NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ostrzezenie, cukierki
~~mała@
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:49  
Cytuj
NA STOISKO Z CUKIERKAMI NA PASAZU W TESCO,NIE SA NAJLEPSZEJ SWIEZOSCI CUKIERKI WIEM COS O TYM BO BYŁAM TAM CZESTA KLIJENTKA,I NIESTETY OSTATNIO KILKA RAZY KUPIŁMA TAM STARE BIAŁE TWARDE CUKIERKI CZEKOLADOWE,NIE WIEM CO SIE STAŁO ZE TO STOISKO TAK SIE POPSUŁO,BO JAK STALI TAKM KOLO SKLEPU CCC TO ZAWSZE KUPOWAŁM SWEIZE SMACZNE CUKIERKI,A JAK PRZESTAWILI SIE TY BLIZEJ WEJSCIA STOISKO STRASZNIE SIE POPSYŁO NIE DOSC ZE ZADKO MOZNA TAM ZASTAC SPRZEDAWCZYNIE,TO JESZCZE TOWAR JEST NIESWIEZY:(A I JESZCZE DZIEWCZYNY KTORE TAM PARCUJA SA STRASZNIE NIE MIŁE::(JEZELI KTOS MA NUMER DO SZEFOSTWA TEGO STOISKO PROSZE NAPISAC TO SIE Z NIMI SKATAKTUJE.DZIEKUJE

Moderator
Nie pisz dużymi literami.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~szurkowski
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
\\\\\\\\








sama się skatatuj















NA STOISKO Z CUKIERKAMI NA PASAZU W TESCO,NIE SA NAJLEPSZEJ SWIEZOSCI CUKIERKI WIEM COS O TYM BO BYŁAM TAM CZESTA KLIJENTKA,I NIESTETY OSTATNIO KILKA RAZY KUPIŁMA TAM STARE BIAŁE TWARDE CUKIERKI CZEKOLADOWE,NIE WIEM CO SIE STAŁO ZE TO STOISKO TAK SIE POPSUŁO,BO JAK STALI TAKM KOLO SKLEPU CCC TO ZAWSZE KUPOWAŁM SWEIZE SMACZNE CUKIERKI,A JAK PRZESTAWILI SIE TY BLIZEJ WEJSCIA STOISKO STRASZNIE SIE POPSYŁO NIE DOSC ZE ZADKO MOZNA TAM ZASTAC SPRZEDAWCZYNIE,TO JESZCZE TOWAR JEST NIESWIEZY:(A I JESZCZE DZIEWCZYNY KTORE TAM PARCUJA SA STRASZNIE NIE MIŁE::(JEZELI KTOS MA NUMER DO SZEFOSTWA TEGO STOISKO PROSZE NAPISAC TO SIE Z NIMI SKATAKTUJE.DZIEKUJE

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 19:54  
Cytuj
Naucz się najpierw pisać a potem zabieraj głos na Forum - rzygać się chce jak czyta się takie posty! I jeszcze ten CAPSLOCK ... :blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 09:26  
Cytuj
Bo się w Tesco nic nie kupuje hahahah barany

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 11:44  
Cytuj
skataktoje jak podacie mi numer

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 14:48  
Cytuj
Takie wypowiedzi powinny być karalne umiech:wśceikły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Takie wypowiedzi powinny być karalne umiech:wśceikły:


zwłaszcza, że z błędami ortograficznymi na poziomie klasy podstawowej:wśceikły::zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 15:55  
Cytuj
Nie dość, że capslock to jeszcze te okropne błędy w pierwszym poście. Trzeba usuwać również takie posty na stronę wklejane nie wiadomo w jakim celu.
Straszny bałagan na tym forum się robi :/ Może by tak więcej moderatorów czy coś umiech

 
 
 
 
~~!!!
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 18:47  
Cytuj
a może powinna być usunięta strona http://stalowemiasto.pl/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Naucz się najpierw pisać a potem zabieraj głos na Forum - rzygać się chce jak czyta się takie posty! I jeszcze ten CAPSLOCK ... :blee:
nikt ci nie kaze patrzec na pisownie tylko na tresc zebys wiedział co kupujesz!!!!!!!!!11

 
 
 
 
~~mała@
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
\\\\\\\\








sama się skatatuj










daj mi numer to zadzwonie przeciez ja nie kaze tobie dzwoenic!!!!




NA STOISKO Z CUKIERKAMI NA PASAZU W TESCO,NIE SA NAJLEPSZEJ SWIEZOSCI CUKIERKI WIEM COS O TYM BO BYŁAM TAM CZESTA KLIJENTKA,I NIESTETY OSTATNIO KILKA RAZY KUPIŁMA TAM STARE BIAŁE TWARDE CUKIERKI CZEKOLADOWE,NIE WIEM CO SIE STAŁO ZE TO STOISKO TAK SIE POPSUŁO,BO JAK STALI TAKM KOLO SKLEPU CCC TO ZAWSZE KUPOWAŁM SWEIZE SMACZNE CUKIERKI,A JAK PRZESTAWILI SIE TY BLIZEJ WEJSCIA STOISKO STRASZNIE SIE POPSYŁO NIE DOSC ZE ZADKO MOZNA TAM ZASTAC SPRZEDAWCZYNIE,TO JESZCZE TOWAR JEST NIESWIEZY:(A I JESZCZE DZIEWCZYNY KTORE TAM PARCUJA SA STRASZNIE NIE MIŁE::(JEZELI KTOS MA NUMER DO SZEFOSTWA TEGO STOISKO PROSZE NAPISAC TO SIE Z NIMI SKATAKTUJE.DZIEKUJE

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Naucz się najpierw pisać a potem zabieraj głos na Forum - rzygać się chce jak czyta się takie posty! I jeszcze ten CAPSLOCK ... :blee:
nikt ci nie kaze patrzec na pisownie tylko na tresc zebys wiedział co kupujesz!!!!!!!!!11


treść treścią, ale ojczysty język należy szanować

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Naucz się najpierw pisać a potem zabieraj głos na Forum - rzygać się chce jak czyta się takie posty! I jeszcze ten CAPSLOCK ... :blee:
nikt ci nie kaze patrzec na pisownie tylko na tresc zebys wiedział co kupujesz!!!!!!!!!11


treść treścią, ale ojczysty język należy szanować
to powinnes sie cieszyc zes taki wyuczony i nie robisz BŁEDOW,i nie zgrywaj cwaniaczka:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 17:33  
Cytuj
dzieci neo :blee:
http://dziecineo.prv.pl/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 19:44  
Cytuj
a po co żresz cukierki,nie wiesz,ze to niezdrowe?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
a po co żresz cukierki,nie wiesz,ze to niezdrowe?
to nie jest smeiszne:wśceikły: maskara to co piszecie ,teraz wszystko jest niezdrowe i co mam nic nie jesc?wszystko chemia naszpikowane:(

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »