NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
bus taxi gimbus za 9 zl/5zł, wozi dzieci do szkoły za 5 zł
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 08:26  
Cytuj
pojawił sie w stalówce bus która miedzy innymi wozi dzieci do szkoły za 5 zł,przyjezdza pod dom, na umówiona godzine i podwozi twoje dziecko do szkoły,maja tez przewozy po stalowej za 9 zł,zawoza na imprezy , generalnie jezdza do godziny 20, pomysł fajny zwłaszcza z ta szkoła, moje dziecko dzisiaj pojechaało no i wszystko ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 08:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 08:35  
Cytuj
Powiedz mi złotko ile kilometrów ma twoja pociecha do szkoły.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 08:40  
Cytuj
do szkoły ma 3km, ale to bez znaczenia bo po całej Stalowej mają taką samą stawkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 16:00  
Cytuj
Bardzo bardzo ale to zajedobry pomysł good... oby więcej takich było...każda inicjatywa zwiększająca konkurencję jest ok

i miło jest zobaczyć kobietę za kierownicą ... życzę powodzenia i sukcesów... w razie potrzeby wiem gdzie się zgłosić...
mają jakąś stronę internetową ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 19:58  
Cytuj
dla zainteresowanych podaje numer bo stronki www to chyba nie mają. 602-641-900 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 20:01  
Cytuj
wiecej informacji poprosze... na jakiej zasadzie to funkcjonuje na terenie stalowej ???

płaci sie za miejsce, za trzaśniecie drzwiami ile osób się zmieści ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2010r. 22:58  
Cytuj
generalnie to jest tak dzwonisz pod numer i ustalasz z Pania ,co cie interesuje , ja np.zleciłam wozenie dziecka do szkoły, kosztuje to 5 zł za kazdy dowóz,podałam godziny o której maja przyjezdzac,podjezdzaja pod blok,czekaja i zawoza , super pomysł,moga zawozic ,odwozic, woza na imprezy,fajnie mi sie podoba!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 07:45  
Cytuj
cena za kurs np za podwiezienie czy odwiezienie jest ustalana indywidualnie ???

a zakupy przywożą ?? gdyż w taka pogodę czasem zrywam się z pracy żeby dziadkom zrobić zakupy a nie zawszę mogę... placze



a i proponuję aby żeby stronkę sobie zrobili ( wybajerzona nie musi być kilka informacji podstawowych ) jak i tak jezdzą busem to walniecie reklamy strony www jest wielce pomocne ... telefonu nie zawsze sie zapamieta a na strone wejdzie sie na spokojnie jak sie do domu wróci... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 07:56  
Cytuj
Dzisiaj korzystałem z ich usług. Troszku bałem się zaryzykować, ale teraz jestem bardzo zadowolony: przede wszystkim tanio - tutaj 9zł a taxi za tą samą trasę liczy 16zł (już przy jednym kursie zostało mi na piwko jezyk a co powiedzieć jak pokonuję tą trasę 2 razy w tygodniu?

wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Polecam wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 18:31  
Cytuj
Moim zdaniem nic nadzwyczajnego, tym bardziej ze normalne taxi kosztuje po miescie 10 zl z czego maja karty, ktore upowazniaja do 10 kursu gratis. Czyli reasumujac wychodzi 9 zl za kurs. Taksowek jest duzo i nigdy nie trzeba czekac, dojazd zajmuje jakies 3-4 minuty. A tym bardziej ze jest to przewoz osob, a wiadomo co sie slyszalo w innych miastach. Nie ma zadnych taksometrów i moze ci zaspiewac za kurs ile chce i jest to zgodne z prawem a nie jak w taxi ze masz stale ceny i nie mozna tego zmieniac. Takze ja zawsze jestem przeczulony na taki "przewoz osob ala taxi".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2010r. 20:52  
Cytuj
co się słyszało ??? bo ja nic nie słyszałem... wiec już statystycznym słuchaczem nie jestem ??

a odmowa zapłaty za usługę także Ci przysługuje i także zgodnie z prawem umiech ale jak wcześniej napisała bonka, jest telefon zadzwonić możesz zapytać i się dowiesz ok


Ja np. w krakowie wsiadam sobie do icara, dzwonie wcześniej do Pani mówie jej gdzie chce jechać i skad.. od razu mi mówi ile mnie to bedzie kosztowało, jeżdzą na gpsa i ile wyjdzie najkrótszą drogą tyle płace za km ... nawet jak są remonty czy objazdy nie obchodzi mnie to płatce tyle ile mi Pani przez telefon powiedziała umiech good

nawet sobie test zrobiłem... wybrałem się w jedną stronę icarem w drugą taxi i wyszło 5 zł więcej taxi - i jest prosty rachunek... na takiej zasadzie działają przewozy osób good

przekonany jestem że nasz przewóz osób będzie się rozwijał tylko spokojnie... a co do czekania na taxi w stalowej

extreeem 30 min o 7 rano w sobote jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 15:32  
Cytuj
Dziś właśnie korzystałam z usług tego busika! Nie musiałam nieść zakupów do domu bo pod Tesco pojawił bus. Zapłaciłam kilka złotych i pojechałam wygodnie do domuchytry Szykuje mi się wesele kolegi w następną sobotę i pomyślałam że zamówię tego busa też. Idziemy ze znajomymi będzie nas 5 więc do taxi byśmy się wszyscy nie zmieścili a tak pojedziemy wszyscy razem (no i będzie oczywiście taniej niż taksówkąjezyk. Mieli dobry pomysł z tym przewozem osób. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 19:24  
Cytuj
witamumiechdziś korzystałem z tego busika z pod huty do rozwadowa za 9 zł umiech to dużo taniej jak taxi za które czasem płace 20zł oby takich wiecejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:19  
Cytuj
Ten temat to chyba założony przez właścicieli owej firmy, jeżeli to w ogóle jest gdzieś zarejestrowane ?

Ta działalnosc to sie utrzyma chyba do pierwszej powazniejszej naprawy albo do czasu kiedy nastanie czas zmiany auta.

Sam Zus to 850zł czyli jakies 100 kursów


Niewiem gdzie tu biznes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:38  
Cytuj
Zus to ok 350 przez pierwsze 2 lata !!!!!! a jeżeli skorzystał z dofinansowania z UE to tylko ukłony śle bo ma czas na rozkręcenie imprezy i zakorzenienie się na tym rynku spokojnie oraz zdobyć stałych klientów.

w zależności od formy rozliczania się z US wydaje się opłacalny jeżeli bus jeździ powiedzmy od 7 do 20 przez cały tydzień lub przynajmniej do piątku to jest ok umiech + imprezy i inne podobne usługi


ale ciekawi mnie sprawa Twej troski o strony opłacalności interesu ??? przecież to proste równanie przy odrobinie znajomości sposobu rozliczania i prowadzenia działalności i możliwościach jakie daje UE na start...


i ciekawe dlaczego podważasz legalność takowego biznesu... ja bym się nie odważył afiszować z interesem skierowanym na usługi dla ludności nie będąc zarejestrowanym... to przeczy logice oraz interesowi...zaklopotany

tak dla rozwiania wątpliwości nie mam nic wspólnego z tą firmą tylko żałuje że sam na to nie wpadłem i życzę powodzenia i rozwoju... ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 13:47  
Cytuj
Hmm z tymo dofinanoswaniem z Unii to nie jest tak kolorowo, na usługi transportowe unia nic nie daje ,a tak na marginesie na przewóz zarobkowy osób lub rzeczy powinni miec licencje przewoznika good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 14:07  
Cytuj
skoro otworzyli taką działalność to nie uważasz,że o posiadanie takowej licencji z pewnością zadbali

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2010r. 15:06  
Cytuj
Licencja na przewóz osób jak najbardziej jest.
Podejrzewam, że wszelakie /negatywne/ posty są dodawane przez konkurencje (taxi).
Czemu tak myślę ? Szary kowalski nie zastanawia się nad takimi rzeczami siedząc przed monitorem a nawet jak już w jakiś sposób zacznie o tym myśleć to przy skorzystaniu z w/w oferty zapyta się o takową rzecz jak licencja czy coś innego.

Nie mam nic wspólnego z owym busem aczkolwiek pomysł trafiony i niechaj utrzyma się na rynku jak najdłużej.

Ze swojej strony mogę dodać jedynie, www.bus9.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 07:40  
Cytuj
Ze swojej strony mogę dodać jedynie, www.bus9.pl[/cytat]

good brawo umiech konkretnie przejrzyście oraz wystarczająco by zainteresować i korzystać ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 20:40  
Cytuj
kierowca jest kobieta, fajnie wygląda za kierownicą ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 21:07  
Cytuj
już jechaliśmy!!!supergood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »