NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
czy nadal da sie zalatwic prawko?,
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 11:50  
Cytuj
W tej chwili zalatwic prawko nie jest juz tak prosto jak kiedys. Jesli myslisz ze dasz 1000 i masz wszystko w du.. to sie grubo mylisz.
Fakt zalatwic sie da bo wszystko sie da ale nie tak prosto jak kiedys.
Swego czasu zalatwienie kosztowalo 400zeta, kazdy zarabial a zdajacy mial pewnosc ze sieadjac za kolkiem zda. Teraz wszystko wyglada inaczej bo nikt nie bedzie sie narazal zeby ci zaliczyc jak ewidentnie zrobisz cos glupiego. Teraz sa kamery mikrofony i nie jest tak kolorowo. Egzaminatporzy sa losowani wiec nie masz pewnosci na kogo trafisz.
Zalatwianie ma sens tylko i wylacznie ze wzgledu na HUMORY egzaminatorow. Fakt teraz mozna sie odwolywac bo sa kamery kiedys ich nie bylo i mogli ci wmowic wszystko.
A fakt faktem czy zdasz za pierwszym czy za dziesiatym czy zalatwisz czy nie czy wyjezdzisz na kursie 30h czy dokupisz dodatkowe i wyjezdzisz 100h to musisz miec w glowie rozum i tylko to da ci pewnosc i normalnosc na drodze. Nauczyc sie jezdzic nauczysz dopiero za wlasnym kolkiem. Z kazdym kilometrem czlowiek nabiera doswoadczenia i po kazdym kilometrze jest madrzejszym kierowca (przynajmniej tak byc powinno).
Rozwagi za kierownica, troche wiekszego myslenia i bedzie git na drogach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 11:59  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 12:28  
Cytuj
To jest egzaminator-dręczyciel i komentator. Niech obleje albo robi jak chce ale tak "gada" że ja bym mu wpiernik spuścił.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 17:21  
Cytuj
Jak ktoś wie gdzie i jak to odrazu mozna wpisać tutaj:

https://cba.g(...)loszenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:09  
Cytuj
Zdałaaaaaaaaam! Za pierwszym razem. Testy bezbłędnie, placyk prawie bezbłednie ;) (łuk trzeba było powtórzyć bo mi autko zgasło) i miasto bez żadnego błędu!
Nie dawałam nikomu żadnej łapówy!
Uczcie się ludziska uczcie i nie denerwujcie bo to chyba przez te emocje tyle ludzi z placyku nie wyjeżdża.
Wielkie podziękowania dla mojego instruktora Pana Mirka z Rotransu - wspaniały spokojny ale i bardzo wymagający.
Wiem, że jeszcze mistrzem kierownicy nie jestem, ale wiem tez że mam solidne podstawy do tego żeby teraz zdobywać większe doświadczenie! Pozro dla wszystkich zdających na prawo jazdy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:10  
Cytuj
A i egzaminatorzy to też normalni ludzie, po egzaminie mój nawet coś zażartował i życzył wesołych świąt. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 20:06  
Cytuj
Podobno jest dochodzenie prowadzone i z jednej ze szkół jazdy zaczeła Policja ludzi na przesłuchania wzywać w sprawie załatwiania egzaminów. Ciekawe czy będą prawa jazdy załatwiaczom cofać ja jestem za!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »