NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Brakuje miejsc parkingowych ....,
~~dartur
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 06:11  
Cytuj
Nie Wiem jak u was na osiedlach, ale u mnie na Centralnym brakuje miejsc, moje osiedle budowane było w latach 70 i nie pomyślano o przyszłości i dziś nie ma już gdzie zaparkować auta. A najbardziej wkurza mnie to jak służbowymi samochodami dostawczymi przyjeżdzają i zajmują miejsce. Dość ze stoi jego własne auto to jeszcze służbowy przyprowadza. Przyjeżdzając wieczorem o 20:00 już nie mam gdzie zaparkować. Czy u Was też jest taki problem ?
Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 06:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 12:23  
Cytuj
tak samo teraz trawniki robią za parkingi

 
 
 
 
~~www
ff
Wysłany: 21 Kwie 2007r. 14:03  
Cytuj
Tak sie zgadzam brakuje miejsc parkingowych

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 23 Kwie 2007r. 17:32  
Cytuj
Kupujcie rowery - nie ma problemów jezyk

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 07:25  
Cytuj
uważam że problem miejsc w Stalowj nie jest aż tak poważny,aczkolwiek nie jest rewelacyjnie.jak Mcie kłopot to piszcie do spółdzielni,do miasta petycje o budowe czy rozbudowę.na Centralnym wydaje sie byc ciasno no i w tym momencie albo trawnik,skwer,kawałek palcu do zabaw albo parking.no ale 2 przedszkola to koło Floriana jakby troche zmniejszyc i to derugie koło ''dziesiątki''.jest też troche miejscamiędzy Florianem a wieżowcami koło PKS-u,tylko w tym miejscu powinno się zrobić cos na rodzaj małego parku,skwerku bo w stronw Lidera na tym placu jest duzo ładnych drzew,cos tam jeszcze posadzić,porobic alejki i za 5-10 lat byłoby bardzo ładnie tylko nie wiadomo czy nie jest prywatny teren.jest jeszcze teren wokól krzyża przy ''rondzie'' w strone ''edukacji''.powiększyc miejsca parkingowe tam obecne albo zbudowac duzy parking,może podziemny i w górę piętrowy.a na górze budynek,nie wiem handlowo-uslugowy,hotel,kino,restauracje,biura.zasłoniłby te ''piekne'' wiezowce.a jesliby się budowało w górę,wykorzystując całą szerokość tego terenu to teren ten jest wystarcajacy.miejsca mało więc może pomysleć iść ''w dół i w górę''?

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 07:28  
Cytuj
wjazdy do garażów arobic po bokach bydynku podobnie jak w Marina City w Chicago.przemyślec,pokreślic,pomierzyć.myślę że by wyszło cos z tego.tylko skąd wziąć inwestorów i to jest w zasadzie największy problem.

 
 
 
 
~~kowal
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 10:49  
Cytuj
OJ brakuje przyjezdzam do domu po godz 20.00 i nie mam gdzie zaparkowac samochodu nie wiem czy mam zaczac chodzic piechota ale jezdze do pracy szmochodem i mam kawalek i samochod jest mi potrzebny ale gdzie go potem zaparkowac

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2007r. 12:24  
Cytuj
juz nie tylko pod blokami ale koło hali targowej

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 07:02  
Cytuj
A potem ja nie mam miejsca, żeby stanąć pod halą na zakupy i parkuję pod Aldikiem. A potem Ci co chcą zrobić zakupy w Aldiku stają pod Albertem, co z kolei powoduje, że Ci spod Alberta muszą stawać pod Centrum 4. Następnie Ci spod Centrum 4 stawiają pod ZUSem a Ci spod ZUSu jadą pod pocztę. Tamci spod poczty, żeby załatwić swoje sprawy stawiają pod Liderem a na koniec ci spod Lidera stawiają pod moim blokiem. I faktycznie na koniec końców ja też nie mam gdzie stawiać jezyk smiech2

 
 
 
 
~~hhhh
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 11:30  
Cytuj
Oj brakuje nie ma gdzie aut parkowac

 
 
 
 
~~żuBer
ff
Wysłany: 25 Kwie 2007r. 12:54  
Cytuj
ROWER TO JEST TO! nie trzeba parkingu, nie smrodzi, łatwo sie przeciśnie na wąskich uliczkach, miedzy autamiumiech wygodnie i przyjemnie smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 21:50  
Cytuj
jak czasem widze jak niektóre ciołki parkują na parkingu pod tesco to mnie krew zalewa. Zajmie taki swoim autem dwa miejsca na raz (parkując pośrodku) to sie od razu nóż w kieszeni otwiera.

 
 
 
 
~~aaaa
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 22:09  
Cytuj
To jeździć ROWEREM ! JA TAK ROBIE

 
 
 
 
~~ss
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 22:16  
Cytuj
eeeeee wink

 
 
 
 
~~////
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 22:38  
Cytuj
na tesco przynajmiej masz parking duzy ale sa miejsca takie ze naprawde niema gdze parkowac u nas na chodniku kazdy parkoje na noc brakoje miejsca conajmiej dla 10 samochodow na 4 bloki !! jeszcze z parkowaniem niektorych albo z zostawianiem auta zamiast na zlomie na parkingu to wiadomo jak jest

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »