mniej zbudowanych dróg i inne takie.Tylko od oddychania nie ma jeszcze podatków, jak za to się wezmą to przechlapane.I tak 22,7,19,18,3,10 od totka, o reszcie nie wspomnę.Nasze państwo trzyma nas za pysk takimi podatkami a wszelkie nieposłuszeństwo karane jest bardzo srogo.

 
 
 
 
~~radny
ff
Wysłany: 27 Kwie 2007r. 11:54  
Cytuj
jezykTemat zmowy cenowej panującej wśród stacji paliw na terenie Stalowej Woli był omawiany na ostatniej sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego przy okazji sprawozdania Powiatowego Rzecznika Konsumentów.Rzecznik została zobowiązana do ponownego wystąpienia do Prezesa Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji.Myślę,że wreszcie będą jakieś efekty jej działań.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 28 Kwie 2007r. 10:31  
Cytuj
Stanowisko tej pani i próba zapobieżenia jakimkolwiek zmianom w cenach paliw chyba okaże się płonna .Wątpię aby osoba na tym stanowisku cokolwiek zmieniła.Takie stanowisko w polskim rządzie to tylko pro-forma, jest dla samego jestestwa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Kwie 2007r. 12:30  
Cytuj
:haha: Paliwo musi być coraz droższe bo w związku ze wzrostem cen benzyny rosną koszty jego transportu .

 
 
 
 
~~Bliska
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 13:01  
Cytuj
tankujcie wszyscy na bliskiej... dojazd tam i spowrotem do stalowej woli do nie caly litr.. w ostatni czwartek tankowalem tam... w stalowej pb95 4,37 a na bliskiej 4,09... spora roznica...

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 13:32  
Cytuj
Dokładnie polecam tankowanie na Agatówce, dojazd to 5 km a cena bez porównania, Diesel 3,51 w porówaniu do cen w stalowej woli to przepasc, a jakośc - narazie wszystko ok - Przyłaczam sie do propozycji bojkotu stacji benzynowych w Stalowej Woli - ja nie pamietam kiedy zatankowałem w miescie......

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 23:27  
Cytuj
na sesji rady miasta tez poruszono temat na swojej stronie nadberezny pisze ze zglosil interpelcje w tej sprawie, ale nie ma odpowiedzi bo zadna konkretna nie zostala udzielona przez prezydenta... tak ogolnie to wchodzicie na strony radnych ? bo z tego co sie orientuje to chyba sa 2 strony przytuly i nadbereznego... a inni radnia maja strone ?

 
 
 
 
~~Zico
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 14:11  
Cytuj
CO z tym paliwem po ile bedziemy za nie dlugo placic do czego to dochodzi

 
 
 
 
~~Zico
ff
Wysłany: 4 Maja 2007r. 14:11  
Cytuj
CO z tym paliwem po ile bedziemy za nie dlugo placic do czego to dochodzi

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2007r. 17:12  
Cytuj
he a ropka w Rzeszowie 3.49 jak miloumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »