NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
restauracja Przytulna, polecam
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
kajetan byles ?


Byłem, porażka... Porcje jak dla "liliputów" i ogólnie cała rodzinka lata po sali i krzyczy jakby wogóle nie widzieli że są klienci:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 13:54  
Cytuj
co serwują ? i czy wystrój jest wporzo planuje zabrać tam swoja walentynkę smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 15:44  
Cytuj
a ja mysle ze jedzonko super placki po wegiersku po 8 zl i naprawde dobre, z pizzy nie bylismy zbytnio zadowoleni zreszta kto to widzial w restauracji pizza!!! ale z ta rodzinka sie zgodze jakis koles chyba szef udaje wielkiego barmana a tak naprawde nie ma pojecia o tym!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 21:34  
Cytuj
Dziękujemy wszystkim za dobre i złe opinie o naszej restauracji.Napewno wyciągniemy z waszych wypowiedzi odpowiednie wnioski.Nasza restauracja jest otwarta dla całych rodzin łącznie z dziećmi i przepraszamy tych którym przeszkadza ich obecność,ale pomyślcie o rodzicach którzy chcą z nimi spędzić miło czas poza domem .Na plac zabaw troszke teraz za zimno.Apropo obsługi są dziewczyny z wieloletnim doświadczeniem jak i stażystki które dopiero się uczą więc bądzmy dla nich wyrozumiali.
Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.Pozdrawiamy wszystkich.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 22:31  
Cytuj
Hehe przytulna, Paula, Paulaumiechumiech to te same osoby umiech Czy tylko ja to zauważyłam ?smiech2 Ja rozumiem że tania reklama ale myśle że lud oceni i sami zdecydują czy warto przyjść drugi raz.

Dobra nieważne umiech Napewno pójde i zobacze :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 22:58  
Cytuj
hehe a Paula wypowiedziała się w tym temacie ino dwa razy - policz - to już niejaki bo01ec zabrał więcej razy głosikcool girl i chyba coś źle zauważyłaścool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »