NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam kardiologa dla dziecka,najlepiej w St.Woli, kardiolog dla dziecka
Posty: 10
Dołączył: 20 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2010r. 22:32  
Cytuj
Witam!szukam kardiologa dla dziecka,bylam z dzieckiem w szpitalu na badaniach,ale to wszystko bylo smiechu warte.Pani Kicinska,chyba tylko czekala,az jej doplace,zeby zrobila dobrze badania mojego dziecka.Chcialam jej zostawic ostatni wypis ze szpitala,ale ona stwierdzila,ze nie potrzebuje,a pozniej okazalo sie,ze nie sprawdzila wszystkiego,co powinna i zrobila na mnie wielkie galy,gdy ja spytalam o wynik badan!!!Niestety moje dziecko ma nie jedna wade serca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2010r. 22:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 10:40  
Cytuj
Ja polecam jednak rzeszow na ul Jagielonskiej 30 Medyk ja tam z corka jezdzilem. Przyjmuja lekarze z klinik Krakowskich. Maja podejscie do malych dzieci gdzie czasami niektore badania ciezko wykonac maluchom.
Mojemu dziecku wlasnie tam wykluczyli wade serca co wg stalowej juz wyrok zapadl.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 14:43  
Cytuj
Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 16:55  
Cytuj
Polecam lekarzy ze szpitala Jana pawła II w Krakowie. Tylko nie wiem czy są tam dziecięcy lekarze, ale znajdz sobie ich strone i tam bedzie wszytsko. Mój Mąż jezdzi tam do Pani doktor i ona za wizyte bierze 50 zł i 1,5 godziny siedzi z Toba, pyta, bada, mowi itp. Szooook. Tylko to jest tak jesli panstwowo to pewnie trzeba czekac jakis czas, ale warto. Jesli prywatnie to tylko na fakturę, trzeba miec firmę. Albo wziąć na firmę kogos znajomego. Wykupic sobie taki pakiet wizytowy. ja myslalam, ze to bedzie straszna kwota ale wykupilismy sobie. Jak pojechalismy do Krakowa to Meza mojego nie bylo ze 4 godziny, bo został przebadany, byl u Pani Dr na wywiadzie i jeszcze za darmo wypozyczyli mu taki holter cisnieniowy na miesiac. Cena jaka zapłacił - około 100 zł za prywaty kompleks badan i rozmowe. Także jesteśmy duzo spokojniejsi o jego zrowie i wszystko mu sie polepszylo od wizyty w Krakowie.
Za to pani dr o ktorej piszesz z naszego szpitala rzeczywiscie jest dziwna jakas. Badala mojego Synka i tez jakos nic za bardzo mi powiedziala, poza tym nieprzyjemna okropnie.

Zyczę dużo zdrowka dla Twojego Dziecka i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Witam!szukam kardiologa dla dziecka,bylam z dzieckiem w szpitalu na badaniach,ale to wszystko bylo smiechu warte.Pani Kicinska,chyba tylko czekala,az jej doplace,zeby zrobila dobrze badania mojego dziecka.Chcialam jej zostawic ostatni wypis ze szpitala,ale ona stwierdzila,ze nie potrzebuje,a pozniej okazalo sie,ze nie sprawdzila wszystkiego,co powinna i zrobila na mnie wielkie galy,gdy ja spytalam o wynik badan!!!Niestety moje dziecko ma nie jedna wade serca.



Zgadzam sie z mimi. Jesli chodzi o dobrego kardiologa to albo Warszawa albo Krakow ale slyszalam tez o pani dr w Sandomierzu (ona jest podobno 100 razy lepsza niz lek Kicinska)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »